Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 136
  • 1 101
# 540
Подарявам
   Прясно мляко, солети, вакумиран бекон подарени
Скрит текст:
Виж целия пост
# 541
Успях да купя сутринта формички за тарталети, взех и едни за мъфини , да има. Купих и фолиото за печене , което хвалите тук, взех два вида.
Виж целия пост
# 542
Аз сутринта само за масло ходих, но хвърлих едно око на формичките. Аз имам за мъфини и онези, които са като мини форми за кекс, тарталети не ми трябваха, но бая се почудих дали да не взема. Исках да кажа, че бяха заредили доста на Сливница.
Виж целия пост
# 543
Здравейте,
Тези хубави ли са?


Виж целия пост
# 544
Не смятах, че може да има човек който да не е ползвал Медикс.
И двата миришат приятно и вършат работа точно колкото и останалите подобни.
Ако те устройва цената - смело 🙂
Виж целия пост
# 545
Подарявам купони
Скрит текст:
Виж целия пост
# 546
Някой скоро питаше за пастата с гъбата, явно не са я пускали скоро. Аз съм доволна. Коя е тази хвалена хартия за печене?
Имам купон Избрано за мен за -73% отстъпка 🙄 за някаква пяна за куфарче за инструменти. Как им се откъсна от сърцето тази голяма отстъпка не знам
Виж целия пост
# 547
Вени, не е хартия а подложка за печене. Не съм ползвала досега и аз. Иначе ако търсиш хартия за печене , лидълската за мен е най-добра
Виж целия пост
# 548
Вени, не е хартия а подложка за печене. Не съм ползвала досега и аз. Иначе ако търсиш хартия за печене , лидълската за мен е най-добра
Ох да, аз прочетох фолио, но някак си реших, че става въпрос за хартия. Аз взимам от Джъмбо, но нещо не ми харесва и ще пробвам лидл-ската. Благодаря за препоръката!

Фолиото го имам, но така стои. Нещо не си представям да мия фолио вместо тава и така и не успях да свикна да го ползвам. После реших, че ще го слагам на дъното на печката, за да не се цапа толкова бързо, но не помислих, че я ползвам само с вентилатор и го издухва.
Виж целия пост
# 549
Аз фолиото го държа на дъното на печката. Но не ползвам вентилатор и наистина така се чисти много по - лесно
Виж целия пост
# 550
Подарявам:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 551
Подарявам


Едит: за 1 ст е даден.
Виж целия пост
# 552
Добро утро! Подарявам купон за 5лв отстъпка при сметка над 50лв. Изтича днес.
Аз също подаряам моя купон.Ако някой реши може да пише на л.с.
Виж целия пост
# 553
Здравейте днес видях нов вид кафе  мляно в Лидл. 3,50лв.
Моля някой, ако го е пробвал вече да сподели. Благодаря
Виж целия пост
# 554
Аз фолиото го държа на дъното на печката. Но не ползвам вентилатор и наистина така се чисти много по - лесно
Аз винаги използвам вентилатор, когато пека във фурната. Когато имах такова фолио на дъното, вентилаторът не ми го издухваше (моето фолио беше с черен цвят, май има и сребристо).
stonefaced, формичките за тарталети са ми едни от най-удобните, а и мултифункционални. Но реших, че ми стигат 4 комплекта, за да купувам пак.😂
Какъв е този купон "За семейството"?🤔 За първи път ми прави впечатление да има такъв.🙂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия