Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 83

  • 57 300
  • 740
# 210
Не съм мислила,че ще го кажа,но тези ме отказаха да гледам дори и заради Афрам.Не е нормално да ни поднасят тази помия.Чувствам се като най-голямата тъпачка,че така си прекарвам петък вечер.Тези сценаристи ни плюят в лицата и даже прекалено дълго се правих,че вали.Нищо не се доизяснява,само се затрупва с нови(вече гледани)проблеми и ситуации.Сейран я няма,Ферит не е себе си,не му пука за Сейран.До сега цялото фемили се влачи заедно навсякъде,сега прибират Ферит и Абидин и всички са си вкъщи....Изобщо целия сценарии е някаква подигравка със зрителя.Онур си прави експеримент колко помия ще преглътнем заради Афра и Мерт.Съжалявам за грубия изказ,но съм меко закано бясна и отвратена от всичко.
Виж целия пост
# 211
Карайки Сейран да направи това нарочно, куклените сценаристи проправиха пътя на Ферит да спи със Серпил. Тяхното оправдание беше, че Сейран игнорира Ферит и Ферит отиде при друга. Използваха същата тактика с балдъзата. Ако няма Суна, има Серпил. Този позорен манталитет вече е отвратителен.

от Х Hands Metal
Виж целия пост
# 212
На мен Кязъм на моменти ми беше забавен, особено с чемоданите.
Виж целия пост
# 213
Единствената добра мисъл за показаното ми е,че след тази боза и това отдалечаване на Ферит и Сейран….липсата на страст и химия между тях е добър ход за Афра и Мерт,защото ще имат нови възможности за добра химия с други партньори, в други проекти……….
Виж целия пост
# 214
Край, за мен стигнахме дъното Sad За първи път дори и малкото екранно време на Сейфер не ме грабна. Въртим си все едно и също като драма.
Нека почива в мир този сериал "Златно момче". Да свършва.
Сейфер са само някакъв далечен спомен от сезон 1. Гледаме едни празни и без емоции хора. Как се прецаках да гледам
Виж целия пост
# 215
Карайки Сейран да направи това нарочно, куклените сценаристи проправиха пътя на Ферит да спи със Серпил. Тяхното оправдание беше, че Сейран игнорира Ферит и Ферит отиде при друга. Използваха същата тактика с балдъзата. Ако няма Суна, има Серпил. Този позорен манталитет вече е отвратителен.

от Х Hands Metal

Този път не мисля че ще стане такова нещо, те нямат време затова остават им още 3 епизода
Виж целия пост
# 216
Явно , вече няма интерес и в ютуб.  Гледащите не надхвърлиха 41-42 хиляди гледания. То какво да се гледа.
Виж целия пост
# 217
Значи Сейранчето ще е на пънгара от следващата серия.Скоро не са се карали с Ферит ,ама хич!Че и другите ще скочат .Що се пъне това момиче да ги спасява!Айшето е продумала,чакаме бомбата да гръмне и да взема по правата линия пътя Сейро.Карам и той ще се вихри.Очаквам да отвлече нашата ,че тоя сезон не и се беше падало от зара.От кой кръжок ги изкара Шнура тия сценаристи,че и петима!!!
Виж целия пост
# 218





Виж целия пост
# 219
Карайки Сейран да направи това нарочно, куклените сценаристи проправиха пътя на Ферит да спи със Серпил. Тяхното оправдание беше, че Сейран игнорира Ферит и Ферит отиде при друга. Използваха същата тактика с балдъзата. Ако няма Суна, има Серпил. Този позорен манталитет вече е отвратителен.

от Х Hands Metal

Този път не мисля че ще стане такова нещо, те нямат време затова остават им още 3 епизода

Официална информация за финал на 100 или 101 епизод няма.Това,че Бирсен и Онур Акай го написаха,знаем,че си послъгват.Като нищо ще си изкарат до 36 серия и може да си гледкаме и Серпил и Ферит..
Виж целия пост
# 220
Карайки Сейран да направи това нарочно, куклените сценаристи проправиха пътя на Ферит да спи със Серпил. Тяхното оправдание беше, че Сейран игнорира Ферит и Ферит отиде при друга. Използваха същата тактика с балдъзата. Ако няма Суна, има Серпил. Този позорен манталитет вече е отвратителен.

от Х Hands Metal

Този път не мисля че ще стане такова нещо, те нямат време затова остават им още 3 епизода

Официална информация за финал на 100 или 101 епизод няма.Това,че Бирсен и Онур Акай го написаха,знаем,че си послъгват.Като нищо ще си изкарат до 36 серия и може да си гледкаме и Серпил и Ферит..

С този слаб рейтинг едва ли, освен това Гюлчин каза че скоро свършва сериала, Емре също, едва ли ще лъжат и те
Виж целия пост
# 221
Аз  вече не се ядосвам , защото нямам никакви очаквания. Единствено чакам да излезе истината за Суна и Феро , ама май няма да го дочакам. То вече няма кой да го разкрие. Тия двамата едва ли ще бъдат честни.
Серпил може и да я пазят за 4-ти сезон   Simple Smile.  /шега/

И Сейран  е много дразнеща вече. Това момиче не се научи да не прави непоискани услуги.

Мога само да цитирам една от любимките ми - Джулия Робъртс :
"Жените не са рехабилитационни центрове за зле отгледани и зле възпитани мъже. НЕ е ваша работа да го поправяте, да го променяте, да го възпитавате и да го отглеждате. Искате партньор, а не проект."

Виж целия пост
# 222
Последните 15 минути ще излезе от комата, а дотогава ще бъде разтягане на локуми.
Виж целия пост
# 223
Има Сейфер.....дзак.....няма Сейфер.

Виж целия пост
# 224
Цитат
Мога само да цитирам една от любимките ми - Джулия Робъртс :
"Жените не са рехабилитационни центрове за зле отгледани и зле възпитани мъже. НЕ е ваша работа да го поправяте, да го променяте, да го възпитавате и да го отглеждате. Искате партньор, а не проект."
Kami, Hands Plus1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия