МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 410
  • 742
# 150
Еми , Heart

Честит празник на всички празнуващи и на българската армия!











Виж целия пост
# 151
Къде изчезнахте, момичета!
Ще ви наказваме с Фърат. И той ви предупреждава.
Цитат
МертРамазанДемир подновява сътрудничеството си с марката шампоани за още една година. Това е отлична новина, която трябва да се разпространи.
Нека успехите ви продължат ✨🧿💙
#MertRamazanDemir 
Виж целия пост
# 152
Кърпите на колежката не и стигнали след НЛО
 вика трябваше да го гледаме заедно снощи решила да го изгледа и сега ме насмете ,че съм болна и ме нямало на работа да насмете още... ;д

Така е Есе е душа и душа си замина...



Мале Еми не ги плаши с бокьора бе...
Аз цял ден съм тъй като Ферит нямам разлика от гифа. Пазете се новия вирус е напаст велика.

Виж целия пост
# 153
Виж целия пост
# 154


Голям пустош дано поне ни пуснат бекстейджа на фотосесията и още някоя реклама от Хедъна ,че ако чакаме на Мерт ще изминат още месеци..

Архиви бол добре ,че...



Хах Айхан този кадър от Време за смърт ме разсмива винаги..

https://x.com/khadejaaAli20/status/1919793384920637594



Лека нощ!

Виж целия пост
# 155
Мерторио 😊❤️🇮🇹
Виж целия пост
# 156
Виж целия пост
# 157
Хах Айхан този кадър от Време за смърт ме разсмива винаги..

https://x.com/khadejaaAli20/status/1919793384920637594




Виж целия пост
# 158


"Ентусиазмът е равен на чудо в моя свят. Ако има любопитство, ентусиазмът винаги ще се прояви. Докато мога да остана любопитен за живота, ставам едновременно развълнуван и ентусиазиран. Избирам да не съм на място, което се повтаря, смущава ме, не се чуди. Този баланс запазва самообладание. "

#MertRamazanDemir. е актьор, който все още е в края на 20-те си години с кариера от близо 10 години. Сред проектите, в които участва, са фантастична дигитална творба като #Şahmaran и рекорден телевизионен сериал като #YalıÇapkını Интервюто, което се занимава с личния свят на Мерт Рамазан Демир, е в пролетния брой на L'Officiel Hommes.
Виж целия пост
# 159
Sunglasses

Доста неравна битка този път.. 😁 Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Въртя каналите и стигнахме до Лейдито нали дават повторение течеше някакъв кадър с Ферит и баба вика:Спри недей пипа...При което не пипам разбира се направо закон каквото казала.Мина кадъра с Ферит почнаха да показват други - Можеш да местиш един месец не съм го виждала момчето дано не почива много...
Така се хилих ,че не е истина.



Весе всеки се присъединява ама единицата му е бетон на нашето момче.Май наистина ще е там за евента на Ray Ban ,но се говори и ,че Прада е намесена.Каквото такова важното е да си почине докато и договарят събитията.

Мине Тугай под поста на ресторанта е писала коментар.
Дразнеща персона беше Дефне ,но Мине е класа жена.

Виж целия пост
# 161
Даа, едва ли да е само за почивка, то ще се чуе скоро.
Хубав ден ви желая! Simple Smile Hands V
Виж целия пост
# 162


Хубав да е денят на всички ни Wink
Виж целия пост
# 163
Здравейте, момичета!


Мert & L’officiel Hommes 😎

   

Виж целия пост
# 164
Пелин Акил за сп. "Алем". Фотосесията е правена в Ню Йорк.









Диде, честити ти списания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия