За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 31 509
  • 753
# 705
Здравейте!
Искам да си направя бисквити с овесени ядки, които да са хрупкави като изстинат и вътре да имат настъргана ябълка, стафиди и канела. С какво се споява сместа и как точно да ги направя?
Ето от мен рецепта за овесени бисквити. Може да махнеш какаото, като го замениш със същото количество брашно. По-хрупкави стават от оризовото брашно, например. Може да добавиш стафиди и канела, но ябълките ще ги направят по-влажни и няма да станат хрупкави. Освен, ако не ползваш дехидратирани и нарязани на ситно парченца ябълки.
Виж целия пост
# 706
Рецепта за шоколадови бисквити - хрупкави отвън и дъвчащи отвътре ?
Виж целия пост
# 707
Рецепта за шоколадови бисквити - хрупкави отвън и дъвчащи отвътре ?
БРАУНИ БИСКВИТКИ - BROWNIE COOKIES
Скрит текст:
ДЪВЧАЩА, МНОГО ШОКОЛАДОВА БИСКВИТКА
Скрит текст:
има и още 100 рецепти ето тук - https://cookwithmarcheva.blogspot.com/search/label/%D0%B1%D0%B8% … D0%B8%D1%82%D0%B8
Виж целия пост
# 708
Има ли тема за разискване на качествата, параметрите и програмите на мултикукъри, Instant Pot?
Навила съм си да купя мултифункционален уред за варене, печене, пържене...
Да готви бързо и качествено.
Да се мие и почиства лесно.
За четиричленно семейство, т.е. да има вместимост.
Виж целия пост
# 709
Има, ето я
https://www.bg-mamma.com/?topic=1794492;all
Благодарение на насоки и помощ от потребителки и аз си избрах уреда. Почти всеки ден готвя в него, храната се получава вкусна, аз съм доволна от избора си. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 710
Има, ето я
https://www.bg-mamma.com/?topic=1794492;all
Благодарение на насоки и помощ от потребителки и аз си избрах уреда. Почти всеки ден готвя в него, храната се получава вкусна, аз съм доволна от избора си. Успех Simple Smile
Благодаря!
Но тук разискват повече за видовете Instant Pot, а аз май клоня повече към мултикукър.
И исках да разбера кое ще е по-добрия вариант...
Виж целия пост
# 711
Скрит текст:
Има, ето я
https://www.bg-mamma.com/?topic=1794492;all
Благодарение на насоки и помощ от потребителки и аз си избрах уреда. Почти всеки ден готвя в него, храната се получава вкусна, аз съм доволна от избора си. Успех Simple Smile
Благодаря!
Но тук разискват повече за видовете Instant Pot, а аз май клоня повече към мултикукър.
И исках да разбера кое ще е по-добрия вариант...

Ако това ти помогне в избора. Реклама е, но все пак дава някакви насоки.
Виж целия пост
# 712
Има, ето я
https://www.bg-mamma.com/?topic=1794492;all
Благодарение на насоки и помощ от потребителки и аз си избрах уреда. Почти всеки ден готвя в него, храната се получава вкусна, аз съм доволна от избора си. Успех Simple Smile
Благодаря!
Но тук разискват повече за видовете Instant Pot, а аз май клоня повече към мултикукър.
И исках да разбера кое ще е по-добрия вариант...

Ми не, всичко разискваме, дори рецепти. Повече за мултикукъри, отколкото за друго, но трябва да погледнеш и другите теми, не само последната, която е от скоро.
Виж целия пост
# 713
Благодаря!
Ще погледна и старите теми!
Исках да чуя повече мнения за мултикукърите ( спряла съм се на Ninja за сега) ида избера най-удачния вариант за моето семейство.
Виж целия пост
# 714
Има тема общо за всякакви мултикукъри, а не само на една марка както е темата за Инстант Пот.
Виж целия пост
# 715
Как и мога ли въобще да замразя узрели (разбирайте доста меки) смокини (от едрите)? Идеята е зимата да ги запичам с мед, сирене и подправки, т.е. няма да се консумират натюр и директно след размразяване.
Виж целия пост
# 716
Може, разбира се, подреди ги на плоска тарелка, табличка, дъска, замрази и на следващ свободен ден може да се прехвърлят в торбичка.
Виж целия пост
# 717
Благодаря. А да махна ли зелената им обвивка или не?
Виж целия пост
# 718
Тоест, да ги обелиш? Не, защо?
Виж целия пост
# 719
Ще правя за първи път и нямам идея, а ти не каза нищо за кората и реших да питам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия