Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 139
  • 1 101
# 510
ако има ненужни купони за 1 ст бих ги ползвала, благодаря
Виж целия пост
# 511
Маслото Пилос 6,99 лв ли е все още?
Виж целия пост
# 512
Подарявам купони, повечето изтичат днес:


Виж целия пост
# 513
Аз взех от сладоледа от екстра купоните. Малко трудно се ориентирах кой е точно, защото опаковката е променена и е Gelliateli, а не Балино.
Виж целия пост
# 514
Имам купон за Закуска с гауда Ако някой го иска ,да ми пише...
Виж целия пост
# 515
Аз взех от сладоледа от екстра купоните. Малко трудно се ориентирах кой е точно, защото опаковката е променена и е Gelliateli, а не Балино.
Може ли снимка и при нас няма Белино а имаше  Gelliateli аз не купих.
Виж целия пост
# 516


Най-добре е да се гледа кода на продукта.
Виж целия пост
# 517


Най-добре е да се гледа кода на продукта.

Оооо,благодаря за споделеното.
Значи може и да го е имало е нашия магазин, но аз визуално търсех този от снимката на купона 🤦🏻‍♀️
По-късно ще мина да проверя ,че в къщи много се яде сладолед 🙈 Четирима консуматори сме и на тази цена ще ми дойде супер 😃
Виж целия пост
# 518
Искам да благодаря за препоръката за козунака с ванилов крем. Взех днес и много ми хареса. Наистина е доста сладък, за мен лично е плюс това. Доста плънка, много стафиди, а цената е много много добра. При нас имаше и панетоне. Някой дали го е пробвал вече?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 519
Аз взех от сладоледа от екстра купоните. Малко трудно се ориентирах кой е точно, защото опаковката е променена и е Gelliateli, а не Балино.
Въобще не ми дойде на ум за сменената опаковка. Обиколих онзи ден два магазина да го търся сладоледа и така и не го намерих.
Виж целия пост
# 520
Простете, моето невежество и ако е коментирано разрових се по назад в темата, някой беше споменал нещо, но как точно ви изпращат тези специални купони, повече пазарене ли е необходимо или нещо в настройката на приложението да направя, за да получавам и аз.
Виж целия пост
# 521
Маслото Пилос 6,99 лв ли е все още?
Да, 6,99 лв е опаковката от 250 грама. Опаковката от 200 грама (Pilos Extra) е на цена 5,99 лв.
Вчера при нас също видях от сладоледите от купона. Зачудих се на променената опаковка, но реших, че трябва да са те.
Виж целия пост
# 522
Простете, моето невежество и ако е коментирано разрових се по назад в темата, някой беше споменал нещо, но как точно ви изпращат тези специални купони, повече пазарене ли е необходимо или нещо в настройката на приложението да направя, за да получавам и аз.

Писаха, че са следствие от потребителско поведение - дали това означава бонус към пазаруващите повече или стимул към пазаруващите по-малко, не знаем. Имат си алгоритми, които определят тези неща.
Прави се абонамент за мейл бюлетин през приложението и се получават като мейл от който се активират.
Виж целия пост
# 523
Маслото Пилос 6,99 лв ли е все още?
Да, 6,99 лв е опаковката от 250 грама. Опаковката от 200 грама (Pilos Extra) е на цена 5,99 лв.
Вчера при нас също видях от сладоледите от купона. Зачудих се на променената опаковка, но реших, че трябва да са те.
Очаквах, че може опаковката да е различна, но не и името. Все пак едните са Балино, а другите Джелатели. Но какво се учудвам! Миналия месец ми се паднаха нудели за 1 ст., които се различаваха по име на етикета в магазина, което съвпадаше с купона и на опаковката. На едното място пишеше Кания, а на другото Витасия.
Виж целия пост
# 524
Таня, да, не им е за първи път да слагат в купона различна снимка (че понякога даже са слагали не просто различна снимка на същия продукт, ами на негова разновидност, която не е намалена с купона). Само четене на кодовете помага.😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия