Втора бледа черта на теста за бременност

  • 49 055
  • 1 076
# 390
Ако съм била с късна овулация понеже я следя в календарчето ,но без тестове и т.н ,дали е възможно да е грешен или това е моето желание просто 🙈🙈
Виж целия пост
# 391
Ако съм била с късна овулация понеже я следя в календарчето ,но без тестове и т.н ,дали е възможно да е грешен или това е моето желание просто 🙈🙈
Ако ви разбирам правилно, говорите за календарчето в телефона, което определя спрямо дължината на цикъла ви кога ще бъда евентуална ову. Това календарче е горе долу да имаме някаква представа спрямо дължината, но няма никаква гаранция кога ще е. Дори тестовете за ову не гарантират, че овулацията е станала. Само АГ☺
Виж целия пост
# 392
Момичета
Това изпарителна черта ли е
Появи се много леко в началото след това не му обърнах внимание понеже нито се насити
След 30 минути го погледнах
Виж целия пост
# 393
Момичета
Това изпарителна черта ли е
Появи се много леко в началото след това не му обърнах внимание понеже нито се насити
След 30 минути го погледнах
Не се вижда черта, по скоро са оттенъци от разнасянето на урината. Пробвай с друг тест, ако го правиш рано изчакай времето на закъснение на цикъла.
Виж целия пост
# 394
Здравейте
Този тест положителен ли е или е досадната изпарителна на Лейди тест
5 дена преди цикъл някак странен ми се вижда
Спазвала съм инструкциите
Теста е правен преди 30 мин но веднага се появи нещо бледо






Виж целия пост
# 395
Здравейте
Този тест положителен ли е или е досадната изпарителна на Лейди тест
5 дена преди цикъл някак странен ми се вижда
Спазвала съм инструкциите
Теста е правен преди 30 мин но веднага се появи нещо бледо








Вижте каква чувствителност е теста, ако е 25 mIU нямада покаже видима черта, пробвай с тест който е с чувствителност 10mIU, те отчитат преди закъснение!
Виж целия пост
# 396
Здравейте
Този тест положителен ли е или е досадната изпарителна на Лейди тест
5 дена преди цикъл някак странен ми се вижда
Спазвала съм инструкциите
Теста е правен преди 30 мин но веднага се появи нещо бледо








Вижте каква чувствителност е теста, ако е 25 mIU нямада покаже видима черта, пробвай с тест който е с чувствителност 10mIU, те отчитат преди закъснение!


Ето това е този с 10mIU
https://
Виж целия пост
# 397
Значи е още рано за тестване.
Виж целия пост
# 398

Здравейте мамита 7 дни преди мц получих розаво течение което беше само 2 дни днес направих тест имам още 5 дни до мц като ходих по малка нужда само при извършване имах малко светла кръв
Виж целия пост
# 399

Здравейте мамита 7 дни преди мц получих розаво течение което беше само 2 дни днес направих тест имам още 5 дни до мц като ходих по малка нужда само при извършване имах малко светла кръв
Отрицателен е.
И аз не се сдържах и сутринта направих, 4 дни до ц.

Отрицателен
Виж целия пост
# 400
Здравейте! Дали тестът е положителен? Направен е на 9те ден след трансфер на 5 дневен ембрион. ЧХГ на 7ми ден след трансфер- 16.20 IU/L.Благодаря

Виж целия пост
# 401
Положителен.  Стискам ти палци до финал!
Виж целия пост
# 402
Здравейте, отново. Според вас този път тестът положителен ли е?
Виж целия пост
# 403
Да
Виж целия пост
# 404
Здравейте, отново. Според вас този път тестът положителен ли е?


За по-сигурно друга марка тест и ако пак се появи черта в указаното време може да си пуснете и кръвен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия