От кои капки за нос сте най-доволни?

  • 14 485
  • 51
# 45
Стеримар при по-лека хрема, а като ни нападнат яките сополи и хрема по 10 дена само Коларгол  Peace от него съм най-доволна
Виж целия пост
# 46
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.
Виж целия пост
# 47
До преди няколко години въобще не ползвах капки за нос. Веднъж ми изписаха Виброцил и ги почнах. Доволна съм от тях, както и от Олинт. Обаче след 6 дни на Олинт хремата не ми се оправи напълно и още леко си подсмърчам. Нещо все не мога да се излекувам както трябва.  newsm78
Виж целия пост
# 48
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.

все едно аз съм го писала, дума по дума Rolling Eyes
Виж целия пост
# 49
кажете моля ви, за гъсти жълти яслени сополи-какво?
на 1 г 2 м сме, няма други симптоми освен тези гнусни сополи

Време, за да се адаптира детето. Моето беше така точно 2 месеца без никакви други симптоми.

Иначе - не съм ползвала и няма да ползвам. Лека хрема или малко по-цветни сополи оправям само със силна отвара от лайка + мед и Коластра, разтворена във вода. По много пъти на ден през 30 мин до 1 час.
Виж целия пост
# 50
Физиологичен разтвор и вит.Ц, до преди няколко дни имахме хрема и Виброцила изобщо не ни помогна.Правих и доста инхалации с лайка.Накрая след като две нощи се измъчихме, позната аптекарка ми препоръча Резоксим.Оправи се много бързо и си спеше спокойно през ноща.
Виж целия пост
# 51
Капките за нос са лекарство, а не дамски превръзки, за да съм доволна от тях. Ползвам каквото предпише лекарката на детето ми и не си правя интерпретации по темата. Хремата може да бъде причинена от различни микроорганизми, така че ако аз съм "доволна" от някои капки, защото те са помогнали на моето дете, това не означава, че същите капки ще решат проблема на друго. Всъщност, даже може да го задълбочат, да го направят нерешим, а дори и да навлекат един куп други проблеми.
Лекарствата не са бонбони.
Странна тема, като се има предвид колко различна може да бъде хремата  Peace


абсолютно вярно казано!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия