Ендометриоза! И сега какво..?

  • 45 850
  • 261
# 165
Мила , доказано е , че не става , ни си губи ценното време , рискувай с лапаро и няма да сбъркаш , не чакай нещата да се усложнят !Не мисли , че съм черногледа , но ако не си помогнем сами -няма и Господ да ни помогне!Казвам ти го от личен опит!
Виж целия пост
# 166
Благодаря ти Джо!
Така и ще направя - втора лапаро+ диферелин =........ ?
Ако не следва бременост ще следва трета лапаро и така докога  Rolling Eyes
Знам, че си права, аз също не вярвам да се отърва от лапарото, просто го отложих за другия месец.
Знае ли някой от вас, дали има връзка между М и най-подходящото време за лапаро?
Виж целия пост
# 167
Лапарото се прави обикновено до 16 ден от цикъла.
Виж целия пост
# 168
Лапарото се прави обикновено до 16 ден от цикъла.

М ДА!!!!
Виж целия пост
# 169
Благодаря ти Джо!
Така и ще направя - втора лапаро+ диферелин =........ ?
Ако не следва бременост ще следва трета лапаро и така докога  Rolling Eyes
Знам, че си права, аз също не вярвам да се отърва от лапарото, просто го отложих за другия месец.
Знае ли някой от вас, дали има връзка между М и най-подходящото време за лапаро?

защо 2-ра?  искаш да кажеш че са ти правили вече 1 път за да ти отстранят ендометриозна киста и сега пак ти се е появила след лечение с диферелин ли? питам те защото и аз съм оперирана и вчера ми биха последната инжекция.  надявам се бебчо да стане възможно най-скоро след това! много се страхувам да не се появи отново някоя киста...
Виж целия пост
# 170
аз също..
Виж целия пост
# 171
Относно ендометриaлните кисти искам да ви кажа , че от тях , не можеш да се отървеш , след премахването им и лечение с Диферелин в най-добрия случай се отърваваш за период около 5 години , който трябва максимално да използаваме , защото в повечето случаи болестта се връща (след лечението ) към 4-тата година, естествено има и единични слушаи ,,жени които веднага са забременяли и са родили едно след друго 2 деца , те имат шанс за по-дълго да се отърват!
Виж целия пост
# 172
И какъв е извода: на всеки 4 години ще трябва да се оперираме и след това да си бием 6 месеца диферелин
Виж целия пост
# 173
Няма такава зависимост. Има жени, които успяват да се отърват от ендото завинаги. За съжаление има и такива, на които Диферелина не помага  #2gunfire Ясно е оба4е, 4е цял живот ще си треперим и ще ходим на прегледи редовно  Tired
Виж целия пост
# 174
много коварна болест! значи единствения друг изход е ако можем да забременяваме през 4 години... Wink   МОМИЧЕТА ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ БОЛЕСТТА ДА НЕ СЕ ВРЪЩА ПРИ НИТО ЕДНА ОТ НАС!  на мене ми сложиха последната инжекция диферелин  и сега ще се моля чудото да се случи и най-накрая да се радваме на  smile3504 пожелавам го на всички които го желаят!успех! newsm17 smile3525
Виж целия пост
# 175
много коварна болест! значи единствения друг изход е ако можем да забременяваме през 4 години... Wink   МОМИЧЕТА ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ БОЛЕСТТА ДА НЕ СЕ ВРЪЩА ПРИ НИТО ЕДНА ОТ НАС!  на мене ми сложиха последната инжекция диферелин  и сега ще се моля чудото да се случи и най-накрая да се радваме на  smile3504 пожелавам го на всички които го желаят!успех! newsm17 smile3525
newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 176
Какви са ви страничните ефекти от Диферелина, аз съм на първата инжекция-и..топли вълни постоянно, главоболие..
Виж целия пост
# 177
Страничните ефекти могат да са най-различни. На мен и много ми падаше кръвното /до 80/40/, но не само това...
Виж целия пост
# 178
основните са: горещи вълни , главоболие, безсъние ( събуждаш се цялата обляна в студена пот) , нерви ...и други подобни. абе ужасно е ! #Crazy
Виж целия пост
# 179
дамм и тези симптоми са налице при мене
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия