🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 057
  • 1 432
# 630
Ми... и така да е, все пак трябва да броим и това 3-часово интервю в Надкаст, където блести в собствена светлина и е с 1.2 милиона гледания.
Виж целия пост
# 631
Е той там трябваше да си го изкара на Даниела, тук сега трябва да блесне отново, че ново риалити си търси човека Simple Smile
Виж целия пост
# 632
Мартин и Петя Дикова са били състуденти, училили са заедно в Лондон. Говориха за родители му,дъщерите му и бившата му жена  Гергана,които  Петя Дикова познава. Явно са приятелски семейства и се познават от години
Виж целия пост
# 633
Мартин и Петя Дикова са били състуденти, училили са заедно в Лондон. Говориха за родители му,дъщерите му и бившата му жена  Гергана,които  Петя Дикова познава. Явно са приятелски семейства и се познават от години
Вярно, че са набори, че даже Петя му е кака май. Ужас, за Мартин винаги мисля като за чичак...Confused
Виж целия пост
# 634
Да, Петя е 1984, Мартин май беше 1985.
Петя я помня от пуберче. Все си мисля, че е вече на 25-30, пък тя станала на 40... Как хвърчи времето.
Виж целия пост
# 635
Бившата жена на Мартин - Гергана, е изключително красива и одухотворена, с много магнетично излъчване. Тя преподава йога мисля.
Виж целия пост
# 636
Бившата жена на Мартин - Гергана, е изключително красива и одухотворена, с много магнетично излъчване. Тя преподава йога мисля.

Курбан трябва да направи, че се е отървала от този нарцистичен екземпляр.
Виж целия пост
# 637
Днес гледах по БТВ сутринта при Петя Дикова Мартин. Честно да ви кажа по-нагла пропаганда и нападение над Даниела не съм виждала. Според мен цялата телевизия дава поле за изява на г-н Джанъм...
Виж целия пост
# 638
Прав беше Мартин. Такива като Даниела не трябва да бъдат пример за децата, които я гледаха.
Кое не е така?
И чак толкова Даниела не беше тема на разговора, че всичкото БТВ да се е било впрегнало да пропагандира срещу нея. Не е нито толкова важна, нито толкова интересна.
Виж целия пост
# 639
Чичо Марти си е объркал амплоато - вярно е трябвало да се захване с политика или най-малкото със стендъп комедия. Добре си се хвали и си противоречи. Как само вика: "Аз показах на всички момичета как един мъж трябва да се държи с тях..." - дотук как да е... И после изтърсва: "Да не ги злепоставя..." 🤦🏼‍♀️😆
Виж целия пост
# 640
Това "Ергенът - Любов в рая" ще е ново предаване, което се продуцира от Нико Тупарев? Вече е снимано на остров Родос и участват поравно мъже и жени? Него ли чакаме септември? Защо "Ергенът", а не само "Любов в рая"?
А другия "Ерген" ще продуцира Ники Николов и ще очакваме обичайно февруари 2026 г?
Виж целия пост
# 641
Само дето и такива като Мартин не трябва да бъдат пример за децата.
Виж целия пост
# 642
The ultimate role model Мартин ще казва кой да е пример и кой не. Оплешивяващ алкохолизиран чичак, залитащ по изкуствени кукли на годините на дъщерите му и живеещ по кръчмите. Това е за пример.
Виж целия пост
# 643
Много искам да гледам БГ вариант на Casa Amor или Love Island ... Но тук в България някак си не сме готови точно за този тип риалити.. Ще ги разпънат на кръст всички...😅
Виж целия пост
# 644
Това "Ергенът - Любов в рая" ще е ново предаване, което се продуцира от Нико Тупарев? Вече е снимано на остров Родос и участват поравно мъже и жени? Него ли чакаме септември? Защо "Ергенът", а не само "Любов в рая"?
А другия "Ерген" ще продуцира Ники Николов и ще очакваме обичайно февруари 2026 г?
На това есента е Радо Тушев. Обявиха и нормален сезон за февруари като не е сигурно него още кой ще го прави.

Два пъти в годината нормален ерген е много, затова ще пробват този вариант. Шансът е по-голям и да видим двойки накрая. Още не е сигурно в колко часа ще го излъчват, ако има много интимни моменти, ще е след 10.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия