Мама и 40 годишно дете:))))

  • 8 795
  • 125
# 120
Sun, повод ли е имала дамата нещо да почерпи, или, приятели сте, познати?

Аз не обичам друг да ми плаща масрафа, жена още повече, освен ако не сме двойка, изкарала бонус, направила сделката на века, взела заплата, има Рожден ден, решила нещо, организирала, и пр.
Виж целия пост
# 121
На моята реакция .....отговори ,че това ,че тя платила сметката ,по никакъв начин не ме прави по малко мъж в нейните очи ........та ме и целува накрая .....😏
Виж целия пост
# 122
Мама дава ли да храниш рандъм жени? 🥹

Sun, повод ли е имала дамата нещо да почерпи, или, приятели сте, познати?

Аз не обичам друг да ми плаща масрафа, жена още повече, освен ако не сме двойка, изкарала бонус, направила сделката на века, взела заплата, има Рожден ден, решила нещо, организирала, и пр.

Кога ще те черпя Laughing
Виж целия пост
# 123
Тук ли ще ме питаш? Joy

Когато имаш повод. tooth

Sun, не ми отговори.

Защото, ако е среща, забивка, свалка, абсурд.
Тези неща ги уреждам без да разбере, за да не изпадаме в "не ти, аз, ти другият път".

Уточнявам, че изобщо няма никакво значение естеството ви на среща.
Ще си лягате ли после, ще се изпращате ли, ще си останате добри познати, приятели, или ще се гоустнете.
Виж целия пост
# 124
На моята реакция .....отговори ,че това ,че тя платила сметката ,по никакъв начин не ме прави по малко мъж в нейните очи ........та ме и целува накрая .....😏

Сега ако кажеш, че те е изплющяла вечерта ... Trollface
Виж целия пост
# 125
Сънчо, айде, на хаирлия да е! Relaxed
И, ако видиш, че мацката става - не умувай много да минете през мама заедно за манджа.
От рано се усеща кога и двамата са серозни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия