Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 675
Ети здрава, обичана, да следва мечтите си и вие да я подкрепяте и да й се радвате.
Аз сега ставсм, ще пия кафе. После не знам..
Виж целия пост
# 676
Ети,нека бъде жива и здрава! Да сбъдва с лекота мечтите си! Да е заобиколена от добри хора! Много усмивки и много нови места да посети!
Виж целия пост
# 677
Ети, здрава и щастлива да е щерката! Да е обичана и да сбъдва мечтите си!
Виж целия пост
# 678
Ети, здрава и щастлива да е пълнолетничката!
Да не забравите да смените ЛК.
Виж целия пост
# 679
ети, честита да е! Здраве, щастие, късмет и много любов!
Виж целия пост
# 680
Привет и от мен!
Етти, честито пълнолетие на дъщеря ти! Да е здрава, щастлива и с лекота да постига мечтите си!

И аз искам да мия прозорците, но нещо ми е студено навън...
Виж целия пост
# 681
Тук заваля, само за следобеден сън е, оставете прозорците и да спим;)
Виж целия пост
# 682
И тук вали, но ще ида на кафе. Така и така  няма да се наспя в този живот.
Виж целия пост
# 683
Ети, честита да е младата дама. Здраве, сбъднати желания и късмет в живота ѝ желая Birthday.

И в къщи имаме рожденик. Синковеца удари христовата възраст. Да ни е здрав и щастлив, това ми стига.

Вчера мина и партито на Бръмбито. Много доволен е останал, а като си видя тортата само ме прегръщаше и целуваше. 

Патешка супа и пряно зеле с патешко наготвих. Има торта и руло.
Сега малко агро-фитнес в градината.

Спокоен и приятен ден.
Виж целия пост
# 684
Ети, честито пълнолетие на щерката! Здрава и щастлива да е, всичко с лекота да й се случва 🍀

2в1 честит и да е твоят рожденик 🎉

Аз няма да се оплаквам. Пълен релакс 😁
Минерална вода, храна, спане и масажи. Кеф 😊
Виж целия пост
# 685
2в1, да е жив и здрав синът! Да направиш и за неговото тържество торта! Simple Smile
Румка, забавлява се!
Виж целия пост
# 686
Добре, че заваля, та си тръгнахме навреме от градински фитнес.  Здрав нокът не ми остана, та успях да се разкрася малко сега - нокти, вежди, почистваща маска на лицето,  сега легнах с една колагенова маска, за да се подмладя и отивам на среща с приятели. Обядът за утре е по кутиите,  с вечерята ще се оправят момчета. 
2в1, здрав и щастлив да е синът ти.
Виж целия пост
# 687
2в1 здрав да е синът ти! Щастлив и обичан да бъде!🍀

Руми,мноооого хубаво при теб!😍

Аз си измих прозорците и си наредих цветята на первазите! Трябва да си подновя 2-3 сандъчета с нови, но това ще р утре, че днес не работи магазина.
Виж целия пост
# 688
2в1, жив и здрав да е синът ти! Щастлив и обичан да бъде!
Ние успяхме да се поразходим преди да завали.
Руми, наслаждавай се на макс! Smirk
Виж целия пост
# 689
Руми, приятна почивка!

2в1, здрав и щастлив да е рожденикът!

Аз на моята тераса не се застоявам, простирам и се прибирам, но пък иначе редовно ѝ запълвам саксиите. Миналата седмица имаше рози по 2.5 лв в Била и взех поредния цвят. Тази година не ми се показаха ни лале, ни зюмбюл, а поразрових пръстта и видях, че луковиците са покълнали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия