Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 690
Благодаря ви момичета Hug.

Марѝ, има торта и за него Wink, но тя неговата любима е лесна - бисквити, маскарпоне и течен шоколад. Готова е за 15 мин. Още снощи му я направих.

Преди малко се прибрах от градината. Малко се поуморих, но всичко, което си бях планувала свърших. Вече съм на диванчето, пред телевизора.
Виж целия пост
# 691
Не че аз почивах, ама като гледам и вие сте се вихрили;)
Трябва да си отделя почивни дни, различни от уикенда, за да почивам.
Честит да е рожденикът, 2в1, много здраве и щастие му желая!
Виж целия пост
# 692
2в1 здраво и щастливо да ти е порастналото момче.
Ако имате възможност гледайте "Черно море" - американски филм с много силно българско присъствие. Така не съм се смяла отдавна. Е в началото се смях, а после ми стана тъжно и срам, че съм българка. Така обрисувана действителността ни, че наистина си е за срам. Калинчо го оставих на афтерпарти
Виж целия пост
# 693
2в1, честита да ти е младежа. Здраве, късмет и любов му желая.

Руми, приятно да ви е!

И аз уважих подобаващо почивните дни с доста работа, но вече съм изкъпана и лежа на дивана с маска на лицето.
Виж целия пост
# 694
2в1, честит да е синът ти! Здраве и късмет да има!
Виж целия пост
# 695
Ети , честита да е дъщеря ти! Желая и здраве , щастие и сбъднати мечти!
2в1 , здрав да е и твоя рожденик!
Мари , чувствам се много добре. Аз днес само сготвих и се разходих. И аз трябва да изнеса цветята , но ще помоля дъщерята.
Виж целия пост
# 696
Ети, да ти е здраво, щастливо момичето!
2 в 1, да е здрав синът ти и много щастие!
Аз садих лютичета и карамфили в градината. Закъснявам с божурите.
Виж целия пост
# 697
2в1 я сподели,моля те за твоята торта?
Искам да разнообразя моята бисквитена която правя, но все не се решавам.
Виж целия пост
# 698
2в1, да е здраво, щастливо и успешно и твоето момче! Tada Heart Birthday
Виж целия пост
# 699
Привет!
Първо рождениците
Ети, здрава, щастлива, обичана, сбъдваща, пътуваща да е дъщеря ти!
2 в 1, да е здрав, щастлив и успешен твоят рожденик!
Всичко, което бях планирала, свърших. Направих презентация за защитата.
В сряда да стискате палци, силно!
Подготвих уроците, Митко написа всички домашни.
Доволна съм.
С чаша вино гледаме капките!
Лека вечер!
Виж целия пост
# 700
Карз, около 2 пакета обикновени бисквити (ползвам тези). 500 гр маскарпоне разбивам с 400-500 гр течен шоколад. Редиш бисквити и крем като потапяш за кратко бисквитите в прясно мляко. Понякога между слоевете слагам малко сладко от боровинки или малини, но не е задължително. В хладилника за една нощ и е готова.

Скрит текст:
Тортата на Бръмбито

Благодаря пак за пожеланията Hug.
Виж целия пост
# 701
Много ти благодаря 2в1. Ще си я отбележа и ще я изпробвам!
Виж целия пост
# 702
Ети, честито пълнолетие на момичето, да е здрава, щастлива, да пътешества много и да сбъдне всичките си мечти!
2в1, да ти е жив и здрав!
Руми, продължавай все така! Sunglasses
Фонс, добре съм, петък бях на преглед, девойката(тук за малко да ѝ напиша името) върви дребничка, но всичко е в норма и няма нищо притеснително. 
Аз прозорци не мия, само отбелязвам когато им е време да бъдат измити. Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз днес поработих малко, колежката 2 месеца няма да я има и ще е малко зор, но с добра организация всичко става. Stuck Out Tongue  Отделно пекох и бисквити, любимият много ги хареса.

И да ви препоръчам един италиански мини сериал- Леопардът. Има и филм по книгата с Ален Делон.
Виж целия пост
# 703
Добро утро!!!
Започва натоварена седмица за мен.
Но после - почивка. Имам нужда....
Щастлива седмица!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 704
Добро утро!

Успешна седмица на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия