🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXV 🎬

  • 46 544
  • 736
# 225
Не съм я пуснала аз кокошката в салона.😀
Виж целия пост
# 226
Всъщност феновете реагират по този начин на chicken jockey, което по думите на дъщеря ми било някакво рядко явление в играта - да се роди пиле, което да го язди зомби. А защо носят кокошка, пускат фоайрверки в киносалона или хвърлят пуканки - защото са дебилни американци, пак думи на отрочето. Тя е на 17 и ми показа някаква безумни клипчета от нета - не едно и две на погром на киносалоните.
Виж целия пост
# 227
HBO has just confirmed the first 6 cast members for the ‘HARRY POTTER’ TV series:

• Nick Frost as Hagrid
• John Lithgow as Dumbledore
• Paul Whitehouse as Argus Filch
• Luke Thallon as Quirinus Quirrell
• Paapa Essiedu as Severus Snape
• Janet McTeer as Minerva McGonagall
Виж целия пост
# 228
Уф, защо Снейп трябва да е черен?! Няма да им го простя.
Виж целия пост
# 229
Новото са Куиръл и Филч - Дяволо трябва да ги сложи в другата тема Simple Smile
След като се изясни, че Килиън Мърфи няма да е Куиръл, тогава може би все пак ще бъде Волдемор?

И за мен това поведение в киносалона е дебилно, затова и се възмутих от него. Според мен, би трябвало уредниците да извикат полиция.
Виж целия пост
# 230
HBO has just confirmed the first 6 cast members for the ‘HARRY POTTER’ TV series:

• Nick Frost as Hagrid
• John Lithgow as Dumbledore
• Paul Whitehouse as Argus Filch
• Luke Thallon as Quirinus Quirrell
• Paapa Essiedu as Severus Snape
• Janet McTeer as Minerva McGonagall
От обявените само Снейп не ми харесва, нищо против актьора, просто един Адам Драйвър би бил в десетката за ТВ версия на Алън Рикман.
Виж целия пост
# 231
Голям кеф, че Мераклии с много големи мераци за много парички по подобие на халтурата Русалки се сгромолясаха брутално. Някои пишман инфлуенсъри се помислиха за много велики и са сънували 6 или 7 цифрички приходи, както гладна кокошка просо сънува, но о чудо, българската публика им зашлеви един мощен и надявам се отрезвяващ щамар. Само 1400 човека отидоха да гледат тази простотия, която никога няма да гледам дори и пари да ми дават. Във филма са се събрали куп ''звезди'' като Ивка Бейбе с изкуствения нос, Александра псевдо психоложката от Ергенът, Гош (още един бутащ се навсякъде уонаби инфлуенсър), Спас (доведения син на Иван от Иван и Айдрей), Аааалекса (дето се бута навсякъде и навсякъде без успех) и разни 'звучни' имена (дето ги чувам за първи път), като Зипо, Алпер, Слаш и т.н.
Вземиии!

Работникът върви към половин милион, а филма наистина е потресаващо слаб. Стейтъм президент! 😀

Аматьорът с добър откриващ уикенд. Около 90 000 лв. за подобен тип филм без големи звезди и стандартен като жанр е много добре.

И за финал да отбележим много силния втори уикенд за Майнкрафт. Понеже филма е откровено ТЪП аз си мислех, че ще има голям спад, но каква греда. Само -50% (но +26 киносалона) при толкова силен опънинг си е отличен показател и само за 10 дена, филмът е вече с 1.6 млн. лв. у нас ; $281 млн. в САЩ/Канада ; $550 млн. световен приход!

Снежанка тотално потъна. Срамът за ДРисни е пълен.

Жалко само за погромите в киносалоните. Горките разпоредители. Стигна се до там дори полиция да се намесва и да изкарва побъркани юноши. Хвърлят се пуканки, изливат се напитки и дори има и бой.
Уникални дебили са американците!
https://www.dnes.bg/a/448-svobodno-vreme/675885-fenove-na-maynkr … -bezreditsi-video





Виж целия пост
# 232
От твоят пост разбрах,че пак нашите  инфлуенсъри са опитали да правят нещо като филм 😂  Направо хората завършили НАТФИЗ пасти да ядът.Кой ги излъга,че са артисти?
Виж целия пост
# 233
След първите доста слаби 4 месеца идва раздвижване. Капитан Америка беше голямо заглавие, но откъм боксофис разочарова, а Снежанка направо потъна. Майнкрафт пък е огромната изненада.

Това виждам за месец май:
- Thunderbolts* - нов опит на Марвел да съберат здрави приходи и да засилят преди голямата бомба догодина.
- Final Destination: Bloodlines - поредна част, а и помня, че си имаше своите фенове първите филми.
- Mission: Impossible - The Final Reckoning - стигаме и до най-гръмкото заглавие и оттеглянето на Итън Хънт. Тук съм на кино задължително.
- Karate Kid: Legends - голяма носталгия с тази поредица. Ще се гледа.
Виж целия пост
# 234
Аматьорът (The Amateur) (2025)
https://www.imdb.com/title/tt0899043

Гледах го на кино.
Раздвоен съм.
Рами Малек изнася филма и го спасява едновременно. М-р Робот се разхвихря както си знае. И не с пистолети и тупаници, а с интелект, хитрост и компютърни знания.
Приятната изненада е, че във филма участва моята любимка Кат Браф от великия Outlander (изгледал съм всички сезони и епизоди). Не бих казал, че се отличи с нещо. Останалата част от каста просто бяха там, колкото да се покажат на кредитите.

Филмът е по едноименния роман от 1981 г. на Робърт Литъл, като има и филм пак от същата година по тази книга. Така че този филм се явява римейк.

Основния проблем на филма е, че не показва нещо ново. Такива филми съм гледал, гледал, гледал. Стотици.
Имаше някои сюжетни дупки и режисьорски решения, които не ми се понравиха и за мен смъкват нивото на филма надолу. Пореден пропилят шанс за нещо по-голямо. Но става за едно гледане. За разпускане не бих казал, защото не е от много леките за понасяне филми. Но пък върви бързо.

Препоръчвам, но с някои уговорки. Не гарантирам, че ще се хареса на всеки.
-
6
Виж целия пост
# 235
Аматьорът (The Amateur) (2025)
https://www.imdb.com/title/tt0899043

Гледах го на кино.
Раздвоен съм.
Рами Малек изнася филма и го спасява едновременно. М-р Робот се разхвихря както си знае. И не с пистолети и тупаници, а с интелект, хитрост и компютърни знания.
Приятната изненада е, че във филма участва моята любимка Кат Браф от великия Outlander (изгледал съм всички сезони и епизоди). Не бих казал, че се отличи с нещо. Останалата част от каста просто бяха там, колкото да се покажат на кредитите.

Филмът е по едноименния роман от 1981 г. на Робърт Литъл, като има и филм пак от същата година по тази книга. Така че този филм се явява римейк.

Основния проблем на филма е, че не показва нещо ново. Такива филми съм гледал, гледал, гледал. Стотици.
Имаше някои сюжетни дупки и режисьорски решения, които не ми се понравиха и за мен смъкват нивото на филма надолу. Пореден пропилят шанс за нещо по-голямо. Но става за едно гледане. За разпускане не бих казал, защото не е от много леките за понасяне филми. Но пък върви бързо.

Препоръчвам, но с някои уговорки. Не гарантирам, че ще се хареса на всеки.
-
6

Аз много искам да го гледам този филм, защото видях, че освен Рами участва и Джон Бърнтал, но май не му е много голяма ролята, поне от това, което се вижда в трейлъра...
Виж целия пост
# 236
Да, появява се малко в началото и после в края.
Главния герой му е фен и искаше да бъде като него, ама така си е по-добре. 😉

Бърнтол и на мен ми е любим. Неговия Шейн в 'Живите мъртви' ми е сред любимите злодеи изобщо в сериалите.
Виж целия пост
# 237
Изгледах Reality+ късометражен от режисьора на Веществото. Направила го е преди десет години. По-добрият, стегнат вариант на идеята. Много ми харесва как снима тази жена.
Виж целия пост
# 238
Миналата година се чудех на успеха на Дедпул и Върколака, тази на Майнкрафт. И докато в първия поне играта бе добра, то при втория е потресаваща работата - Блек и Мамоа се нелепи в образите си, младите са неубедителни. Актрисата дето играе в Уенсдей върколак е доста слаба актриса, момчето което играе неин брат по се справя.

В очакване съм на Thunderbolts и Лило и Стич. С последния Дисни ще отлепят от дъното репутацията си, само ако както трейлъра, така и самият филм е забавен и сладък.

Силно се надявам кината да пуснат филма за доведенata сестра на Пепеляшка - The ugly stepsister. От трейлъра ми хареса новия и различен прочит свързано със сегашните високи бюти стандарти при жените. Но филма е норвежки, та...... ще си остана с надяването. Grinning Ще чакам на някоя от платформите.

Виж целия пост
# 239


Силно се надявам кината да пуснат филма за доведенata сестра на Пепеляшка - The ugly stepsister. От трейлъра ми хареса новия и различен прочит свързано със сегашните високи бюти стандарти при жените. Но филма е норвежки, та...... ще си остана с надяването. Grinning Ще чакам на някоя от платформите.


Трейлъра ми хареса и на мен!
Много ще е дивашки този филм!
Ако го качат някъде, сподели тук моля те!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия