🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 058
  • 1 432
# 690
Не знам ако стане депутат/пази Боже министър на нещо си/ как ще съвместява ставането късно,фитнеса и нощните запои по кръчметата.
Някой трябва да го натиска това копче в пленарна зала 'се пак.
Току-виж направил министерство на чалгата, но ако оглави и министерство на нарцисизма-също ще му отива 😁😁😁😁
Виж целия пост
# 691
Това, че се е представил добре в ИВ, не означава, че тренира. Както сам казахте фитнес батките не са имали успех в този вид състезания. Може да е жилав и издръжлив, но за мен е хилав за мъж с тази височина. Грам мускул няма, и китки, глезени, форми са му супер женствени и нежни.. добре, че е височината да изпъква с нещо.
Виж целия пост
# 692
То и Мартинчо (последният победител),  се справяш добре в ИВ, ама виж какъв е щиглец. 60 кила с мокри дрехи и напикан дюшек
Виж целия пост
# 693
Някой да му каже на Мартин с тия тънки крачета да спре да носи широки панталони и обемни маратонки, докато тренира, защото положението е просто комично.
Виж целия пост
# 694
Mартин е казвал,че много трудно качва килограми.Нормално е като не можеш да качиш маса,да не можеш да направиш големи мускули.
Не го знам колко тренира,но е издръжлив,жилав и се справя дори с натренирани батки.

Въобще не беше причина имиджа за раздялата им Smiley Те са нямали връзка,за да говорим за раздяла.

Проблема беше,че Даниела го изигра в Шри Ланка и е нямала никакво намерение да има връзка с него извън предаването. Той сам си каза,че се виждали за по няколко минути пред блокчето му и му е казвала все,че е много заета (разбирайте нокти,екстеншъните да си намести,масажи,ресторантчета с приятелки).Комуникирали са с чатове. Въобще - отсвирила го е от ден първи в София.
Паралелно излизат за нея информации,които не му харесват и така...
Виж целия пост
# 695
На Мартин това са си интерпретации.
Първо - тях не трябва да ги виждат на публично място до края на Ергенът.
Второ - Даниела навън много бързо го е усетила какъв е 😉.
И трето - и двамата играха, и Дани го надигра 😂.
Да, в онази затворена среда може и да са се появили някакви чувства, но отвън са изветрели. Двамата имат корено различен начин на живот и въобще не си пасват.
Неговото беше наранено его, а сега - просто търси внимание… и не ни позволява да забравим Дани и енергиите 😂
Виж целия пост
# 696
Отказвам да приема, че Мартин не я е знаел коя е Даниела още в София. Та те 90% от участниците в този цирк си се знаеха кой кой е. Избра я, за да има повече трафик, гледаемост -> екранно време и после като излезе взе да се прави на гръмнат. Мистър хиляда привилегии, полу-продуцент, полу-сценарист на сезона не бил знаел. Хайде на някой друг да ги разправя
Mартин е казвал,че много трудно качва килограми.Нормално е като не можеш да качиш маса,да не можеш да направиш големи мускули.
Не го знам колко тренира,но е издръжлив,жилав и се справя дори с натренирани батки.

Въобще не беше причина имиджа за раздялата им Smiley Те са нямали връзка,за да говорим за раздяла.

Проблема беше,че Даниела го изигра в Шри Ланка и е нямала никакво намерение да има връзка с него извън предаването. Той сам си каза,че се виждали за по няколко минути пред блокчето му и му е казвала все,че е много заета (разбирайте нокти,екстеншъните да си намести,масажи,ресторантчета с приятелки).Комуникирали са с чатове. Въобще - отсвирила го е от ден първи в София.
Паралелно излизат за нея информации,които не му харесват и така...
Виж целия пост
# 697
Знаел ли е Мартин не е ли , каква е Даниела не знам. Но предаването постигна целите си. Колко време след края му , коментираме само тях. Другите забравихме , че са участвали.
Виж целия пост
# 698
Бе, има бая хляб да изядат, докато стигнат Елена и Валерия по коментари :д
Виж целия пост
# 699
Знаел ли е Мартин не е ли , каква е Даниела не знам. Но предаването постигна целите си. Колко време след края му , коментираме само тях. Другите забравихме , че са участвали.
Идва новият сезон. Да се радват на народната любов още малко.
Виж целия пост
# 700
Ако Мартин не се появява от време на време по телевизора, никой няма да се сеща за него. За Даниела пък - още по-малко. И двамата са скучни и не предлагат нищо интересно на аудиторията. Особено тя.
Виж целия пост
# 701
От този тип 'романтични' реалити, най-добър е замисъла на love is blind.
Да вземат да го направят него, поне има интересни психологически моменти и сюжети.
Само че, нашите продуценти искат все от нищо, нещо да направят, а за там си трябва инвестиция и професионализъм.
Виж целия пост
# 702
Преди малко попаднах на подкаст с Туджаров - пак ще имат участие с Надкаст и ергенки на  Adventure Comic Con София на 6 юли. Този път щял да участва един ерген - "най-интересният". Щял да се записва Надкастът. Като погледнах в програмата са го обявили като Nadkast Live - Ергенът IV - All Stars....  от 12:30ч.....Предполагам кой ще е "най-интересният ерген", на мен пък ми писна от него.....
Линка: https://webcafe.bg/gradat/problemat-v-ergenat-tudjarov.html
Виж целия пост
# 703
Това, че се е представил добре в ИВ, не означава, че тренира. Както сам казахте фитнес батките не са имали успех в този вид състезания. Може да е жилав и издръжлив, но за мен е хилав за мъж с тази височина. Грам мускул няма, и китки, глезени, форми са му супер женствени и нежни.. добре, че е височината да изпъква с нещо.

Пишете ей така.По външен вид определихте дали има мускул или няма.Тези, които са го гледали в игрите знаят, а другите само правите разказ по картинка.Ще се справи мъж в игри на волята без да тренира знаеш ли кога?
Виж целия пост
# 704
Мартин в "Ергенът" победи и Викторчо с големите мускули на всички физически игри, ако не ме лъже паметта. Външният му вид лъже, много е силен и издръжлив, макар че може би сега не е на нивото си от Игри на волята. Не ми е любимец, но истината не бива да се отрича.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия