Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 20

  • 53 046
  • 736
# 450
Повече няма да пазарувам в тъпия Т маркет. Не стига, че продават боклуци (в срок иначе), дори не отговарят на оплакване, пуснато на мейла. За пореден път. Пълни нещастници!!!!!!!!!!
На мен ми отговориха, но аз писах направо на MAXIMA BULGARIA. Ще намерите e-mail-а в контактите им.
Виж целия пост
# 451
Повече няма да пазарувам в тъпия Т маркет. Не стига, че продават боклуци (в срок иначе), дори не отговарят на оплакване, пуснато на мейла. За пореден път. Пълни нещастници!!!!!!!!!!
На мен ми отговориха, но аз писах направо на MAXIMA BULGARIA. Ще намерите e-mail-а в контактите им.

Да, на тях писах.

   maxima@maximabulgaria.bg
Виж целия пост
# 452
Някой друг да се е сдобил с ножовете на Смег?
Вчера аз се сдобих с малкия нож, не е удобна много дръжката, поне лично на мен. Иначе е от добра стомана и дръжката е излята, което е важно. Показвам и снимки, горния нож, приляга идеално на пръстите и ги пази. Той е стар от Фантастико беше пак 4 ножа с точки, но бяха към 60 лева

Виж целия пост
# 453
Може би е по-добре на КЗП да се пише. В този магазин пазарувам рядко, оскъдно и със страх.
Виж целия пост
# 454
Може би е по-добре на КЗП да се пише. В този магазин пазарувам рядко, оскъдно и със страх.

Май няма да се занимавам. Просто намалявам покупките от там само за изключително наложителен случай. Най-близко ми е до блока, иначе не бих стъпила. Пълни мърлячи....!!! И самият магазин е тотален мизерняк....!!!!
Виж целия пост
# 455
На мен ми е много удобен точно този нож. Дори мисля да си купя още един.
Виж целия пост
# 456
На мен ми е много удобен точно този нож. Дори мисля да си купя още един.

Не мога да разбера точно за кой нож става дума, пишете два реда и за такива като мен, които на пет години веднъж си купуват нож.
А това, че е назъбен не го ли прави по-труден за наостряне?
Виж целия пост
# 457
Soul Free , пиши на този имейл:
tmarketonline@maximabulgaria.bg
Виж целия пост
# 458
Благодаря, но е само за онлайн поръчките. Няма да се занимавам повече.  Поне три-четири пъти съм имала големи проблеми в този магазин, никакъв отговор от тях. Мислех да пускам до КЗП, после реших, че не ми се разправя....
Виж целия пост
# 459
Т маркет е най-близкия до блока ми магазин.
Мерси съм, винаги пазарувам в по-далечните Лидл или Фантастико.
Нямам намерение да си вдигам кръвното с простотии и мръсотии.
А и не искам като хапна нещо от там дали няма да съм "рядко щастлива" няколко дни.
Виж целия пост
# 460
На мен ми е много удобен точно този нож. Дори мисля да си купя още един.

Не мога да разбера точно за кой нож става дума, пишете два реда и за такива като мен, които на пет години веднъж си купуват нож.
А това, че е назъбен не го ли прави по-труден за наостряне?

Става въпрос за универсалния нож, показан малко преди моя пост. Честно казано, не знам как се точи такъв тип, но в момента е много остър и удобен.
Виж целия пост
# 461
Портокалите в Билла - сега в промоция - са кисели и хората с чувствителни зъби ще страдат. Жалко, защото ми изглеждаха сладки и хубави.
Виж целия пост
# 462
От Лидл взех сладки портокали. На кг, не в мрежа. И май също са на промоция, не обърнах внимание. Не изглеждат особено добре, като за сок са, но много сладки.
Виж целия пост
# 463
Точно - цената еднаква, но тези от Билла са жесток киселяк. Опитах и втори портокал, за да се уверя, че не е случайност, и вече съжалявам. Болката в зъбите ми е все едно съм яла лимони Sad
Виж целия пост
# 464
Вчера се прежалих и аз да вляза в Т маркет. Голяма мърсотия, само пенсионери   Ами вече ще избягвам да влизам. По принцип влизам за шоколади на промоция или на кафе, имаше и други неща , но като цяло положението с този магазин е трагично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия