Искам да кажа... (231) през ЮНИ 2025

  • 35 287
  • 883
# 180
Ети , здрав и щастлив да ТМ. Дълги години да живеете в сговор.
Съни , весело изкарване.
И аз станах рано , а ми се спеше. Трябва да направя нещо за раздаване , че е задушница. Ще отида на нашите гробища , а после ще ме вземе Боби и ще отидем на правешките. Довечера сме на сбирка на училището.
Виж целия пост
# 181
Добро утро!
Ети, да е здрав, щастлив, да те обича и глези ТМ.
Поздрави на дъщеря ти за успешно преодоляните изпити. Всичко с лекота да постига в живота.
Не съм наспана, но съм се натанцувала...
Още ме болят краката...
Днес денят ми е запълнен.
Една снимка от вчера
Виж целия пост
# 182
Добро утро!

Етти, да е жив и здрав ТМ! Да те слуша и уважава!
Боби, супер си!
Събудих се рано, но съм наспана. Пия кафе, Гоги играе с татко си на спалнята. Ще ходим да му купуваме първите обувки. Прави опити да ходи като го държиш. Не се пуска сам още.
Бог да прости починалите ни близки!
На гробища няма да ходим, но ще запалим по свещичка в църквата.

Хубави почивни дни!
Виж целия пост
# 183
Добро утро!

Ети, честит да е ТМ, да е много здрав!

И аз исках стара и голяма кола за първа и за това карах пасатяка на тати. Да не ми е жал като го очукам. Също така беше комби. В резултат в момента мога да карам всичко, на което се кача.

Късно легнахме снощи и не съм наспана, ама любимия трябваше да стане рано и аз подире му.

Снощи напълнихме басейна 🤩

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 184
Бубе, хич няма да се втелясвам. В обикновен ресторант сме, без програма.  Само ще се съберем да се видим,  та ще карам с каквото имам.
Виж целия пост
# 185
Ети здрав да е ТМ и да гледате все така в еднс посока.
Павел си е вкъщи с нас, ще запаля свещичката му, говорим си всеки ден 🙏
Виж целия пост
# 186
Добър ден 😀
Поздрави от плажа!


Ети, здрав да ти е мъжа!

Исках да взема череши за днес, ама се отказах. И в близкото гръцко са 8-9е.
Виж целия пост
# 187
Добър ден 🙂

Етти, още дълги години да ви радва 🍀🥂

Мид, 🤗

Съни, весело!

Пазар и масаж са ми плановете за днес. Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 188
Добро утро!
Ети, здрав и късметлия да е мъжът ти!
Съни, весело изкарване!
Бог да прости близките ни!
И аз се събудих в 5,00, но се натиснах и успях да заспя пак. Нещо от вчера ме боли корем и съм се вкиснала... Може и от стрес да е покрай интервю-маратона, който си спретнах.
Хубав уикенд на всички!
Виж целия пост
# 189
ети, здрав и щастлив да е мъжа ти!
Виж целия пост
# 190
Етти, честит да е ТМ! По- често да те глези с кафе! Весел ви празник.
Съни, Тони, приятно изкарване на училищните сбирки.
На всички (работни, пътуващи, почиващи), пожелавам хубав ден!
Мъфин, развълнувах се, като спомена първите обувки на детето. Simple Smile
Тути, ти как си, а Монката?
Мони, почивай и се поглези днес.
Виж целия пост
# 191
Ети,да е жив и здрав рожденика!
Много поздрави от плажа в Созопол
Виж целия пост
# 192
Ети, здрав да е мъжа ти!
На щерката безаварийно шофиране!
Моята първа кола беше Корса. Започнах да шофирам в студ, сняг и лед.
И на щерката ще вземем като дойде ред стара кола с ръчни скорости. Безумие е в ръцете на млад шофьор да се бута кола с много коне.
Поздрави и от Аркутино. Ами за съжаление не може да се сравни с гръцкото море по чистота.


И ние снощи се натанцувахме на юбилея. 7 часа го броя и за наспали се.
Виж целия пост
# 193
Ние се прибрахме. Взехме два чифта - сандалки за лятото и затворени. Купихме и две панталончета и мляко и на касата ми се зави свят. Rolling Eyes Ама няма как.
Гоги хапна и заспа. Навън започна да напича. А сутринта беше хладно. Аз си направих кафе и ще почета.
Виж целия пост
# 194
Ети, много, много да е здрав рожденикът! Да е щастлив и да се слушате взаимно!

Тони, Съни, приятна другарска среща!

Поздрави от мола Angry тийнката пак нямала дрехи.

Мид, Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия