Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 84

  • 40 028
  • 737
# 195
Лошо качество на снимките, но ми хареса комбинацията Heart Eyes



Доукан и Таро тренират

Виж целия пост
# 196
Афито е огън момиче! ❤🔥 5,5M гледания в инстаграм на рекламата за по-малко от 24 часа! 🪬🧿🍀
Виж целия пост
# 197
Според Gazetemagazin финалът ще е на 4 април на 101 серия

Виж целия пост
# 198

Слагам отново тази класация, защото вчера в една друга група във фийса имахме спор с една госпожа. Издразних се на определението й за Афра, като я нарече "бузестата Афра". Поводът беше, че Демет Йоздемир е най класната, красива и успешна артистка. И след моето изказване за Афра, че е млада и новоизгряваща звезда и, че от доста време оглавява класациите в социалните медии, последва горното определение. Още повече, че тя имала поддръжка от младите , които не разбирали много от тези работи и солидни връзки, които я бутали напред.
Извинявам се, че ви занимавам с дребнотемие, но след красивата фотосесия на Афра не се сдържах да не го споделя. Никога не бих си позволила да дам подобно определение за даден персонаж. Имам си приятни и неприятни такива, но гледам това което ми харесва.
Виж целия пост
# 199
Катерина49, май се сещам коя е тая група! Пълна пародия са тия, 5-6 тарторки в тая група! Разбирателки на дизита и сигурно едно нямат изгледано от начало до край! Аз скоро я напуснах тая група, идваха ми ту мач подигравките с Ялъто, Афра и Рамо! Нагледах се на простотията им вече! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 200
Много е странно това съпоставяне на тази,или онази актриса,както и непрофесионално и неискано мнение на лаици фенове,които като цяло нищо не разбират от актьорска игра,а го удрят на симпатии
Аз харесвам Демет,но да се каже,че е най-добрата,или най-красивата е малко преувеличено
Също така харесвам и одобрявам корекции при жените тогава,когато са направени с мярка и стил,но все пак това са корекции
Нашето Афи е с предимство в това отношение с естествената си свежест и красота
Виж целия пост
# 201
И аз се сещам коя е групата, но ако ме питате, там им е друг проблема. Всяка иска да блесне и изпъкне с остроумие Joy Мега зле са.

Този спойлер от кюнефето не се сещам дали е слаган тук, но е отдавна и съвпада долу-горе
Скрит текст:
Виж целия пост
# 202
Рамо от днес! 🧿
Виж целия пост
# 203
Аз много харесвам Демет,първия ми турски сериал беше Ранобудна птичка/Свободен дух,от там гледам всичко с нея.Не разбирам защо трябва да има една ,която е най и да се сравняват по този начин.Харесвам много и Афра и не мисля,че нещо ми пречи да ги харесвам и двете и да се радвам и за двете.Винаги ми е било много грозно това със сравненията-всеки си има вкус,но не бива да го налага на другите.
Виж целия пост
# 204

Слагам отново тази класация, защото вчера в една друга група във фийса имахме спор с една госпожа. Издразних се на определението й за Афра, като я нарече "бузестата Афра". Поводът беше, че Демет Йоздемир е най класната, красива и успешна артистка. И след моето изказване за Афра, че е млада и новоизгряваща звезда и, че от доста време оглавява класациите в социалните медии, последва горното определение. Още повече, че тя имала поддръжка от младите , които не разбирали много от тези работи и солидни връзки, които я бутали напред.
Извинявам се, че ви занимавам с дребнотемие, но след красивата фотосесия на Афра не се сдържах да не го споделя. Никога не бих си позволила да дам подобно определение за даден персонаж. Имам си приятни и неприятни такива, но гледам това което ми харесва.

Демет е пълна с пластични операции, дори не може да става сравнение между двете
Виж целия пост
# 205
🐶

Виж целия пост
# 206
Рамо и Дирен!

https://www.instagram.com/reel/DHGwSBXoGO2/?igsh=MXdmNWJoNmdibzUxcw==
Фрагманът с бг суб

https://www.facebook.com/share/r/1AHjTEZB9k/?mibextid=wwXIfr
Виж целия пост
# 207
Afram

https://x.com/Gull_41_/status/1899860772823396782
Виж целия пост
# 208

Оййй Heart Eyes

Рамо пее Heart

https://x.com/d_soulll/status/1899864672305553902?t=8kFnWeK5Lo7ADN7lqbD_ew&s=19
Виж целия пост
# 209
Здравейте,момичета  Kissing Heart
Ъ ,Афра била "бузеста"  Thinking  Thinking  Thinking.Тя е такова красиво и мило момиче  и да има бузки ама те са мнооооого сладички и я правят да изглежда още по хубавичка и миличка  Heart  Heart  Heart И освен ,че е много красива и харизматична,Афра е и много талантлива така ,че си е абсолютно заслужено винаги най-отгоре в класациите ,а също и всички награди които е получила са и заслужени и това ,че е канена на такива високи мероприятия като в Рияд и сега в Париж също си  го е заслужила с много труд и отдаденост в работата.
Аз харесвам и то много също и Демет ,но не мога да разбера защо трябва да има  изобщо сравнение между двете или между които и други да са актриси. Thinking Всяка си има нейното място в индустрията и всяка си е красива ,харизматична и талантлива за себе си .
Бузеста била  Thinking ,я каква е сладурка само и в сериала и в реала е красива ,а също  е и  много свежа защото  е млада и без корекции ,всичката тая хубавина е натурална.  Heart





И какво сега последно на епизод 100 или на 101 приключваме Thinking Абе я да вземат да си изкарат сезона до края вместо да има чуденки до кога ще ни бъде. Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия