Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 83

  • 57 278
  • 740
# 180
Офф серията почна добре и пак почнаха да разтягат локумите...аман и от Суна вече,това е 9 серия,стига вече дееее.Ферит почна да и обръща внимание за ипотеката в 87 и като я подкараха,спиране нямат.
Ако изобщо съберат Сейфер,май ще е на финала..
Виж целия пост
# 181

🪬🧿🤍♾🧄
Виж целия пост
# 182
Другият Ферит много кръвожаден.
Виж целия пост
# 183
Красавица 🧿

Дами, какво гледаме? Направо ми иде да зарежа серията Grinning
Виж целия пост
# 184
Схемата няколко пъти я разказват, барем схванем 😂
Виж целия пост
# 185
Гледам епизода и нищо до сега.Голяма тъпотия направо ми е скучно 😆. Да видим какво ще измисли госпожица Шанллъ. Да започва да рисува пръстена , та да видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 186
Чак Сабина не знае какво да каже...рейтинга утре ще е оле мале, и за 4 сезон мислели,смях в залата...
Виж целия пост
# 187
Ако това беше първи сезон и 8 серии нямаше да изкарат, че 4ти сезон ...
Виж целия пост
# 188
Схемата няколко пъти я разказват, барем схванем 😂

Ами ако им дадат доживотен затвор на тримата, ще имат цялото време на света да си се разпитват. Защо се предполага, че в затвора Ферит и Абидин ще накарат Садък да си признае?
Виж целия пост
# 189
Ми глупост да глупост, бе Grinning

Виж целия пост
# 190
🤣🤣🤣 Чак в снега снимали тия глупости! Аман от Суна, аман от ханъмата, аман от Есмето !
Виж целия пост
# 191
Нашите поне да качат някое стори или пост.😄
Виж целия пост
# 192
Есмето само да върти тенджерите става, писна ми от нейното виене. Сцените им със Суна са отврат като тях. Офффф!
Виж целия пост
# 193
Мъка, как стигнахме до тук. Яд ме е, че реших да гледам. Идва ми да убия всички герои под ред. Толкова съм ядосана на Есме и Кезъм. Защо не тичаха едно време така да спасяват Сейран като страдаше и беше тормозена в това имение? Сега Суна та Суна. Всичко живо тръгнало да я спасява. А Сейран кучета я яли.
Пълни простотии. Егати резила.
Да си правят 4 сезон със Суна и Абидин да прекръстят сериала с друго име. Не съм вярвала, че ще искам да свършва вече този сериал. То вече не се трае. Ужас.
Виж целия пост
# 194
За 4 сезон, сценаристите по две 😂 тогава може и да се получи. С петима толкова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия