Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 242
  • 760
# 180
Мен това грам не ме интересува, дали са заедно или това е част от сценарият и след седмица-две ще се "оправят"..
Виж целия пост
# 181
Не мога да го съжаля "горкият" годеник..и той участваше в цирка, наречен ХК. Ни в клин, ни в ръкав този никому непознат младеж,  предлага брак в ефир пред цяла Б-я..Толкова ли не можеше да изчака още една-две седмици и когато излезе да се разберат кой е обратен и кой не е и тогава да й предлага. Толкова банално стана вече с тия предложения, че ми се повръща 🤮..Това е нещо  лично и интимно и нека не се чувстват длъжни да ни информират за подобни намерения..

Именно това беше смешното, че той за 5 години не й е предложил, а чак сега решил да го прави и то по този начин - пред майка й, пред участниците, пред камерите и пред цялата страна, която гледа по телевизията.
Виж целия пост
# 182
Не мога да го съжаля "горкият" годеник..и той участваше в цирка, наречен ХК. Ни в клин, ни в ръкав този никому непознат младеж,  предлага брак в ефир пред цяла Б-я..Толкова ли не можеше да изчака още една-две седмици и когато излезе да се разберат кой е обратен и кой не е и тогава да й предлага. Толкова банално стана вече с тия предложения, че ми се повръща 🤮..Това е нещо  лично и интимно и нека не се чувстват длъжни да ни информират за подобни намерения..
Еми ако му е натяквала по някакъв начин, че 5 г. не предприема стъпка в посока брак, както се жалваше в ХК и той за да я изненада за РД е решил да й даде пръстен. Иначе и аз не считам, че пред ТВ е мястото за такива моменти, но пък незнаем дали продукцията не е помогнала с пръстена и/или с билетите и така да го е подтикнала да действа.
Виж целия пост
# 183
Аз и на Патрицио му се чудя. Все едно не може да заведе Цвети някъде в красивата Италия и да й предложи, а прави такива простотии в предаването.
Виж целия пост
# 184
Е нали сезонът е под надслов любовта е навсякъде, пръстени има много. Сто на сто са го побутнали младежът, че сигурно и пръстенът са му осигурили. Кофти го прецакаха.
Виж целия пост
# 185
Момчето от къде да е подозирал, че момата ще й завърти главата друга мома. Но срамът е голям, а градът - малък. Кофти ми е за тях. Много красиви са двамата, подхождаха си.
Виж целия пост
# 186
Предполагам, че Ивайло изобщо не е очаквал Виктория да се хване на свалка точно пък с хомосексуална жена. Въпреки това най-добре беше да си трае и ако ще предлага да е след предаването. Виктория не знам дали е чак толкова добра, за да е в момента във финалната част на предаването, така че може и да е навън вече.
Виж целия пост
# 187
Чак пък срам. Не сме в 16ти век все пак. Кофти е за него, защото е имал чувства, но пък и са толкова млади, че подобни изцепки се случват. Кофти е, ако е манипулирано от предаването, защото там са все пак възрастни хора и е гадно да използват почти деца така.
Виж целия пост
# 188
На мен ми се струва, че Ангелов доста я ухажва и дори да не голям готвач би я държал повече.
Виж целия пост
# 189
Той Ангелов всички ухажва, а и ако наистина са сгафили, ще я подържат та да поугасне огъня. Другият вариант е бързо да я пратят да се оправя.
Виж целия пост
# 190
Точно засечката хомо - брак, ми се вижда хипер нагласена... Изведнъж от нищото Виктория обръща резбата от скука и хоп в следващия момент й предлагат брак.. На индийски сериал ми бие, ако вкарат Лидия да върти очите, хептен ще го докарат..
Виж целия пост
# 191
Чак пък срам. Не сме в 16ти век все пак. Кофти е за него, защото е имал чувства, но пък и са толкова млади, че подобни изцепки се случват. Кофти е, ако е манипулирано от предаването, защото там са все пак възрастни хора и е гадно да използват почти деца така.
Ако беше в 16 век никой, освен познатите нямаше да знае. А сега дори и извън пределите на страна, където се гледа предаването, хората знаят. Навсякъде се тръби за това. Даже днес имаше статия, че той й е събрал багажа. Срамно си е и то много.
Виж целия пост
# 192
Не мога да го съжаля "горкият" годеник..и той участваше в цирка, наречен ХК. Ни в клин, ни в ръкав този никому непознат младеж,  предлага брак в ефир пред цяла Б-я..Толкова ли не можеше да изчака още една-две седмици и когато излезе да се разберат кой е обратен и кой не е и тогава да й предлага. Толкова банално стана вече с тия предложения, че ми се повръща 🤮..Това е нещо  лично и интимно и нека не се чувстват длъжни да ни информират за подобни намерения..
Вие да не мислите, че това „гостуване“ го организираха за да покажат, че въпросния „годеник“ може да готви? Точто заради този цирк с годежа го направиха. И изобщо в тая адска кухня стана голям цирк с тия годежи и пръстени - и то толкова фалшиво и режисирано, че на някои от участниците им е неудобно да играят тия роли.
Виж целия пост
# 193
На мен ми направи впечатление, че те не показаха почти нищо от това, което момчето сготви, а акцентът беше основно върху отношенията им и предложението. Според мен обаче той не знаеше за аферата на Тоника и Виктория.
Виж целия пост
# 194
Веднъж съм ходила в Немо. Храната беше прясна и добре приготвена, но по мое мнение е неоправдано скъпо, тъй като не беше чак уау.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия