Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:)

  • 11 072
  • 307
# 165
bob4enka, съчувствам ти за преживяното и напълно те разбирам, защото и тук е нещо подобно. Все пак ни се намират и клиники, където отиваш без час, в които, като си почакаш, можеш да видиш лекар.
Няма ли начин да си смениш личния лекар?
Сещам се и друго - сигурно има някой местен форум за бъдещи мами, провери, ако не си го сторила вече, другите какво правят в подобни ситуации?
И дано да не ти се налага, но ако все пак се случи, отивай в спешното по възможност извън нормалното работно време.
Бързо оздравяване ти желая!   bouquet

Добре дошли на новите момичета!
Честито на узналите пола на бебчетата!
Честито на фината Г-жа Беличка!
А ние сменихме часа преди две седмици и вече сме свикнали.  Wink
Виж целия пост
# 166
Добро утро  Hug
Къде сте раднобудни майчета  Grinning
Виж целия пост
# 167
Добро утро, мамчета!   bouquet
Пожелавам хубав и ползотворен мартенски ден!  newsm03

Sevdalina-честита мома! Страхотна новина!

Mancheva
-изобщо не се притеснявай за ферро фолгамата . Аз я пия от 1 месец. Това е желязо плюс фолиева киселина, и още някои дребни добавки. Пие се при нисък хемоглобин. Що се отнася до бебето, няма проблем. Учудвам се само защо ти е изписла толкова малка доза, аз пия 3 пъти по 1 таблетка.

Да ви се оплача откакто съм влязла в 5 месец, нещо настроението ми е много криво. Започнах да сънувам ужасни сънища, неспокойно ми е. А четох, че сега е периода, когато трябва да сме най-спокойни и позитивно настроени Sunglasses
Виж целия пост
# 168
Добро Утро  Hug!
Радвам се че са ви харесали снимчиците Simple Smile
Аз пък от както съм влязла в 5 месец, съм луднала, мога да вдигна скандал просто защото някой ми е повишил леко тон  ooooh!..В същото време като почна да се смея, мога да се смея до сълзи за нищо  Joy..От друга страна много ми се ходи тук и там, отминаха дните на лежане до побъркване, слава Богу, че милото много скучаеше..
Черпя всички по кафенце  Coffee!!!
Виж целия пост
# 169
а аз снощи спах сладко и цяла вечер си сънувах бебчето - беше момиченце.  Heart Eyes и майка ми и мъжо ме викат от някъде и ми казват: айде идвай си, къде ходиш, роди ти се момиченце, докато те нямаше  hahaha та цяла вечер сменях памперси и завивах с едно одеалце  Grinning
Виж целия пост
# 170
Ето ме и мен!
Досега разглеждах снимки - ама много сте хубави, бре!
Усмихнати и сияещи!
Виж целия пост
# 171
Добро утро сладурки Simple Smile
Честита ти девойка, Севдалина - да ти е жива и здрава и много да те слушка.   bouquet
Манчева, и аз пия Ферофолгама още от третия месец, но и на мен лекарката ми го е изписала в по-голяма доза - 2 по 1 и ми каза, че ще го пия сигурно месеци наред и че не може да навреди в никакъв случай на бебо, така че не се притеснявай.
Pivanov, аз също от време на време сънувам едни кошмари през нощта, нещо което не е типично за мен като цяло, ама явно така ми влияе бременността та вече взех да не се шашкам и даже не ги и помня на сутринта в детайли. А иначе за настроенията - аз ту ставам крива и подтисната, ту пък ми е едно весело и усмихнато - бременна му работа. Crazy
Виж целия пост
# 172
Ооооооооо, за настроенията съм ужасна. Аз едва се търпя, а останалите не знам. Много малко ми трябва, за да се подпаля, в следващия момент съм весела. Спи ми се като за световно, корема ми пречи.......няма угодия.
Виж целия пост
# 173
Добро утро   bouquet

Манчева, не се притеснявай - често се случва. Старай се да ядеш повече месо, спанак, коприва - такива неща. Майка ми с малката сестра разви бремелинска анемия, но после всичко се нормализира.  Peace
Севдалина, честита розова новина.   bouquet
august20, снимките са ви супер направо. Много сте естествени и усмихнати. Личи си, че сватбата ви е била страхотна. А за коремчето не се притеснявай - то ще се покаже. Обикновено проличава при първа бременност към средата, края на 5 месец, пък ако си висока и има място къде да се развива първо нагоре бебо, може и към 6-ти да ти проличи. Тъй че се усмихни, погали малкото коремче и съвсем скоро ще видиш, че ще се покаже. Но както ти е казала Крокодилчето, трябва да ядеш - може да е малко, но разнообразно, за да си здрава ти. То бебчето ще си вземе, каквото му е нужно и за теб каквото остане  Grinning, така са децата още преди раждането.
Крокодилче, с таз история от кърмаческата ме разсмя много  hahaha Поредното потвърждение колко са възприемчиви и умни децата.  Laughing
Бобченка, няма какво да ти кажа, освен бързо да се оправяш. Майка (свекито) има една изпитана рецепта за гъбичките - или поне профилактиката. В 1 л. вряща вода запарваш 1 с.л. смрадлика (тетра мисля че беше другото название) и 1 с.л. лайка за 5 мин. След това изстудяваш до температура, която ти е приятна, прибавяш 1 ч.л. сода бикарбонат и с това се изплакваш или си правиш ваничка, в която се киснеш. Никакви вътрешни промивки  Naughty Не знам до колко лекува гъбички, аз съм леко скептична, но много облекчава симптомите и като профилактика също е добро. Ако имаш възможност даже след тоалетна вместо с хартия да се бършеш, се изплакваш с тази смес. Дано да ти е от полза  Hug
ПИванов, аз също много сънувам и то толкова реални сънища. Предполагам това е причина да не мога да се наспя и сутрин съм като бухал направо   Tired Но пък иначе през деня се старая да съм винаги усмихната и с положително настроение. Не знам дали това помага, но си говоря на бебока като се разшава и неизбежно на устните ми цъфва усмивка. Може да пробваш. И нещо друго, ако сте нервни или раздразнени - има едни такива релаксиращи музики, съчетани със звуци от природата - от 2 седмици си ги пускам на работата и такова спокойствие ме е обхванало. И вкъщи като си легна и си вдигна краката също ги пускам - за 30 мин. съм нов човек. Открих магическото им действие като бяхме октомври в Катарино - просто едно вълшебство.

Аз май малко се олях  Embarassed Но вие ще ми простите  Hug Сега ви пожелавам усмихнат и слънчев ден, пък аз след малко тръгвам към София и довечера ще си видя малкото шавливо бебони, дето не се е спряло докато пишех - дейно участие взима  hahaha

Забравих да кажа - със сигурност ще разбера дали правят запис, защото съм си подготвила 2 CD и 2 DVD, за всеки случай ...
Виж целия пост
# 174
Аз пък засега съм почти винаги в добро настроение, особено в дни като днешния - слънчевиии  Hug И едно спокойствие ме е налегнало, чак на мързел ме избива  Mr. Green А пък като се замисля, че пролетно почистване трябва да се прави  ooooh! Въпроса е да се захвана, после лесно - чевръста съм  Mr. Green и като се развъртя  newsm79 1ironing wash , за няколко дни ще съм готова. Вие запретнахте ли ръкавите вече newsm78
Виж целия пост
# 175
Здравейте, мамчета Hug!
Ние с мишката сме добре - вчера беше много кротка - не се обади цял ден и аз взех да се шашкам Confused...снощи малкия поиска да спи при мен и почна да  чете от любимата ни книжка Мечо Пух. Помолих го да ми почете на глас -  и изведнъж мишката се разрита Grinning! Незнам дали е чула гласа му, но той беше очарован - чак накрая едва го убедих да спре и да загасим лампата, че стана вече 11,30...каза, че щом бебето рита, докато той му чете, значи му харесва и ще му чете много приказки! Пък аз почти се разревах и побързах да изгася, за да не ме види...
Стискайте ми палци - утре съм на фетална, дано най-после и ние видим пола.
Виж целия пост
# 176
Чистенето ще почака за по-натам. Една приятелка има Рейнбоу, та мисля да го прося. А мъжО има намерения да прави някакво освежаване на стаята, та предпочитам да мине първо това.
Виж целия пост
# 177
Мариетка, стискам много палци за утре! Дано бебчето е такова каквото искаш и най-вече да е здравичко  Hug! Ехх какъв добър батко ще си има малкото ти човеченце...
Виж целия пост
# 178
 Аз докато се натуткам да пиша и вече 10 страници от темичката заминали.
Поздравления за майсториките и   bouquet . Чета че си гледате някакви снимки, аз не знам къде точно да се поровя, но ей сега ще пробвам.
ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТО НА ТЕЗИ КОИТО ВЕЧЕ ЗНАЯТ ПОЛА НА БЕБЕТО.
Виж целия пост
# 179
Добро утро и от мен,на всички желая слънчево и весело настроение:)
И аз разгледах снимичиците,много сте сладки на тях всички:) Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия