Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:)

  • 11 071
  • 307
# 180
Аз докато се натуткам да пиша и вече 10 страници от темичката заминали.
Поздравления за майсториките и   bouquet . Чета че си гледате някакви снимки, аз не знам къде точно да се поровя, но ей сега ще пробвам.
ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТО НА ТЕЗИ КОИТО ВЕЧЕ ЗНАЯТ ПОЛА НА БЕБЕТО.
Снимките са на 1 вата страница на темата в албумчето,има нарисуван един фотоапарат кликаш върху него и влизаш в албума:)Приятно разглеждане:)
Виж целия пост
# 181
    Здравейте и от мен. Честито на Беличка и Елхичкаbouquet  bouquet Севдалина, дано наистина повлечеш крак и момиченцата започнат да се показват. Аз днес съм на ЖК дано го видят най-накрая какво е.
    Откак се върнах на работа едвам смогвам да изчета всичко , камо ли да пиша. Поне вторник ми е свободен ден и ще се включвам.
    Бобченка, направо се шашнах, а мислех,че само тук е така. Но ти се успокой Канестен е много добър за гъбички. Моите са направо хронични-не само по време на бременността,та съм станала един малък спец в лекарствата за тях.
    Дано следобед ви се похваля и аз, че вече знам пола.
 
Виж целия пост
# 182
мами, до какво възраст може да се ползва една малка кошарка? аз се бях навила за най-скъпите - с шкафче - плот отстрани. защото мислех, че после ще го ползваме като легло. ама изборът на цветове за кошарки е много малък, а и нещо моделът на леглото не ми допада много  newsm78 та се чудих една обикновена дървена кошарка колко време може да се ползва? и този плот отстрани, който го дават за повиване.. толкова ли е необходим?
аз да се оплача още, че есента пръсках с антимухъл в бъдещата детска стая и направих боята на петна. Sick а ремонтът беше това лято  Sick
Виж целия пост
# 183
herelinaпиташ за легло, не за кошара за игра...нашето е с размери 130/60 см. и ощеспи в него / а вече е висок точно 130 см/ - малко му е тесничко, но ще потърпи още 2 месеца и като направим ремонта се мести на голямо легло.
А плот нямах и сега ще е първото, което ще купя - може да се слага на леглото или на скрина - с Калоян останах без кръст по 10 пъти на ден да го преобличам превита на две на спалнята...
Виж целия пост
# 184
Херелина, плотът върши чудна работа,ако нямаш друго високо място ,на което да преобличаш бебето ,иначе кръста много ще те боли. А и не е само преобличане, то има и гимнастика(масажчета).
Виж целия пост
# 185
мами, до какво възраст може да се ползва една малка кошарка?
Нашата беше от най-обикновените /казвам беше,защото я махнахме/ - 140/70 см, с решетка отпред и 2 чекмеджета отдолу, абе от най-старите /Йоан беше 3-тото дете изгледано в нея/. Ползвахме я допреди година, когато му направихме детска стая. Накрая вече му идваше тясна, хем като имаш впредвид, че синът ми не е от едрите деца. Друга моя приятелка ползват легло като нашето, техния син е почти на 5.
Виж целия пост
# 186
Ето подложките в магазина на Данет - 23 лв. струват, предполагам, че и във всеки един бебешки магазин ги има.
Виж целия пост
# 187
А плот нямах и сега ще е първото, което ще купя - може да се слага на леглото или на скрина - с Калоян останах без кръст по 10 пъти на ден да го преобличам превита на две на спалнята...
Peace И аз съм била в твоето положение, мъчение си е било за кръстчетата ни  ooooh!
Виж целия пост
# 188
Здравейте ,любими!Не знам как се слагат онези хубави картинки ,затова ще използвам нали4ните ,за да ви по4ерпя по случай деня на театъра!  beer cheers beer Drunk Wine Glass Drunk cook cook cook
  reverance cheers
Весел ден!
Виж целия пост
# 189
да за легло, не за кошара за игра питам. май не ми се дават 400 лв за кошара, пък после пак да купуваме легло. имам една кръгла маса, ще гледам да й намеря място в стаята да я ползвам за повивалник  newsm78
мерси за почерпката, крокодил    bouquet да нямаш професионален празник?
Виж целия пост
# 190
Добър ден и от мен.  Hug
Искам отново да попитам за ФМ! Вие ли си я самоназначихте или лекаря ви? Колко струва с и без диск? Май някъде бяхте писали 50лв. без и 60лв. с диск. Така ли е или съм се объркала?  newsm78
Севдалина, честита девойка  stork-girl. Дано стават повече.  Mr. Green
Крокодил, честит празник. Пожелавам ти много професионални успехи.   bouquet
Днес пак ще се опитам да пусна снимки в албумчето. Пак ще пиша.
Приятен ден за сега. Аз лягам малко че съм много уморена  smile3507
Виж целия пост
# 191
Здравейте! Вчера отидох на лекар по спешност, понеже от няколко дни имам ужасно парене отдолу и просто не издържах вече. Плюс това съм изтинала много яко и кашлм, повръщах и имах разтройство и цяла нощ не бях мигнала. Та оказа, че е някаква инфекция - вагинал или нещо подобно- даде ми лекарства, но като ме гледаше на магарето каза, че смята, че имам доста околоплодна течност и за това ще ме види на ехографа. Попринцип нямаше да ме гледа тъй като в четврътък съм на ФМ в болницата, в която работи понеже там е 3Д. Както и да е - имам повечко околоплодна течност, но сега най-важно е другите неща да се излекуват след това ще пия и лекарства за течността. И междудругото го помолих да види все пак какво ще е и въпреки, че много исках момиченце, се оказа, че е МОМЧЕНЦЕ Таткото такова искаше и е много щастлив. Разбира се и аз цял ден не мжах да си сваля усмивката от лицето и ако щете вярвайте, ама изведнъж ми минаха всички болежки, които имах.  newsm68 Мислим за име - и аз още преди време бях си харесала Крис за момченце. Таткото го удобри, но продължаваме да мислим и за други имена.
Лек ден на всички! Моля поставете ми и на мен едно момченце на първа страница. В четврътк ще знам със по-голяма сигурност дали няма да е момиче, но се съмнявам тъй като всичко си му видяхме.....
Виж целия пост
# 192
herelina, нашаето легълце също е от най-обикновенните 120/60 с решетка и чекмедже отдолу (около 80 лв беше) и малката спеше в него до три годишна, когато й направихме стая. Плотът за повиване наистина е много удобен в началото го слагах върху самото легълце, а после купихме скрин и го сложих върху него до легълцето!

Кроки, Честит празник и благодаря за почерпката!
Виж целия пост
# 193
Честит празник, Кроки  bouquet! Желая ти цялата любов на публиката Heart Eyes!
 teddy_, честито ти момченце  bouquet!
Виж целия пост
# 194
Здравейте и от мен!Днес се събудих много късно и аз нещо имам проблеми със съня от както са сменили часа-вечер не спя,а сутрин немога да си отворя очите! Weary
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия