Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 134
  • 1 101
# 660
Доста са влошили телешката кайма.Днес правих кебапчета без да слагам сол или олио...Ами като пробвах пълни със сол не се ядат и мас тече.съотношението на мас е 2/3 и кой знае какво друго..провал.
Виж целия пост
# 661
Последно купувах преди пет години телешка кайма от млади телета.
Беше отврат и затова от супермаркети не купувам месо, освен много редки изключения.
Само от месарница смляна пред мен.
Едни луканки от снощи :
Виж целия пост
# 662
Последно купувах преди пет години телешка кайма от млади телета.
Беше отврат и затова от супермаркети не купувам месо, освен много редки изключения.
Само от месарница смляна пред мен.
Едни луканки от снощи :


Това изглежда като една много добра телешка кайма!
Виж целия пост
# 663
Подарявам от скреча купон за Favorina -20% и за ябълков сок -30%.
Скрит текст:




Ето и кодовете:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 664
Вчера търсих рулото с ванилов крем, но го бяха свършили. Козунакът със стафиди хубав ли е?

Вкъщи много се хареса, аз днес купих, благодарение на хвалбите тука за тези козунаци, викам си няма как да не пробвам 😀 ии не съжалявам 😊😊
Виж целия пост
# 665
И аз купих формите за тарталети. Имаше зареден цял кош. Сигурно над 50 опаковки.
Виж целия пост
# 666
Може ли снимка на формите и на каква цена са?
Виж целия пост
# 667
Виж целия пост
# 668
Мисля, че утре сутрин ще съм първа 😉
Виж целия пост
# 669
И тези за малко кексче с дупка са хубави също, за който пече такива неща. Имах преди време точно от Лидл, подарих ги и се ползват още и в новия си дом. Много сладки изглеждат като се обърнат.
Виж целия пост
# 670
Аз имам такива, 18 броя от Тему и едни по-големи от Джъмбо, но тези плоските нямам, а ги искам от много време..
Виж целия пост
# 671
Какаото на Belbake алкализирано ли е (Dutch process)?
Виж целия пост
# 672
Новата брошура
Виж целия пост
# 673
Аз имам такива, 18 броя от Тему и едни по-големи от Джъмбо, но тези плоските нямам, а ги искам от много време..
Преди години имаше и форми за тарталети-сърца. Имам един брой някъде вкъщи, в светло и по-тъмно лилаво, но не мога да ги намеря точно тях.😂 Не знам защо спряха сърцата, много бяха сладки.
Какаото на Belbake алкализирано ли е (Dutch process)?
Нямам представа, но ще ми е интересно да разбера.🙂
Виж целия пост
# 674
Момичета, има ли в ЛИДЛ сок от бъз, например тип концентрат, който се разрежда с вода или пък готов? Ще ми трябва за уикенда, но май не съм виждала до сега там такъв, та да се ориентирам овреме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия