“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №6 - финал на сезона, и след финала

  • 41 966
  • 848
# 180
Мисля, че добре се получава на стадиона.

Бъдещата булка е много сладка Grinning
Виж целия пост
# 181
Ми то тази песен и клип на Джако е едно непрестанно тичане между хора. Няма никаква световна конспирация срещу Вениамин, че видиш ли е да го прецакат. Като ще пее тази песен ще тича, няма да стои на микрофон я..
Виж целия пост
# 182
Иван образ голям 😛
Виж целия пост
# 183
Ето Елвис не обиколи половината стадион, нито пък дуета. Само Вениамин го прецакаха..
Нещо глухо се чува Елвис, но е добре, като цяло..
Виж целия пост
# 184
Много се старае Иван. Залага на сценично поведение, защото знае, че не е добър в пеенето.
Засега дуета водят при мен.
Виж целия пост
# 185
Иван докара и визуално, и вокално Елвис Пресли.
Виж целия пост
# 186
Иван е жестоооооок. Страхотно изпълнение на моят любимец ❤❤❤
Виж целия пост
# 187
Не ми хареса Иван.
Виж целия пост
# 188
Иван докара и визуално, и вокално Елвис Пресли.
Визуално доста, вокално - изобщо не. Но пък дава всичко от себе си.
Виж целия пост
# 189
И на мене не ми хареса Иван.
Виж целия пост
# 190
Иван няма да стане победител, но това изпълнение и цялостното му представяне е супер.
Фънки - майната му на Елвис. Joy
Виж целия пост
# 191
Не се чуваше добре Ванката, но много се стараеше.
Виж целия пост
# 192
Иван се размаза, НО беше мн концентриран какво прави! Не стана купон!
Виж целия пост
# 193
Вокално  Иван нямаше нищо общо с Елвис, но се раздваше на макс.
Виж целия пост
# 194
Нямаше нужда от трима водещи,Зуека не му е мястото тук.
Геро сега е в някаква сянка , все така открая...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия