Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 660
Добро утро!

Номер ми скрои ММ, самоинициативно свали пердета за пране та ща, не ща и прозорци ще мия днес 😂

Иначе ходихме вчера да гледаме Звук и светлина, хареса ми.

И козметик отметнах, вече е време да обличам дрехите на Пепеляшка 😅

Ем, как си, растете ли 🤗

Хубав да е денят ви 🌞
Виж целия пост
# 661
Добро утро!

Вчера много хубава вечеринка направихме с момичетата, а от афтър партито с любимия тази сутрин ме боли главата 😆 Ама вече сме на крак и с малкия отиваме на прощъпулник. После шопинг, че подаръка ми от момичетата е ваучер за обувки 🥰

Спорен ден, банда!
Виж целия пост
# 662
Добро утро!
Сложих пилешка супа да се готви и пия кафе. Мисля да направя разходка.
Виж целия пост
# 663
Добро утро, момичета!
Почерпете се за здравето на дъщеря ни! Днес навършва заветните 18 Simple Smile
Жива и здрава да ми е! Хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 664
Добро утро!

Днес ще се отдам на пълен релакс. Има ядене, чисто е. Е, ще пусна пералня, това е неизменна част от ежедневието.
Пробвахме вчера роботчето. Супер е! И доста боклук събра. Все едно не е чистено от седмици... Арчи го ръмжа, налиташе да го хапе, шоу беше. Накрая се кротна. Явно реши, че това движещо се нещо не е опасно. Smile
Ети, да ти е жива и здрава! Много поводи за гордост да ви дава!

Хубава неделя!
Виж целия пост
# 665
Ети, честита да е рожденичката, здрава, успешна и с много късмет 😍!
Виж целия пост
# 666
Ети, да е много здрава, щастлива, успешна и с късмет! Весел празник!
Виж целия пост
# 667
Ети, здрава,  щастлива и успешна да е пълнолетната.
Виж целия пост
# 668
Ети, честита да е! Здраве, щастие, късмет и много любов! Желая ѝ попътен вятър, във всяко начинание!
Прекрасна възраст! TadaBirthdayTada
Виж целия пост
# 669
Честита да е щерката, Етти! Да има здраве, да мечтае, да бъде позтивна и усмихната!
Фонсе, ТМ добре ли е? Очаквах номерът да е свързан с пътуването...
Втора пералня съм пуснала, сушилнята също не бездейства. В кукъра пека месо. Преди това отметнах педикюр, замитане на 3-етажно стълбище, кастрене на бръшлян и пръскане с отрова на плевелите на тротоара.
Тони, как се чувстваш?
 
Виж целия пост
# 670
Ети, честито пълнолетие на момичето ти! Здрава да е, много щастлива и успешна! Heart Tada Birthday
Виж целия пост
# 671
Маре, ти кога спа;)
Ети, честита да е рожденичката, да сбъдва мечтите си с лекота!
Милият Арчи;)
Фонс, хващай го да помага, ще ги отметнете по-бързо.
Виж целия пост
# 672
Не ме питай, Тути... Будих се, докато синът се прибере, кучето цяла вечер лае, сънят е мираж.
Виж целия пост
# 673
Етти, честита да е девойката 🥳 Всичките й мечти да се сбъднат, успешна и обичана да е 🍀

Мари, единият номер не пречи на другия 😅

В негова защита ще кажа, че се захвана той да си ги чисти 😂

Моят робот за съжаление стои прибран в кашона, не е приложим в настоящото у дома.
Виж целия пост
# 674
Етти, честито да ти е порастналото момиче. Да е здрава и сбъдваща.
Изпратих мъжете, единия на тенис, другия на драма клас. Аз си допивам кафето и мятам работата. Покрай натоварения график на артиста ми поизостанаха задачите, та ще наваксам. Следобяд сме на премиерата на "Черно море".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия