🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 056
  • 1 432
# 675
Не знам ако стане депутат/пази Боже министър на нещо си/ как ще съвместява ставането късно,фитнеса и нощните запои по кръчметата.
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Мартин и фитнес?! С бутилката и танци до зори, ако се брои за тренировка.
Виж целия пост
# 676
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Мартин и фитнес?! С бутилката и танци до зори, ако се брои за тренировка.

То както е видно от други депутати, натискането не е проблем, има услужливи колеги Simple Smile
Как бе - в последно време все във фитнеса виси през деня Simple Smile
Виж целия пост
# 677
Бившата жена на Мартин - Гергана, е изключително красива и одухотворена, с много магнетично излъчване. Тя преподава йога мисля.

Курбан трябва да направи, че се е отървала от този нарцистичен екземпляр.
Явно са в много добри отношения. Гергана е качила стори от интервюто му с Петя Дикова, където се говори за нея и се шегува с Мартин за еволюцията в живота му
Виж целия пост
# 678
Не знам ако стане депутат/пази Боже министър на нещо си/ как ще съвместява ставането късно,фитнеса и нощните запои по кръчметата.
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Изкуствения интелект , как кой. Между другото, това е първото място у нас където трябва да го внедрят и първата отпаднала професия Joy
Виж целия пост
# 679
Мартин ходи на фитнес, колкото да се снима там. Абсолютен лентяй, който се държи като 5 годишен, инфантил.
Виж целия пост
# 680
Цитат
Явно са в много добри отношения. Гергана е качила стори от интервюто му с Петя Дикова, където се говори за нея и се шегува с Мартин за еволюцията в живота му
Какъв ли е бил преди да еволюира🤔? 😂
Виж целия пост
# 681
Едва ли, нямаше как да изпусне тази зрелищна развръзка.
Преди да изгони тройката  АМ, С, М можеше да е неочаквана развръзка вътре.
Виж целия пост
# 682
Мартин и фитнес?! С бутилката и танци до зори, ако се брои за тренировка.
То бицепса му е по-тънък от китката ми. На фона на тези татуировки е направо смехотворно. Също като един Владо от "Островът на стоте гривни". Гледаш татуировки отгоре до долу, брада и... "бицепси" колкото на дете седмаче.
Виж целия пост
# 683
По-важно е мускулите каква работа вършат, а не как изглеждат. Мартин не е толкова слаб физически, но наистина не посещава фитнеса с това шкембенце.
Виж целия пост
# 684
Ми не знам дали само се снима там, обаче е нон стоп в инстаграм с постове от фитнеса Simple Smile И се прави, че вдига разни работи, знам ли...
Виж целия пост
# 685
Цитат
Явно са в много добри отношения. Гергана е качила стори от интервюто му с Петя Дикова, където се говори за нея и се шегува с Мартин за еволюцията в живота му
Какъв ли е бил преди да еволюира🤔? 😂
Гергана може да каже,все пак се познават вече близо 20 години. Това за еволюцията той го каза в интервюто,а тя после го качи на стори. Може да е някаква вътрешна тяхна шега
Виж целия пост
# 686
Ми не знам дали само се снима там, обаче е нон стоп в инстаграм с постове от фитнеса Simple Smile И се прави, че вдига разни работи, знам ли...
Абе, не е нужно да вдига 200 от лежанка, но дори и малко да вдига и то редовно и качествено, ще му проличи. Обаче с тези тънки ръчички и хилави крачета, абсурд да тренира целеустремено. Може да е слаб и пак да е стегнат, а той е просто хърбав. Иначе видяхме, че в игрите е бърз, което ме изненадва за ръста му. Какъв фитнес, нали и Любомира беше рекламирала нещо подобно, а и тя е същата работа.
Виж целия пост
# 687
Не знам ако стане депутат/пази Боже министър на нещо си/ как ще съвместява ставането късно,фитнеса и нощните запои по кръчметата.
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Мартин и фитнес?! С бутилката и танци до зори, ако се брои за тренировка.

Мартин тренира.Не е никак зле физически.И в игри на волята се видя.
Виж целия пост
# 688
Нали съм ги виждала такива позьори като него - отиват във фитнеса и 90% от времето там или се снимат, или се гледат в огледалата, или си говорят с някой, а има и съвсем големи статисти, които гледат телевизия.. аз защо нямам една снимка от фитнеса? - защото съм заета да тренирам, не да позирам и да си мисля за инстаграма..
Виж целия пост
# 689
Нали съм ги виждала такива позьори като него - отиват във фитнеса и 90% от времето там или се снимат, или се гледат в огледалата, или си говорят с някой, а има и съвсем големи статисти, които гледат телевизия.. аз защо нямам една снимка от фитнеса? - защото съм заета да тренирам, не да позирам и да си мисля за инстаграма..

Мартин се представи доста по-добре в игри на волята от тези с огромните бицепси, които не излизат от фитнеса.Разбирам, че много от тук не го харесват(не че няма защо), но нека да бъдем малко обективни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия