Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 752
  • 1 669
# 600
Ох, мале! Добре, че детето не прилича на него. По-добре изобщо да не свързват детето/ децата с него, само ще им навреди.
Виж целия пост
# 601
Какво ви кара да ровите в болката на тези деца? Те вече не са анонимни, но да изкарвате подобна тиня е неморално и показва пълна липса на емпатия. Как може само да желаете сеир, без значение, че това може да нарани едни деца.
Виж целия пост
# 602
На предните предавания Йетел осигуряваше модем с интернет, за тези деца не видях да им дават.
Интерактивна тв от Йетел означава IPTV, тя без интернет не функционира. Няма как да има връщане назад, прескачане напред и стоп кадър, ако няма интернет. Така че има и рутер, споко.
Виж целия пост
# 603
Някой може ли постне фейсбука на групата за помощ. Няма нужда от фейсбука на починал човек, много е грозно.
Виж целия пост
# 604
Мебелите бяха от ИКЕА. Отделно спонсори ТЕКА, Интер керамик. Не казаха за фирмата за дограми.
Виж целия пост
# 605
Според мен е редно да се изтрият линковете към фб профилите. Заради децата поне, те вина за нищо нямат.
Виж целия пост
# 606
Какво ви кара да ровите в болката на тези деца? Те вече не са анонимни, но да изкарвате подобна тиня е неморално и показва пълна липса на емпатия. Как може само да желаете сеир, без значение, че това може да нарани едни деца.


Това не е тиня и не променя мъката на тези деца. Нито пък в случая поне моето отношение към тях. Аз лично преведох пари на семейството и дори и преди това да бях попаднала на тези снимки, пак щях да го направя. Поне става ясно защо този индивид не помага на детето си. Всеки който разглежда снимките на това момиченце, както и аз в случая може да попадне на тези грозни коментари. Иначе съм съгласна, че трябва да се трият профилите на починали хора.

Според мен е редно да се изтрият линковете към фб профилите. Заради децата поне, те вина за нищо нямат.

Изтрих ги.
Виж целия пост
# 607
Профилът на майката не трябва ли да е деактивиран, но не и изтрит? Заради децата, това е спомен за тях.
Виж целия пост
# 608
Ми то и Мария Силвестър като почна да се обяснява, че ровила във фейса за снимки какво да коментираме, че хората го правят.
Виж целия пост
# 609
И аз не знам защо да е проблем преглеждането на профилите. Това е публично споделяна информация все пак. Никой не вади крайни изводи, но като има такава житейска драма, е нормално да се интересуваме и от причините довели до това.
Виж целия пост
# 610
Аз само се очудих, че бабата и дядото не са ги взели при тях, а са оставили децата сами. Къщата е достатъчно голяма, че да има място и за двама възрастни.
Разполагат с две спални, дневна-хол и малка баня. Няма как да вземат още двама човека. Преди ремонта, и след пожара, са живеели под наем на долния етаж. Ние не го видяхме, защото няма връзка с предаването.
Дано да са собственици и единствени наследници на този етаж.
Виж целия пост
# 611
Аз мислех, че етажът е по-голям, а то само две спални. След време момиченцето трябва да има отделна стая. Ама каквото, такова.
Виж целия пост
# 612
Абе, трябва да има, ама може и да няма. Колко деца в здрави и стабилни семейства споделят стаи, докато се изнесат от домовете на родителите си, ще се справят и тези.
Виж целия пост
# 613
Е то големите момчета са около 25годишни според мен, така че едва ли ще живеят дълго заедно всички. Все пак и те ще създадат семейство. Момчето което се грижеше за домакинството е на 17, след 2-3 години щеше си се гледат със сестричката. Да не забравяме, че децата растат и стават все по самостоятелни. Изключвам двете най-малки, те ще имат от нужда от грижа поне още 10г.
Виж целия пост
# 614
Абе, трябва да има, ама може и да няма. Колко деца в здрави и стабилни семейства споделят стаи, докато се изнесат от домовете на родителите си, ще се справят и тези.

В историята на предаването има и ремонтирана “къща” на младеж, а майката остана в мизерията… какво трябва и какво може са две различни неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия