Какво направих днес за себе си? тема 22

  • 35 395
  • 742
# 330
Сезона на ягодите и у нас се консумират доста , не пропускаме сезона. Закуска кафенце с купа ягоди  ягоди от местни производители. Супер.
Виж целия пост
# 331
Онзи ден си пуснах така дълго отлаганите профилактични изследвания и картината не е много добра. Но днес вече активно се задействах да си търся специалисти и да записвам часове, за да поправя щетите в зародиш.
Виж целия пост
# 332
Направих си вода с чиа. Искам да превърна това в ежедневен ритуал
Виж целия пост
# 333
gemmahazeld успех и бързо стабилизиране и премахване на проблема.
Моите пък се оказаха топ. Имам още едно ... ама май не очаквам лоши неща при положение че всичко друго е супер.
Виж целия пост
# 334
Поръчах си тениска с образа на Аксел Роуз, дано не съм объркала размерите. Не мога да дочакам концерта на 21 юли. Всъщност на 6-и през нощта я поръчах, но сега влизам в темата  и имам настроение да споделям Simple Smile.
Виж целия пост
# 335
Обядвах с майка ми, след работа имам среща с приятелка.
Виж целия пост
# 336
Вчера се запознах наживо със съфорумка и си изкарахме страхотна среща.
Днес си почистих терасата и опънах шезлонга.
Виж целия пост
# 337
Разходка.Маникюр при новата ми маникюристка.Много съм доволна от работата и. Heart Eyes
Виж целия пост
# 338
Онзи ден си пуснах така дълго отлаганите профилактични изследвания и картината не е много добра. Но днес вече активно се задействах да си търся специалисти и да записвам часове, за да поправя щетите в зародиш.
На колко време ходите на профилактични прегледи?
Виж целия пост
# 339
Онзи ден си пуснах така дълго отлаганите профилактични изследвания и картината не е много добра. Но днес вече активно се задействах да си търся специалисти и да записвам часове, за да поправя щетите в зародиш.
На колко време ходите на профилактични прегледи?

Старая се поне веднъж годишно, дори на своя глава при специалист и за проблеми, които знам че се изследват за моята възраст.
Виж целия пост
# 340
Разходка.Маникюр при новата ми маникюристка.Много съм доволна от работата и. Heart Eyes
Може ли препоръка? Трудно се намират добри, ако е за София
Виж целия пост
# 341
Ходих на танци. Освежих се. Смяхме се. Беше хубаво. Попотих си и се върнах ентусиазирана.
Виж целия пост
# 342
Бях на фризьор. Подстрига ме, изправи ме, освежи се много косата и визията, като цяло. Много съм доволна!
Виж целия пост
# 343
Регистрирахме се за междунар. интересно събитие с моя колежка (работно)
Нямам търпение да се видя с народ и народа да види нас : )
Виж целия пост
# 344
Смених гумите на колата.
Нов парфюм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия