Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 157 - април 2025)

  • 133 582
  • 1 580
# 1 560
И аз се виждам в списъка на Минимарт, печеля слушалки. Heart Eyes Много се зарадвах и на купата за салата от форумната игра на Президент. Heart
Виж целия пост
# 1 561
На куинс в кауфланд не им изписва всички сокове, че са куинс, надявам се знаят?
Виж целия пост
# 1 562
Minimart така и не публикуваха късметлиите.
Има обявени печеливши на Минимарт:
https://promo.mini-mart.bg/
Благодаря за споделянето виждам се при слушалките,ако съм аз де 😆 Simple Smile
По-добре им пишете, защото според правилата трябва печелившите сами да си потърсят наградите:
Виж целия пост
# 1 563
На куинс в кауфланд не им изписва всички сокове, че са куинс, надявам се знаят?
И аз се надявам, но се сещам, че за онази игра с Мечо Пух снимах бележката със соковете за всеки случай.
Виж целия пост
# 1 564
На куинс в кауфланд не им изписва всички сокове, че са куинс, надявам се знаят?
И аз се надявам, но се сещам, че за онази игра с Мечо Пух снимах бележката със соковете за всеки случай.
Писах им, ще пиша като отговрят. Не ги снимам ,защото мм си ги влачи в работата почти директно, а аз снимам бележките вечер. Ами да си проверяват. Обикновено организаторите знаят,  да видим.
Виж целия пост
# 1 565
За игрите на Каменица пишете на този мейл. Надали ще има голяма файда, че това е некадърната агенция реално.
Ако някой изрови по-сериозен мейл на Каменица, не е зле да е с копие до тях.

stefka.petrova@publicis-dialog.bg
Виж целия пост
# 1 566
Minimart така и не публикуваха късметлиите.
Има обявени печеливши на Минимарт:
https://promo.mini-mart.bg/
Благодаря за споделянето виждам се при слушалките,ако съм аз де 😆 Simple Smile
По-добре им пишете, защото според правилата трябва печелившите сами да си потърсят наградите:

Благодаря записала съм понеже много забравям аз  ,че трябва  да им се пише на имейл.
Виж целия пост
# 1 567
Олинеза тази седмица обявиха ли?
Виж целия пост
# 1 568
АЗ се виждам в Мини март за слушалки. Имам спечелени  дъска и чаши  от Каменица. Може ли да се играе сега и за ножове или като си спечелил една награда и друга не може?
Виж целия пост
# 1 569
АЗ се виждам в Мини март за слушалки. Имам спечелени  дъска и чаши  от Каменица. Може ли да се играе сега и за ножове или като си спечелил една награда и друга не може?

Днес е последен ден от играта на Каменица
Виж целия пост
# 1 570
На куинс в кауфланд не им изписва всички сокове, че са куинс, надявам се знаят?

И аз го забелязах вчера при регистирането на бележата, но вече когато се бях прибрала.  Купих сок вишна - на бележката пише само "Нектар вишна 1 л".

Би трябвало да го знаят и да не е проблем. Все пак в промото участват 6 магазина само и то вериги.
Виж целия пост
# 1 571
Аз съм вземала Куинс сокове от различни магазини .Не съм видяла реклами или обозначения някакви . От Била Кауфланд от тях ли трябва да се вземат?
Виж целия пост
# 1 572
Аз съм вземала Куинс сокове от различни магазини .Не съм видяла реклами или обозначения някакви . От Била Кауфланд от тях ли трябва да се вземат?
Кауфланд България, BILLA България, Фантастико, T-Market, Бурлекс и HIT Max, наричани по – долу „обекти“, „обектите“.

https://promo.queens.bg/oficialni-pravila

Това вадя от официалните им правила. И аз в началото за малко да се подведа. Не знам, явно там искат да стимулират да има повече продажби ли? Като цяло брандът не се среща в близките ми квартални магазинчета...

У дома се харесва прасковата и зелената ябълка, да видя дали ще ми донесе късмет.

Април месец го завърших с 0 нула награди, но с много усмивки и лични постижения.

Успешен нов месец и да напълним темата с хубави спечелени желани награди.
Виж целия пост
# 1 573
Олинеза тази седмица обявиха ли?
Така и не публикуваха Олинеза нищо до момента. Явно ще се възползват от срока до петък.
Виж целия пост
# 1 574
Ами Бейлис и те …. Какво чакат, не знам! Генерират посещения на сайта. От мен лично по 100 пъти на ден Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия