Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 539
  • 2 164
# 1 590
Не би трябвало. От понеделник обаче ще съм наясно за всичко, като започнем проверката.

Ганис, ще се проверяват ли и черновите по МАТ Flowers Hibiscus
Е как ще ги проверяват като не са в пликовете?
Виж целия пост
# 1 591
Някой реши ли 23б? По колко градуса Ви се получиха? Аз ги докарвам до 90, 45, 45 ?
Виж целия пост
# 1 592
Черновите не се проверяват - не се слагат в плика и не се засекретяват.

Точкуването на всяка задача от втори модул ще излезе с отговорите.
Виж целия пост
# 1 593
Имате ли представа, дали е много лошо, ако е излизала малко извън ограничителните полета? За матурата по БЕЛ става въпрос. Иначе по МАТ и ние сме като повечето, първи модул е бил лесен, а на втори са я затруднили 21 и 23б.
Виж целия пост
# 1 594
Някой реши ли 23б? По колко градуса Ви се получиха? Аз ги докарвам до 90, 45, 45 ?
Толкова са. Намират се с еднакви триъгълници.
Виж целия пост
# 1 595
https://www.mon.bg/nfs/2025/06/nvo-7-klas-math-v2-otgovori-20.06 … An9nz1brlkOE6THjA
Виж целия пост
# 1 596
Имате ли представа, дали е много лошо, ако е излизала малко извън ограничителните полета?
Единственият проблем би бил, ако не излезе всичко при сканирането, но ми се струва малко вероятно. Щом е малко, няма страшно.
Виж целия пост
# 1 597
Някой реши ли 23б? По колко градуса Ви се получиха? Аз ги докарвам до 90, 45, 45 ?
Толковаа са.
Чудно ми е 22б за колко типки ще е според вас? Аз повече от 5..не виждам как.
Виж целия пост
# 1 598
Пише за 22Б - 3 точки.
Виж целия пост
# 1 599
Вече пуснаха отговори и точкуване, вижте 2 отговора по - нагоре
Виж целия пост
# 1 600
откъде се виждат тези?
Виж целия пост
# 1 601
Излязоха отговорите.
Виж целия пост
# 1 602

От сайта на МОН.
Виж целия пост
# 1 603
Ами... какво да кажа и аз не знам. Всичко ѝ е вярно, но на 22А се е разсеяла и е решила скоростта на автобуса, а не на автомобила.... Разрева се, разбира се, че е тъпа и не е почела правилно. Казах ѝ да не реве, че догодина по това време ще е на концерт на Металика в Будапеща (тя мечтаеше за това), което я накара да се почувства по-добре, но не може да си прости, че е допуснала такава тъпа грешка.
Виж целия пост
# 1 604
Ами... какво да кажа и аз не знам. Всичко ѝ е вярно, но на 22А се е разсеяла и е решила скоростта на автобуса, а не на автомобила.... Разрева се, разбира се, че е тъпа и не е почела правилно. Казах ѝ да не реве, че догодина по това време ще е на концерт на Металика в Будапеща (тя мечтаеше за това), което я накара да се почувства по-добре, но не може да си прости, че е допуснала такава тъпа грешка.
Наистина си е за яд.Дано това не й попречи да влезе ,където желае
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия