РАБОТАТА - НАШЕ УТЕШЕНИЕ, БЕБЕПРАВЕНЕТО - ВИСША ФОРМА НА УСПОКОЕНИЕ

  • 14 236
  • 292
# 150
във ваничката и аз не мога. Понякога за купона го слагам във ваничката, но трябва постоянно да го държа, защото седнал се хлъзга и гълта вода.
слагам го на пода, на плочките., но го придържам леко, обикновено сядам и аз на пода и го хващам с бедра. (не силно, де). ако трябва съвсем сам да стои без мен в банята, не му събувам чорапките, и тогава не се хлъзга изобщо.
мие си зъбите, не яде четката. (първо аз де...) но аз при всеки удобен случай му демонстрирам как точно става (четкам си зъбите театрално пред него). проблемът е, че ни си дава четката да му ч взема накрая.
Виж целия пост
# 151
Моята идея е да се къпем заедно във ваната. Аз да съм седнала в нея, а него да го държа, било то прав или седнал. Не знам още.... но сигурно ще е така като и ти държиш Кайо. Всеки случай няма да помъкна коритото му на морето Laughing Весело изкарване в Белгия, Кали Hug
Аз се захласнах по ето това вилно селище в Созопол - Санта Марина ****   Някой чувал ли е нещо за това местенце?
Майра, хайде давай да гледаме снимки, де Naughty
Виж целия пост
# 152
Качвам сега - зарязах си домашното по немски заради вас Mr. Green Ама много бавно става в тая снимка.бг Cry Ето 2 албума, следват още много ...

Къщата

Livorno
Виж целия пост
# 153
Mmmm mi piace Italia newsm74 Напълниха ми се очичките. Отбелязвам си Тоскана като "a must to see".... и аз пак се накефих на количката на Ясмин. Майра каква марка/модел е това чудо?
Виж целия пост
# 154
Mmmm mi piace Italia newsm74 Напълниха ми се очичките. Отбелязвам си Тоскана като "a must to see".... и аз пак се накефих на количката на Ясмин. Майра каква марка/модел е това чудо?
даааа  Simple Smile
Виж целия пост
# 155
в темата за италия в момента има доста противоречви мнения.

разгледах и другите снимки, много хубаво !!!
Колко струваше къщата и при какви условия бяхте (сами?)
Виж целия пост
# 156
Майра, уау! Супер албумчета. И аз искам да питам за бу-то на беба, много е готино.
Kabiv, и аз много се кефех в началото, че си работя вкъщи, ама всичко писва! Просто не издържам на моменти, добре че имам оправдание бебе, да излизаме по разходки. Преди да забременея бях Пантелей Пътник - ходех си до Китай като на село. Из България пък какво пътуване му удрях, няма да ти кажа - живеех в София, иначе съм от Силистра, съответно фемилито - там, гаджето - в Бургас, абе лудница. Дрехите ми седяха по-често по куфари, отколкото в гардероба Mr. Green Затова сега ми е терсене и благородно ви завиждам на всички, които си попътувате.  bouquet
А проблема е решен, мерси за подкрепата! Hug
Виж целия пост
# 157
А, забравих да ви пиша - до онези, които имате дечица над 1 г. Защо не пробвате вече да ги къпете в душ-кабина, вана или каквото имате за къпане на възрастен? Аз Стефан го къпя прав в душ-кабината, откакто е станал на 11 месеца. Първите 2-3 дни - рев, страх го беше, не е свикнал, сега ела да го видиш - шляпа струйките на душа, смее се с глас, голяма забава. Вече не мога да си представя да го накарам да стои седнал в коритото - най-много да направим беля. Embarassed
Виж целия пост
# 158
Качих още малко снимки - от Сиена и Флоренция утре, че тях не съм ги ресайзвала още Sad

Volterra&San Gimignano

Collodi

The Devils Bridge

Pisa


Къщата стуваше 408е за 1 седмица. Бяхме наели апартамент с 2 спални, 2 бани, хол и кухня, тъй като бяхме с едно приятелско семейство (те обаче дойдоха късно и дефакто бяха само 3 дни...) В хола имаше разтегателен диван и можеше да спят още 2ма човека (общо 6). Иначе в самата къща бяха около 10 самостоятелни апартамента - за от по 2ма човека до 8 мисля беше максимума.

Количката е една от най-евтините май тук  Embarassed - на Hauck, модел Traxx Marlin 4 - татито много я хареса, че е с окачване на предните гуми  Crazy Като цяло е супер лека при движението - бутам я с една ръка и съм супер доволна Peace
Виж целия пост
# 159
Ммммммммм страхотни снимки Майра  bouquet Красота!А онези с цветенцата,пеперудки птички направо ми напиха душата.
Благодаря ти че ги сподели с всички Hug
А количката е супер,много ми харесва,както и "пълнежът" и със сладките бузки.

Оххх как се размечтах.................ама скоро няма да ме огрее,ни екскурзия,ни море Rolling Eyes
Виж целия пост
# 160
маминки, и аз да попиша, че на тази страница не съм се отчитала та да не ме забравите... вчера писах и в мартенската тема, че ходих до поликлиниката да си взема направление за ЯМР и ме убедиха кадърните лекари в поликлиниката да си направя едно изследване за плътност на костите и кат го направиха и като излезе една остеопороза /незнам дали така се пише/... Малеее, докато стигна до читав уред, дето да може да му се вярва направо си бях глътнала граматиката - като резултат костите ми се казаха и по-плътни, отколкото е нормално за моята възраст и този вторият уред бил най-сигурния на света... Ей, от 100 години се заричам да не влизам в шибаната поликлиника щото там работят само луди, ама то... То, че съм хипохондричка е ясно, ама досега само от остеопороза не се бях разболявала в болния си мозък!
Майра, разгледах първото албумче, което прати и са страхотни снимките. Количката колко е евтина ако смея да запитам, че тука такава гъзария сигурно за по-малко от 1000 лв няма да продадат.... Къщата не успях да видя, че се срина снимка.бг, а за новите албуми не се и пробвам, че мъж ми на домашния нон-стоп тегли нещо и машината скърца като правец 16 като тръгна да разглеждам снимки. Та по тоя повод са се оплача и от мъжо!!!! Нали ви разказвах за новите мебели, дето аз съм виновна, че не са купенни - ами купихме ги преди има-няма 3 седмици и още не сме изнесли старите!!! Ей, мърлява работа - а после се сърди като викна майстори, че не му подреждали нещата както той ги иска! Ако чакай той да си ги подреди, ще си остарея преди да съм го видяла!
А най-новият хит в офиса е, че трябва този уикенд да ни ремонтират стаята и сега трябва цялата кочина да я натоварим в кашони! Досега си имахме мокет, ама трябвало да е ламинат щото влизали много хора и не се чистело добре! Ами като правихме тази стая го казах 100 пъти ам неее... трябваше да дишаме прахта 2 години преди да се светнат и то точно сега! Мъкааааааааааааааа... На всичкото отгоре, моят телефон не се е върнал още от ремонт, дадаха ми една служебна слушалка, на която дори и часовника не мога да настроя, а новият телефон, които поръчах ще дойде днес или утре! Тея от Мтел ме разбиват просто - аз ако си го бях поръчала от Китай в понеделник щеше да дойде малко по-бързичко....
mom_an, разбирам те напълно защо си крива от работата у дома... Аз така работех от вкъщи първият месец, след като се роди Иван и бях полудяла.... Отида да кърмя, върна се на кю светкат 50 човека... отида на разходка - върна се и не мога да си прочета 1000 те писма дето са дошли междувременно.. мъкааа.. това ми е най-кошмарния период. Жените по това време си се депресират, аз нямам време и до тоалетна до отида... После следродилна депресия имало - ами нямат работа жените, то затова - дете спи 20 часа в денонощието
Сега за иван, че понеже ми е доста къс постинга та да досаждам още  Joy Joy Joy. нали се притеснявах, че няма да проходи, влачих го по лекари и кво ли не... Ами детето нямало цел в живот и затова... Ето сега вече за второто ще знам. Водя го в парка, показвам му най-пълната и преливаща кофа за боклук и той ще си се научи сам! Като е на разходка крачи супер уверено към някой боклук или кучешко лайно и като го обърна да ходи в обратна посока се почва едно увисване на ръката ми, падане, влачене, пълзене... Хората в парка се обръщаха след мене и кой знае кво си мислеха - тая идиотка кво мъчи детето като то не може да си стои на краката! А той си ходи перфектно, но само в посока на боклука! хубавата новиа е, че квото докопа си играе с него и нищо не опитва, че незнам как щях да го браня от всички изхвърлени обвивки от шоколад и празни бутилки от вода! Сигурно преди да го изведа трябваше да правя оборка на парка  Joy Joy Joy Айде махам се, че мъж ми се излюпи и сега досажда за компа, пък и да се стягам за работа, че е никое време!
Виж целия пост
# 161
Ger4o, ама моля ти се не споделяй пред мен нищо за болести, нали знаеш колко съм луда  Joy , от вчера си мисля, как по време на бременноста ми се счупи реброто, и как ме боли гърба, и вече съм сигурна, че  съм болна от остеропороза  Rolling Eyes А теб по какъв повод те пратиха на подобно изследване  newsm78
С мобилните оператори се работи само със заплахи  #2gunfire, казвам ти го от опит, защото от няколко месеца ми ги хвърлиха всичките и ме обявиха за лице за контакт на фирмата  Wink В момента работим и с Глобул и с Мтел и с БТК. Изнудване му е майката, като им кажеш как конкуренцията е подбила цените и как мислите да прехвърлите около 50 карти към другите, а и 10 телефона ще ви дадът бонус, да видиш как дават всичко на деня, а и те питат какъв модел да бъде  Joy . Даже и гейтове без пари ми дадоха за централата, подаряват златни, сребърни нимера...  Joy, за Велкиден едните ми изпратиха един кашон шоколадови зайчета  Joy . В офиса са ме бъзикат, че както съм тръгнала и кола ще паркирам в скоро време  Joy
Майра с тези снимки ни убиваш всякакво желание за работа в гадните офиси  Joy
Виж целия пост
# 162
А, Кате! знам си аз, че не съм сама с хипохондрията та като почна да се вталясвам с някакви болести се сещам за теб, за прасенце и за шефа  ми и като знам, че не съм сама в лудоста ми се успокояват нещата  Joy Joy Joy. Аз отидах профилактично и щото имах една криза с моето рамо тези дни. Та отидах да искам направление за ядрено-магнитен резонанс за рамото и ми казаха да прегледам и това... като им обясних, че искам направление за ЯМР оная  Shocked - щяха да и изпадат зъркелите, ама е 250 лева на платено, а аз искам за рамото и за шията и 500 лв ми се свидят да ви кажа.... Така и нямам направление още, че минах само през травматолог и днес се успах за часа си при невролог  Joy Joy Joy, но ще си запиша нов.... Ако искаш да си правиш изследване направо бегай към клиника по ревматология на ул. Урвич 13 се намира в хиподрума и е без записване на часове, щото тези дето мерят по пета или по пръстче не са верни и да не се параноясваш и ти като мен каот ти покажат кофти резултати. това на урвич е изследване на гръбнака и било върха на гъза - много вярно...
А за мобилните оператори - аз не съм си купувала мобилен телефон от 2 години поне, а съм сменила 5-6 и всичките са ми подаръци, но последния дето го вейнах в кенефа ми е отпреди 2 месеца подарък, та си поръчах нов с плащане, че ми стана неудобно вече... Пичовете се сещат - не мога да се оплача... А да не говориме, че преди няколко месеца ни подариха 15 от евтините щото купихме много карти накуп... Глобул не мога да ги понасям, а БТК и пакетче семки не са донесли - май ще трябва да им звънна да поправят грешките, чеееееееееееееее....  hahaha hahaha hahaha Ама мога да ги плаша с вивател - те искаха да ни изкупят договора, ама с тяхното покритие яйде няма нужда - да се обадят след 5 години.... Междувременно новото ми телефонче дойде - голяма гъзарийка - много е сладко!
Виж целия пост
# 163
Количката в този си вариант на снимките сега (летен) струваше 180е. Отделно си взех една чанта се води за зимата или когато бебето е новородено (до към 7 месеца я ползвах) Тази чанта става и на такова за краката като бебето седи (май порт-бебе му викат това в България newsm78) за 80е. Та общо 260е. На фона на 550е за Куини или 800е за някакви Бугабу май се казваха ....си е чиста евтиния  Mr. Green

Ето снимки на чантата и на зимния вариант като се сглоби:



Виж целия пост
# 164
Ето и останалите снимки, ако не ви е омръзнало да разглеждате Simple Smile

Florence

Siena

Viareggio

Val d'Elsa

Великден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия