Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 7

  • 10 586
  • 739
# 240
Много ви благодаря за приятната вечер! ❤️ Благодаря и за превода, който внасяше смисъл 😍 Всичко е по-хубаво, когато е споделено ✨
Виж целия пост
# 241
Много ви благодаря за приятната вечер! ❤️ Благодаря и за превода, който внасяше смисъл 😍 Всичко е по-хубаво, когато е споделено ✨
Аз много се радвам, че се присъедини! 😊 И като цяло чудесна компания си заформихме, адски ще ми липсват неделните вечери..
Виж целия пост
# 242
Ще се радвам да видим Онур с бойните му умения, тази смърт  не му отива. А и не разбрах Софи защо  не се скри ....
Виж целия пост
# 243
Аз отсега започнах да си пускам по-старите епизоди, за да навържа някои неща – откъде започнаха Имре и Девран и докъде стигнаха 😁 Но аз още от първата им среща си знаех... Очите не лъжеха ❤️ Много ще липсват...
Единствено съжалявам, че толкова късно се присъединявам към вас, но по-добре сега, отколкото никога ✨
Хубава вечер от мен! 💫❤️
Виж целия пост
# 244
Ще има фрагман
Виж целия пост
# 245
Чакаме... 🙄
Виж целия пост
# 246
Аз съм малко недоволна от сценаристите.
Не искам Карга да се впуска в любовни отмъщения, нито Софи да умре. И ще се надявам да обърнат сценария.
Но и този епизод беше много добър - с напрежение, динамика в действието и нотки хумор сред членовете на семейството.
Но повече може да се разсъждава след като изгледам преведен на бг. епизода.
Момичета, благодаря ви за приятната компания.
Novalove, радвам се, че се присъедини към нас и очаквам оттук насетне спокойно да коментираш всичко, свързано със сериала, актьорите и нашите любимци - Мелис и Арас.
А сега да видим и фрагмана какви изненади крие...

Виж целия пост
# 247

 Тук Карга вече знаеше, че тя  харесва Девран.
Дано бързо приключва  тази глупост.

Виж целия пост
# 248
Това е турски сериал стига търсете логика.... ;д
Виж целия пост
# 249

 Тук Карга вече знаеше, че тя  харесва Девран.
Дано бързо приключва  тази глупост.


Той и Карахан го знаеше, но за тях не това е важно.. :/ Истината е, че през цялото време разчитаха на ИмДев и оставиха съдбата им за накрая. Карга с друго нямаше да е толкова интересен..
Виж целия пост
# 250
Deha

Епизод 30, Трейлър 1

„Братко, не, не ти...“

Виж целия пост
# 251
Хареса ми серията, но оставам с усещането ,че финала може да не ми 2 по вкуса Simple Smile
Все пак ще бъда оптимист  до края. Искендер  успя да покаже,че просто някъде е загубил себе си..
Виж целия пост
# 252
Девран:Батко! Моя батко! Тук съм! Шт дойдох...
Тук съм! Чуйте гласът ми! Батко тук сме! Чуйте гласът ми!
Батко! Батко умолявам те! Не ти батко! Батко умолявам те! Умолявам те! Софи!
Виж целия пост
# 253
Deha

Епизод 30, Трейлър 1

„Братко, не, не ти...“


Девран: Батко! Моя батко! Тук съм! Шт дойдох...
Тук съм! Чуйте гласа ми! Батко, тук сме! Чуйте гласа ми!



Батко! Батко, умолявам те! Не ти, батко! Батко, умолявам те! Умолявам те! Софи!


Диди, целувки за превода!
Не ми се понрави фрага, но смъртта на Софи беше очаквана.
Изчерпан е този образ. Мисията на Софи като баща, учител, съветник и приятел на Девран приключи.
От мен Лека нощ и приятни сънища, момичета!
Виж целия пост
# 254



https://x.com/imdeeevv/status/1919149057043271968

Лека нощ! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия