🍀 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 10 за обсъждане 🍀

  • 31 780
  • 737
# 255
Забавно им е на снимките!

От Nurol Akbal Önen, Design & fashion
Виж целия пост
# 256
Ще се връщам да чета и отговарям подред, но първо да кажа, че пуснаха втория фраг за 7 еп. Sunglasses

Има линия с ново заведение на Кадир - Нисан казва на Ешреф... идеята изобщо не ми харесва Smirk Пак се срещат на стълбите, където се целунаха...

Ето го - фраг 2, еп. 7

Виж целия пост
# 257
Ще се връщам да чета и отговарям подред, но първо да кажа, че пуснаха втория фраг за 7 еп. Sunglasses

Има линия с ново заведение на Кадир - Нисан казва на Ешреф... идеята изобщо не ми харесва Smirk Пак се срещат на стълбите, където се целунаха...

Ето го - фраг 2, еп. 7


Бомбастичен е отново е трейлър 2 . Ешреф е оцелял знаех сииии че е уловка.  Ох беее колко са красиви тия двамата направо ще се побъркамееее 😍😍😍🥹😮🔥🔥😎😎😎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤍🤍💚💚 и как си пасват визуално... Страхотна хармония между тях.

Ъъъъ ... Нисан ще пее в новото заведение на Кадир. Тая идея е лоша и не ми харесва. Ешреф ще откачи... Ама няма да има право да и забранява след глупостите със служебните отношения.  







Кинематография Heart Eyes
Виж целия пост
# 258
Превод:

Нисан: - Разбрахме се с ново заведение.
Ешреф: - Нямам навика да казвам "тръгвай си или остани с мен".
Нисан: - Да се обадя на г-н Кадир и да му съобщя тогава.
Ешреф: - Какво ще съобщаваш на г-н Кадир? Какъв е случаят с него?
Нисан: - Много сладък човек е. Отварял заведение, има нужда от нови лица, които да се изявяват на сцената. Приех с голямо удоволствие.
Ешреф: - Не съм си довършил приказката.
Кадир: - Искаш ли Ешреф да дойде и да целуне ръката ти пред всички?
Якуп баба: - Дори и да умира, няма да го направи.
Прислужникът на Якуп или Фарук?: - Решението е твое, Ешреф. Или сме заедно, или никак.
Ешреф: - Ти какво смяташ за тази работа, татко?
Якуп баба: - Не мога да кажа нищо.
Ешреф: - Може ли да дойдеш в парка, където се срещнахме предния път?
Нисан: - Какво стана? Притесних се.
Ешреф: - Нисан, няма да ме има за известно време.
Нисан: - Плашиш ме.
Ешреф:- Няма от какво да се страхуваш. Грижи се за себе си. Де да бяха различни обстоятелствата.
Нисан: - Какво щеше да се случи тогава?
Виж целия пост
# 259
Този фраг е повече по моята част от сериала.
"Нямам навика да казвам отивай си на тези, които идват и остани на тези, които си отиват." Да бе, да! Grinning Сигурно сам не си вярва. Нисан го ядосва съвсем нарочно.
Виж целия пост
# 260
Този фраг е повече по моята част от сериала.
"Нямам навика да казвам отивай си на тези, които идват и остани на тези, които си отиват." Да бе, да! Grinning Сигурно сам не си вярва. Нисан го ядосва съвсем нарочно.

Гъделичка му нервите Нисанката и после се усмихва лекичко знаеки че не му е кеф и изгря вътрешно. Но сам си е виновен! Обичам, когато се шегува и вкарват нотки на забавление сред драмата.  

Извика я в парка, където за пръв се целунаха и сърцето му отново затуптя макар да водеше борба със себе си и разкъсваше  се предаде. ❤️❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹🔥🥹🥹🥹
Познах че целуфана няма да закъснее и сега усещам, че ще имаме още този път от Ешреф. Истинско и чисто без да води борба. Знае че може да умре и няма да я вижда за известно време и ще я целуне за спомен и сбогом. Абе никъде няма да ходи ще се справят бързо с ония.. екшън сцените са зрелищни. Ейваллах на екипа. Знаех си че е уловка... Wink и отборът е зад гърба му.






Виж целия пост
# 261
И на мен този фраг ми харесва повече от предишния, Фло Kissing Smiling Eyes



Ходещо емоджи Smiling Imp

Страхотно взима телефона с два пръста Hands Ok Hand



Феми, наистина имаме най-луксозната двойка в Дизиленд в момента Heart Eyes Удоволствие е да ги гледаш Hands Clap

Струва ми се обаче, че за първи път Якуп баба ще остави Ешреф сам да се оправя. Виждаме, че отива да разговаря отново с Нусрет, но после не му казва какво мисли... Т.е. неофициално вече го поставя начело на сираците Sunglasses
Виж целия пост
# 262
Феми, тази целувка ще я зачитаме ли? И за двамата беше по неволя. Joy


По-опасно е Демет да ревнува. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 263
Феми, тази целувка ще я зачитаме ли? И за двамата беше по неволя. Joy


По-опасно е Демет да ревнува. Stuck Out Tongue Winking Eye

      А няма целувка по неволя при която си поемаш дъх за да и продължиш времето.И когато е ,,случайна,, и без чувства не я преживяваш нито възпроивеждаш в ума си.Само Ешреф и Нисан така си говорят,но дори себе си не могат да убедят. И аз съм доволна от видяното ,ше хвърчат искри и куршуми.под акомпанимента на изстрели и песни,
Виж целия пост
# 264
И на мен този фраг ми харесва повече от предишния, Фло Kissing Smiling Eyes



Ходещо емоджи Smiling Imp

Страхотно взима телефона с два пръста Hands Ok Hand



Феми, наистина имаме най-луксозната двойка в Дизиленд в момента Heart Eyes Удоволствие е да ги гледаш Hands Clap

Струва ми се обаче, че за първи път Якуп баба ще остави Ешреф сам да се оправя. Виждаме, че отива да разговаря отново с Нусрет, но после не му казва какво мисли... Т.е. неофициално вече го поставя начело на сираците Sunglasses

Тоя телефон му иде да го хвърли у камината и отърве от Кадирчовци и всякакви... Joy Не само тела взима с два пръста с финес и класа , а и пуши така и пие алкохол. С тоя стайлинг и перфектно тяло и фигура  не ще умреш ами .... Оф да не говорим и за очилата и поезията, която се лее... зрелищните екшън сцени.  Хармонията между тях е възхитителна и уникално красива. Много си подхождат визуално. Най луксозната двойка в дизиленд и го умеят и могат. Тия рейтинги не са случайни и не е само заради сценария и екшъна.Wink Ако бяха други нямаше да е същото и да има успех. Всички сме прилевигировани. И екипа и каста също се забавляват  и са толкова сладки зад кадър  и са доволни че труда им не  отива на вятъра.

Фло зачита се табики целувката Kissневоля или Йок е много въздействаща и сами себе си убеждаваха и направиха драма от това. Истинска си е и сърцата им се разтуптяха и не могат да я забравят.Чаатай - Ешреф дори си прихапа страстно долната устна и въздиша направо да ти се подкосят краката. Направо от монитора усетих все е до мен и няма далечни разстояния.  Нисан след това продължи да докосва лицето му и да не маха ръката си.  Двамата бяха опиянени и зашеметени. Бунтуваха се и двамата по причини, но се предадоха и имат право на любов и щастие, като всеки човек на тая земя.  Друг е въпроса че е болезнено и няма да е лесно има тайни скрити. Ешреф живее опасен мафиотски живот и близките му са застрашени. Той самият се страхува, когато намери своята Рюя ,какво ще си помисли как ще и каже че е убиец и лидер на мафия ,тя ще обикне ли такъв и затова е способен да се откаже от такъв живот, но не е като с магическа пръчка дори и филм да е.  





Виж целия пост
# 265
Феми, Kissing Heart

Не знам как се работи така Kissing Face





Все си мисля, че гастролът на групата при "Кадир" (реално можеби при племето на Нусрет Rolling Eyes) няма да продължи дълго. Ще бъде голям купон, ако Нисан стане двоен агент и шпионира Ешреф за Чийдем + Кадир за Ешреф Joy Въпреки че не ми се вярва. Ешреф действа винаги открито, няма нищо хиенско (за разлика от моя човек Hands Nail Care)

Пак се хващам за паралелите обаче. Подаването на ръка между Нисан и Ешреф във фрага ми заприлича много на здрависването между Чийдем и началник Сердар на изпроводяк в дома на комисарката...

Както и че предният път Нисан извика Ешреф повторно в парка с люлките и от мястото, на което за първи път видяхме някакво чисто човешко сближаване между двамата + страхотен диалог, после имаше намушкване. Сега Ешреф я вика на стълбите в парка, където се целунаха и не ми се мисли този път как ще завърши тази среща. В подсказките с емоджитата пак имаше кръв... Да видим Етем какво е измислил за нас Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 266
...ще хвърчат искри и куршуми под акомпанимента на изстрели и песни.
Само за нас е това. Hands Ok Hand
Кадир има истински интерес към Нисан, даже го сподели с Диктофона, ще е голяма интрига там, одобрявам сблъсък и по тази линия!
Виж целия пост
# 267
...ще хвърчат искри и куршуми под акомпанимента на изстрели и песни.
Само за нас е това. Hands Ok Hand
Кадир има истински интерес към Нисан, даже го сподели с Диктофона, ще е голяма интрига там, одобрявам сблъсък и по тази линия!

Ооо , и аз си падам по това така че ще е голям кееееф и се радвам че засилват екшъна... и ще има любовни стрелички и ревност и номерца.  Точно защото Ешреф знае че Кадир има интерес към вдъхновяващата певица и не е само да го дразни иска тя да стои далеч от него и плюс това го познава и знае че е предател и не може да му имаш доверие.
Мислите ли че Кадир може да посегне на Нисан физически ( застраши живота й ) като не може да я има по друг начин.  Ешреф е ясно че го иска мъртъв и заеме мястото му.
Виж целия пост
# 268
Кадир сигурно веднага се е сдобил със заведение като е разбрал, че Нисан напуска хотела. Laughing
Той е престъпник и вероятно далеч може да стигне, но нали имат кодекс на честта?
Виж целия пост
# 269
Феми, Kissing Heart

Не знам как се работи така Kissing Face





Все си мисля, че гастролът на групата при "Кадир" (реално можеби при племето на Нусрет Rolling Eyes) няма да продължи дълго. Ще бъде голям купон, ако Нисан стане двоен агент и шпионира Ешреф за Чийдем + Кадир за Ешреф Joy Въпреки че не ми се вярва. Ешреф действа винаги открито, няма нищо хиенско (за разлика от моя човек Hands Nail Care)

Пак се хващам за паралелите обаче. Подаването на ръка между Нисан и Ешреф във фрага ми заприлича много на здрависването между Чийдем и началник Сердар на изпроводяк в дома на комисарката...

Както и че предният път Нисан извика Ешреф повторно в парка с люлките и от мястото, на което за първи път видяхме някакво чисто човешко сближаване между двамата + страхотен диалог, после имаше намушкване. Сега Ешреф я вика на стълбите в парка, където се целунаха и не ми се мисли този път как ще завърши тази среща. В подсказките с емоджитата пак имаше кръв... Да видим Етем какво е измислил за нас Stuck Out Tongue
С една дума Мата Хари на квадрат...Тя емоционално не може да приеме шпионирането за комисарката, а за Кадир не ми се мисли....
Честит Гергьовден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия