Как успявате да не мислите за мнението на другите?

  • 6 886
  • 166
# 165
Зодиите много не отговарят, донякъде само.
Човек с годините се учи какво иска и не иска и какво и колко позволява на другите. Важното е да сме верни на себе си.
Виж целия пост
# 166
За мен няма добри хора. Има хора с добри качества. И това може да се промени във всеки един момент. Аз не харесвам хората и не ми пука за мнението им. Преструвам се, защото се налага. Пък и след сто години всички ще сме под земята. Какво толкова да му мисля. Гледам да не вредя на никого и отговарям само пред себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия