Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 536
  • 2 164
# 1 635
Да, и моят осмокласник, решавайки задачите, каза, че са съпоставими с трудността от миналата година. Като прибавим и лесния формат по БЕЛ, нищо чудно сега да има повече високи оценки в диапазона 86+, отколкото миналата година.
Виж целия пост
# 1 636
Набора току що го оформиха вече по всичко. Може да релаксира.
Виж целия пост
# 1 637
При сина ми в понеделник ще ги изпитват на "Заточеници". Ще отиде само за това, по принцип го освободих.
Виж целия пост
# 1 638
А ако е написал като верен отговор (x-1).(x+1)³ колко точки ще отнемат
Виж целия пост
# 1 639
Не е по-трудна от миналата година. Пак ще са високи баловете.

За 21-ва не мога да преценя съвсем дали тази година е по-трудна, но по-скоро не.
Не е по-трудна,но е по-нестандартна.
Виж целия пост
# 1 640
На моята девойка във вторник ѝ предстои контролно по история, не е оформена почти по нищо, в т.ч. математика, където се очакват сътресения.
Виж целия пост
# 1 641
А ако е написал като верен отговор (x-1).(x+1)³ колко точки ще отнемат
Най-вероятно само 1 т.
Ако зависи от мен, аз бих отнела 0,5 т.
Виж целия пост
# 1 642
Набора току що го оформиха вече по всичко. Може да релаксира.
Браво! Това е много добре.

Моя не е оформен по нищо.
Виж целия пост
# 1 643
Много бързат с оформянето. Уж има още една седмица.
Виж целия пост
# 1 644
Аз не съм запозната-всичко ли се проверява от учител или първи модул е машинно?
Виж целия пост
# 1 645
Май машинно е първия модул. За задачите с избираем отг
Последните три от първи модул не знам как..би трабвало човек да ги проверява защото има разписване.
Виж целия пост
# 1 646
Може ли да ми припомните за 5 класиране, т.нар директорско, не може да се кандидатства в повече от 1 училище, нали?
Т.е. ако има места в две училища, които ни устройват няма да мога да подам документи и в двете, щом ще трябва оригинал на удостоверение?
Правилно ли расъждавам?
Виж целия пост
# 1 647
Да, дава се оригинала.
Виж целия пост
# 1 648
Може ли да ми припомните за 5 класиране, т.нар директорско, не може да се кандидатства в повече от 1 училище, нали?
Т.е. ако има места в две училища, които ни устройват няма да мога да подам документи и в двете, щом ще трябва оригинал на удостоверение?
Правилно ли расъждавам?
Само ако датите им съвпадат. Ако не съвпадат, може да се подава в колкото училища душа ти иска.
Виж целия пост
# 1 649
Нещо решила, нещо не решила, не помни детайли.
Прави си някакво проектче у дома вече, чакаме понеделника за рисуването.
Викам да си сипя довечера, пък понеделник - пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия