Тая бира дълга излезе 
Отмъщава ти за събота
Той ще се върне, все някога и тогава ще има проблеми
Тая бира дълга излезе 


Ся не реви
,тази сутрин имам проблеми с интернета, от 1 час не мога да вляза
. Е разгеле успях
. Що така бе Стоенчо, кво му е на утрото ,или любовна треска те тресе
?Кажи кака ,сподели, да ти олекне. 



Никога не съм гледала нито един ББ.
Особено предишния ББ беше пълен с изроди и олигофрени, сега са малко по известни личности, ама пак нещо не ме влече



, нищу няма да кажа на никого
. Миленка, добре че се появи на хоризонта, че му избрах кахърите на Стоенчо, и благодаря за страхотното поздравче/ разбирай че мазоли ми излязоха от стискане /
.Гигова, и аз ги недолюбвам тия БИГ ВИП и тнт... брадъри .Мино, къде си ма душо убава ,като гледах снимките, така ми домъчня за тебе
. Препоръчани теми