Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 117
  • 1 101
# 720
Не съм подстрекателка, но за тези от топлата витрина 😆
Виж целия пост
# 721
Пяната за почистване на фурни става ли и за самата скара във фурната?
Виж целия пост
# 722
И аз съм доволна от подложките за отцеждане. Мойте са бордо. Пера ги на 40  °, не са мръднали.
Виж целия пост
# 723
Пяната за почистване на фурни става ли и за самата скара във фурната?
Да, а също и за тенджери и тави от неръждаема стомана. Аз чистя и емайлираните тави с пяната, и също, ако има загоряло по дъното на тигани, тенджери, касероли- визирам дъна, които са от неръждаема стомана. Внимавам за другата боя отвън, за да не се повреди (досега не ми се е случвало, но все пак внимавам). Също чистих с пяната и едни бели силиконови формички, които имаха остатъци от гранясала мазнина по тях😂, като нови станаха.
И аз съм доволна от подложките за отцеждане. Мойте са бордо. Пера ги на 40  °, не са мръднали.
Аз имам бордо, тъмносиня и тъмносива, пера ги на 30 градуса, но то какво толкова да се оцапат от отцеждане на вече измити неща.🙂 Няколко пъти съм ги прала и ръчно.
Виж целия пост
# 724
Ако някой иска купон за 20% на Фаворина, който е до днес, да ми пише. Имам и от предишния четвъртък за пекан и сладолед. До утре са.
Виж целия пост
# 725
Утре ще има ли бой за сиренето в тенекия? 🤣 Аз лично го дебна от много време, последно лятото беше с намалена цена. Тогава един непознат дядо забеляза, че го гледам и ми каза колко хубаво било. Аз нали съм си теле и не взех. Наскоро го пуснаха в XXL седмица 1,2кг за 20лв и го опитах - ами то се оказа наистина много хубаво  🙂 та ще се позапася
Виж целия пост
# 726
Тези хора ще ни побъркат! От понеделник до сряда, от четвъртък до неделя, от събота до вторник. Как да помниш кой ден каква промоция има ??
Виж целия пост
# 727
Ама и вие сте едни подстрекателки.... Отивам да видя кое е това сирене.
Виж целия пост
# 728
Тези хора ще ни побъркат! От понеделник до сряда, от четвъртък до неделя, от събота до вторник. Как да помниш кой ден каква промоция има ??

Пък ако ги следиш и в няколко магазина... Пенсионерите нямат време да си видят внуците.
Виж целия пост
# 729
Този път нямах четвъртъчен купон аз. Откакто разбрах за купоните, ми се е случвало още един четвъртък да не получа купони.🤔 Странно защо.
Виж целия пост
# 730
Някой ако има купон за 20% на Фаворина който важи и за утре, моля да ми даде!
Виж целия пост
# 731
Някой ако има купон за 20% на Фаворина който важи и за утре, моля да ми даде!
Изпратих Simple Smile
Виж целия пост
# 732
Подарявам. До днес
Виж целия пост
# 733
Писах Simple Smile
Виж целия пост
# 734
Купона за кашкавала не виждам в условията да има ограничение за количество? Знаете ли дали може да се вземе повече от един брой с отстъпката?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия