Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 318
  • 739
# 615
Мен не ме кефи Егето, сори! 🙃
И Костенурката пусна стори! ✌🏻
Виж целия пост
# 616
Бел ,  не си сама
Да видим Афра с тъмен цвят на косата от преди време


Много забавни клипчета има
https://x.com/thekkamila/status/1938636313667793016
Татко Корхан и Истанбул
GrinningHeart Eyes
Виж целия пост
# 617
Днес писаха разни акаунти, които правят клипове, че чакат с нетърпение и филма на Мерт и сериала на Афра, че да могат да правят едити като горния споделен.

Тази снимка, която е качила Бурджу е споделена и от Семих.

А къде е Мерт?
Виж целия пост
# 618
Пак се изпокри този Мерт Simple Smile Според мен може би още е в Лондон, въпреки, че ми се иска да се е прибрал вече.
Нямам търпение и за филма на Мерт, и за мини сериала на Афра. Също така нямам търпение и за едита/колажите, които ще направят феновете Simple Smile

Виж целия пост
# 619
Мистърът и Ray Ban е сложил Grinning От четенето днес видяхме рекламно стори , че Афра е с тъмна коса и маратонките на новата звезда
Та , ако гледаме ден 1 , може би няма да споделят много и стайлингът на  Афра ще е изненада
Гюнфер е топ с Керем Б , но с Акън А от "Вятъра" не се справи особено
С менингът на Фуркан не съм запозната , но след толкова год. в "неизвестност" на връзката си с Айбуке П ,няколко месеца преди  Пера се показаха Grinning Така е , едни се отписват други се "записват" в инста  Joy
+1 ✌🏻
Гюнфер стана мениджър на Акън А. след Вятърничав и много бързо след това се разделиха!
Виж целия пост
# 620
Ох ,днес днес гледах един пост от официалния канал на сериала ,стар пост . Преди и сега актьорите. Нашите пак ги нямаше. ПР нула третия сезон. Последния пр от Афра и Мерт няма да го забравя никога ,ма никога. Дано св сетите кой е. Дори по мои спомени Афра пусна сторито броени минути преди старта на епизод 64. Много реклама имаше,както и на 63ти епизод-ходри мейдана. 😀. Абе хубави времена бяха. Сега тръпнем в очакване на двата филма,представяте ли си майтапа да ги пуснат горе-долу по едно и също време. Дисни май бързо пускат филми. На Мерт още му чакаме филмчето.
Виж целия пост
# 621
Добро утро, момичета!😊

Водя го с чанти и един хубав часовник на ръката. 😜 Много хубав Мерт!😍😍😍



Виж целия пост
# 622
Добро утро Simple Smile

И сега Мердо Sunglasses върнал ли се е по родните места , или не? Нищо не разбрах Joy
Виж целия пост
# 623
Добро утро! 🧿🧿🧿
След малко разследване из Х, научих следното:
- снимките са от четвъртък
- куфарите са негови
- питали са го за Афра… той се е засмял мнооого 🤫😁😁😁😁

Вариантите са два според мен. Или се е прибирал от някъде в Лондон или се прибира към Истамбул.
Иначе просто кърти, Мерт/Ферит от първи сезон се завърна

Виж целия пост
# 624
Bruja, благодаря за обобщението Hug

Много добре изглежда, пу пу пу Sunglasses🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 625
Жената, която се е снимала с него е написала, че Мерт е бил сам. За всичко  разпитват, че да се знае.😁

Виж целия пост
# 626
Ами нормално, защото фантазията на разни хора е супер развинтена😒
Мирай снощи е качила стори от концерт на Буюк Ев, съответно има такива, които казват, че Мерт също е бил там. За сега доказателство за това няма! Може и да е бил, което значи, че вече се е прибрал…
🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄
Виж целия пост
# 627
Добро утро, мацки! 🫶
bruja_piruja, тенкю! 🌹 Lilia, тенкю! 🌹
Мерто е станал още по-красив и харизматичен! 🤍🧿♾
Виж целия пост
# 628


Пера е инфлуенсър с много последователи. Всички следят със завист живота ѝ, но погледнато отблизо под този бляскав имидж се крият самота, умора и желание за бягство. Един ден Пера оставя всичко и се мести на село. Историята всъщност започва оттук. Фуркан ще е в ролята на Адам и Пера ще се срещне с него на село. Другата мацка ще е Емел - йога инструктор.
Виж целия пост
# 629
Благодаря Рени! 🤗
Ами това си е чистата истина за този за съжаление така “модерен” живот на инфлуенсърите. Да се надяваме да се получи нещо добро! ❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия