Звездни Компромати- Юни'25

  • 279 689
  • 2 387
# 420
Има и нещо друго, което ми направи впечатление при Марчето, никой от колодата с бивши не я оплю, а очернянето на бившата често се среща в техните среди. Гущеров направи Светлана луда, но нямам спомен да е говорил лошо за Мара.
Виж целия пост
# 421
Да, съвсем на всеки може да се случи да залитне по неподходящ / а.

 Но това не значи да му се връзва на всичко. Мария винаги като по учебник почва фотосесиите с новата "голяма любов" и там все пак зависи и от него дали ще участва с ентусиазъм или не Simple Smile То бижута, скъпи дестинации и т.н. С жена си дали е имал такива показни сцени Simple Smile

Първо щеше Мария да гледа децата на Миро, сега новата принцеса на новия мъж... но все се намира кой да й вярва Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Хилда Казасян. Харесвам я по принцип, мила е и естествена, но тази стойка за мен никак не е Ок. Предполага се, че на стола , където се сяда, не се стъпва с крака.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 423
Хилда защо носи само черно?

А Цеци екс-Биомет още ли е приятелка с Жасито, или са я изключили от клуба на милионерските половинки?
Виж целия пост
# 424
Намирам Хилда за лигава и престорена.За мен няма много естествено в поведението ѝ,но си е мое мнение.
Виж целия пост
# 425
От цялата фолк общност, тази дама ми е фаворит

Виж целия пост
# 426
Айде сега, с професор ли да се хване новия на Мария като е завършил в Англия. Джей Ло и подобни по колко пъти се жениха и развеждаха. Евала на Мария, живее си живота и единственото глупаво нещо е, че не осребрява връзките си.
Виж целия пост
# 427
От цялата фолк общност, тази дама ми е фаворит


Това е единствената попфолк изпълнителка, която харесвам. Чудесен глас и ми се струва  добродушна, а като млада беше бонбон Sparkling Heart  Само да не беше в този жанр...
Виж целия пост
# 428
Деси Слава я гледах при Мундьо, изобщо не е 50 кила, както е на тази снимка.
И някакъв подкаст на Ивка Бейбе с Деса простакеса Цонева. Ивка я пита дали се впечатлява от хейтърите, а Деса с типичния си пиянски тембър изръмжа: Ааа, бОли ме г*за!
Виж целия пост
# 429
Много симпатичната и скромна Коко Гоф спечели Ролан Гарос. 21-годишната американка от Атланта - 175 см, надви внушителната Сабаленка - цели 182 см (и по мое мнение поне 10 кг мускулна маса отгоре).
Коко направи приятно впечатление във Франция с усмивката си и скромността си.
Нейната съперничка излезе доста арогантно и самоуверено в турнира, следвана навсякъде от журналисти и фотографи.
Но накрая малкото момиче победи.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 430
Марио Бакалов (пилотът) и Мария Бакалова са се срещнали и снимали на събитие.
И ако съвпадението в имената не е достатъчно забавно, в добавка да кажа, че съпругата му също е Мария Бакалова Wink
https://www.facebook.com/photo?fbid=1254479506036659&set=a.281297890021497
Виж целия пост
# 431
Аз харесвам Мария Бакалова, но Мария на Марио е истински разкош!
Виж целия пост
# 432
Джъстин изглежда все по-зле… какво му стана натова момче
Скрит текст:
Виж целия пост
# 433
Cynthia Erivo
Скрит текст:



Виж целия пост
# 434
Много симпатичната и скромна Коко Гоф спечели Ролан Гарос. 21-годишната американка от Атланта - 175 см, надви внушителната Сабаленка - цели 182 см (и по мое мнение поне 10 кг мускулна маса отгоре).
Коко направи приятно впечатление във Франция с усмивката си и скромността си.
Нейната съперничка излезе доста арогантно и самоуверено в турнира, следвана навсякъде от журналисти и фотографи.
Но накрая малкото момиче победи.
Скрит текст:

Това май ще е новата Серина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия