"За" или "Против" въвеждането на еврото 💶

  • 294 868
  • 7 748
# 5 835
Мдаа сега се сещам за Макс Баклян, шефът на Тавекс. Отначало какъв ентусиаст беше за еврото, после се усети, че основния чейндж е евро и запя друга песньовка Simple Smile А там е единственото място във Варна, където може да разчиташ, че ще има всякаква валута- гривни, лири, леи.
Ами тези по морето, които лятото обменят на 1,80 еврото ще им се наложи да изчезнат,  защото вече туристите ще идват с евра и директно ще си пазаруват. 

Да, естествено, няма абсолютно никаква друга причина, поради която да е против еврото. Никаква. Нищо, че май като че ли разчита на търговия със злато. Цялата му  печалба му зависела само от обмяна на лв в евро и затова съм убедена, че не си се вслушала никога в аргументите му. Но така е най-лесно - да не се задълбочаваш и да не мислиш много - каквото каже партията.
Виж целия пост
# 5 836
Аз съм му гледал видеата, докато не си измисли някакъв коефициент на привлекателност на недвижимите имоти и тогава вече спрях... Когато измисли коефициент на привлекателност на лева, пак ще го гледам...
Виж целия пост
# 5 837
ЕЦБ изписа във Франкфурт: Добре дошла, България!


върна ме години назад, когато влизахме в казармата.
отпред над входа също пишеше добре дошли, а отзад "дупе да ви е яко" (перефразирам). Simple Smile
Виж целия пост
# 5 838
Перефразираш, значи твърдиш че все пак нещо е пишело в този смисъл.
Какво точно пишеше?
Виж целия пост
# 5 839
Ми, яко ни е дупето, след като вече 30 години зависим от тази валута и не сме си загубили спестяванията, както се случваше редовно преди да се обвържем с нея. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Виж целия пост
# 5 840
Е, от валутата зависи, а тя пък зависи от тези, които я управляват. Ако Румен Гечев и подобните нему управляваше еврото, както лева 1997, то еврото отдавна да е предало богу дух, заедно със спестяванията ни.
Сега ще чакаме разпада на ЕС, ЕЗ и фалита на Европа, както веселяшки ни предсказва Ченалова
Виж целия пост
# 5 841
Най-голямата смешка е, че на чейндж бюрата и на Тавекс най-вече, ще им умре бизнесът в ЕЗ. Все едно няма други валути на тоя свят и превалутирането ще спре.
Докога инфантилни опорки, и аз се чудя 🤐
Това като мафиотските пари в буркани, същата работа.

Прокуратурата трябва да доказва, а не ние. Надявам се скоро да има нормална такава, а иначе ти си пиши глупости. За всички е ясно, че и на Костя и на Радев и на Боко и на Свинята и на премиерът в оставка и на Чичко тревичко и на още и още парите им са мръсни.
Да не забравиш и Асен Василев, че бая скандали излязоха и за него, включително, че източва фирмите на бизнес партньорите си.
Виж целия пост
# 5 842
Евробанкнотите и монетите ще се превърнат за всички българи в осезаем символ на свободата.
https://dnes.dir.bg/svyat/fon-der-layen-evrobanknotite-shte-se-p … mvol-na-svobodata
Поредното освобождение.
Виж целия пост
# 5 843
За НАП презумпцията за невинност не важи.  Ако НАП реши, че си им съмнителен не започват да търсят къде си сгафил, а изискват ти да докажеш, че всичко ти е чисто и бяло. Тоест по презумпция си виновен. И те имат някои правилници, които са в тежест на доказващия. Например изкарал си 200 000 евро за годината, имаш там разни разходи за храна, дрехи и кола в размер на 60 000 евро и в банката останали 120 000. Да ама НАП казва, че според техните указания човек с доход от 200 бона по презумпция има разходи за две пътувания в чужбина със самолет, две почивки и скъп хотел и какво ли там още за още 30 000 евро. И щом имаш 120, значи си укрил тези 30 000. Ама не си ходил? Да си ходил...
Виж целия пост
# 5 844
Може да те съди засегнатия, ти трябва да доказваш  вина ,не той невинност.
Виж целия пост
# 5 845
Най-голямата смешка е, че на чейндж бюрата и на Тавекс най-вече, ще им умре бизнесът в ЕЗ. Все едно няма други валути на тоя свят и превалутирането ще спре.
Докога инфантилни опорки, и аз се чудя 🤐
Това като мафиотските пари в буркани, същата работа.

Прокуратурата трябва да доказва, а не ние. Надявам се скоро да има нормална такава, а иначе ти си пиши глупости. За всички е ясно, че и на Костя и на Радев и на Боко и на Свинята и на премиерът в оставка и на Чичко тревичко и на още и още парите им са мръсни.
Да не забравиш и Асен Василев, че бая скандали излязоха и за него, включително, че източва фирмите на бизнес партньорите си.
Защо аз? Както казах, прокуратурата да ги разследва.
Виж целия пост
# 5 846
В краткосрочен план (2007 - днес) ббългарската икономика за пръв път се развива що годе адекватно за разлика от предните 1,400 години.

Паралелен свят,нещо...Къде виждаш развита икономика в дадения от теб времеви отрязък не знам. Има статистика в нета-а на кое място в света е била България преди "демокрация-та" къде е сега. Оспорвай цифрите колкото желаеш. Икономика от основаването на държавата ни до 19 век е доста странно да бъде обсъждано.
Виж целия пост
# 5 847
В краткосрочен план (2007 - днес) ббългарската икономика за пръв път се развива що годе адекватно за разлика от предните 1,400 години.

Паралелен свят,нещо...Къде виждаш развита икономика в дадения от теб времеви отрязък не знам. Има статистика в нета-а на кое място в света е била България преди "демокрация-та" къде е сега. Оспорвай цифрите колкото желаеш. Икономика от основаването на държавата ни до 19 век е доста странно да бъде обсъждано.
Фалшивите статистики в нета колко напред икономически и технологично е била България по соца? Хаха. На книга всичко беше топ, ама действителността... всичко западно беше издигнато в култ, та дори и обикновено найлоново пликче да беше:

https://factcheck.bg/socialisticheska-balgariya-ne-e-bila-na-vod … a-ili-tehnologii/

Ето и истината - фактчек
Виж целия пост
# 5 848
Ако нещо от тези фалшиви соц статистики беше вярно, нямаше нещата да рухнат толкова лесно през 90-те. Интересно как втората най-образована държава в света толкова бързо и лесно се отдава на корупция и издига чалгата в култ.
Виж целия пост
# 5 849
Сигурно не са били толкова зле, щом 30+ години се краде и все още има ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия