Ендометриоза! И сега какво..?

  • 45 850
  • 261
# 210
на мен ми поставиха диферелина на 29.10 и днес на 10.11 направо си ми дойде МЦ.Много съм притеснена.
Виж целия пост
# 211
Не се шашкайте при всички е така , на мен ми тече 15 дни след първата и после пресъхнах на цяло! Нормално е =ОРГАНИЗМА СЕ БОРИ!
Виж целия пост
# 212
Не се панирай предварително , но всичко е възможно , на мен ми се появи киста 13 см. за 6 месеца (между прегледите...)

аз съм по същия начин , но кистата ми беше 15 см в диаметър и нямах всички симптоми на ендометриозата - цикълът ми идваше нормално , 5-6 дни , но беше адски болезнан.
Не се шашкайте при всички е така , на мен ми тече 15 дни след първата и после пресъхнах на цяло! Нормално е =ОРГАНИЗМА СЕ БОРИ!

именно! на 99% от момичетата с диферелин им идва МЦ около 15-тия ден след 1-вата инжекция! напълно нормално е , така че спокойно!
Виж целия пост
# 213
 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 214
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА!Много сте мили .Сега съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 215
Момичета, вчера ми беше последната инжекция Диферелин.Малко ми е притеснено от това какво ми предстои.Абе направо си ме е страх да не ми се появи нова киста или пък миома.През януари докторът ме съветва да направим хистероскопия и тест за проходимост на тръбите.Освен това ми изписа Дуфастон от 16 ден на цикъла за 10 дни.За хистероскопията и теста съм съгласна, че са задължителни.Ама този Дуфастон...мислите ли че е ок да го пия?
Виж целия пост
# 216
Най-вероятно ти го изписва за да регулира месечният цикъл.Но първо не трябва ли дати дойде?
Виж целия пост
# 217
За всеки е индивидуално , според състоянието . аз лично ше чакам да минат 92/3 дни и тогава ше му мисля!
Виж целия пост
# 218
значи след последната инжекция трябва да се чака още 3 месеца, пък тогава евентуално да се се почнат опити за бебче?...
и по естествен път ли или стимулации и т.н.
а има ли някой тук след Диферелин да е забременял да разкаже кога е станало това
Виж целия пост
# 219
Може да почнете веднага с опитите и преди да ти е дошло , може да забременееш дори преди да си имала цикъл , тук във форумите имаше такъв случай!
Виж целия пост
# 220
След втория МЦ слез последната инжекция може да се действа за бебе, а не след третия. Не е желателно да се бърза още преди да е дошъл МЦ. Мисля, че е свързано с качеството на яйцеклетката. newsm78
Виж целия пост
# 221
 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 222
Аз пък знам, че когато се прави ин витро след лечение с Диферелин, е добре да се почне със стимулацията веднага след последната инжекция, без да е дошъл цикълът дори. Не знам как е при опитите на естествен цикъл. Но дори да е некачествена първата яйцеклетка, бременност просто няма да настъпи или ще се саморедуцира на много ранен етап. Не виждам проблем да се бебеправи  newsm78
Виж целия пост
# 223
така и не разбрах..кога..по естествен начин?
Виж целия пост
# 224
Аз пък знам, че когато се прави ин витро след лечение с Диферелин, е добре да се почне със стимулацията веднага след последната инжекция, без да е дошъл цикълът дори. Не знам как е при опитите на естествен цикъл. Но дори да е некачествена първата яйцеклетка, бременност просто няма да настъпи или ще се саморедуцира на много ранен етап. Не виждам проблем да се бебеправи  newsm78

newsm10 М ДА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия