

Доукан и Таро тренират



Мега зле са.


.Тя е такова красиво и мило момиче и да има бузки ама те са мнооооого сладички и я правят да изглежда още по хубавичка и миличка
И освен ,че е много красива и харизматична,Афра е и много талантлива така ,че си е абсолютно заслужено винаги най-отгоре в класациите ,а също и всички награди които е получила са и заслужени и това ,че е канена на такива високи мероприятия като в Рияд и сега в Париж също си го е заслужила с много труд и отдаденост в работата.
Всяка си има нейното място в индустрията и всяка си е красива ,харизматична и талантлива за себе си .
,я каква е сладурка само и в сериала и в реала е красива ,а също е и много свежа защото е млада и без корекции ,всичката тая хубавина е натурална. 


Абе я да вземат да си изкарат сезона до края вместо да има чуденки до кога ще ни бъде. 
Препоръчани теми