Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 318
  • 739
# 630
Рени🌹
Пера май, май е точно за Афра! ✌🏻
Виж целия пост
# 631
Рени, благодаря!🌹🌹🌹

Чакайте пак да го сложа този красавец!😎

Виж целия пост
# 632
Мерт супер изглежда на тези снимки.😎🤍🧿

Виж целия пост
# 633
Това е линкът за тик ток

https://vm.tiktok.com/ZNdyGdJkp/



Вижда се, че е с голям куфар, раница и малък куфар, явно си е тръгнал. В коментарите жената е писала, че е бил сам, чакал е кола, отслабнала е, бил много мил.
Виж целия пост
# 634
Здравейте, момичета
Стартираме добре деня днес. Най-накрая нещичко от Мерт Simple Smile
Виж целия пост
# 635
Снимката е с филтър за мигли JoyJoyJoy

Виж целия пост
# 636
Мистери, тя жената от радост, че е срещнала Мерт не е имала време да махне филтъра.😄
Виж целия пост
# 637
Ама има някъде снимка, че Мерт е пътувал с някой друг ли? Да не би за Флоренция?🤔
Виж целия пост
# 638
Ама има някъде снимка, че Мерт е пътувал с някой друг ли? Да не би за Флоренция?🤔
👏👏👏
Спътникът на Рамо е в голямия черен куфар, най-вероятно! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 639
Здравейте  Kissing Heart
Момичета ,мерси за всичко спделено  Heart
Рени мерси за превода  Heart
Идеята е интересна ,да видим как ще е реализацията в сериала Simple Smile
Мистър белъо(харесва ми Simple Smile ) е симпатяга,дано и поне мъничко талант да има Hands Pray ,а всичко друго ще го направят Афра и останалите добри артисти.
В анкетата гласувах с втората опция,ама като се знам в последно време колко не познавах що се отнася до сценария на Чапкънчето та да вдим сега как ще е. Thinking
Още не съм изгледала рекламното сериалче на Афра и Енгин с превод и затова няма да го коментирам ,но от сега да благодаря на момичетата от темата на Енгин за бързия превод  Flowers Rose  Flowers Rose   Flowers Rose
Мерт изглежда чудесно на новите снимки  Heart



Виж целия пост
# 640
Всяка поява на Мерт е 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Виж целия пост
# 641
Ама има някъде снимка, че Мерт е пътувал с някой друг ли? Да не би за Флоренция?🤔

Жената каза че е бил сам
Виж целия пост
# 642
Рени, благодаря за превода на статията за Пера. На мен сюжетът ми харесва и ще го гледам.

Иначе не знам какво да кажа, отделихме се да не пречим и пак пречим 🤣

Мен и в темата на Енгин ме намериха да ме обвинят, че съм питала за преводите, без да си направят труда да проверят, за къде съм сложила линкове.
Виж целия пост
# 643
Ама има някъде снимка, че Мерт е пътувал с някой друг ли? Да не би за Флоренция?🤔

Жената каза че е бил сам
Тази жена, която е била там и е видяла казва , че е сам, ама една друга, която не е била там казва, че е бил с Мирай! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 644
Ама има някъде снимка, че Мерт е пътувал с някой друг ли? Да не би за Флоренция?🤔

Жената каза че е бил сам

Да, сутринта аз сложих коментара на жената, че е бил сам, но толкова упорито се твърди, че бил с Мирай, че реших, че съм изпуснала нещо ново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия