Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 318
  • 739
# 645
И с Мирай да е бил, какъв е точно проблемът?
Виж целия пост
# 646
Не знам, ама сигурно има!
Щом от снощи е на дневен ред! 🤣
Виж целия пост
# 647
Момичета, слагам малко красота за оправяне на настроението Simple Smile
Виж целия пост
# 648
Много ми е смешно пак 😂😂😂😂😂
За Флоренция особено много!
Но ето нещо свежо, което прочетох сега и вие да се посмеете.
Написаха сценарий за Пера:
Пера оставя всичко и тръгва на село.
По пътя колата и се разваля и идва монтьор на име Баран, за да й оправи колата. И така…
😎😎😎😎😎😎
Виж целия пост
# 649
Хм, една страница назад ни дръпнаха, чак толкова...
Виж целия пост
# 650
Антепският Рамон  гори  из жегата Sunglasses



Най-ми харесва неочаквания и фенски ПР на Мерт както си стои на място с куфарите или пазарска чанта на гръб  от
 Позитано,  Амалфи , Лондон и Париж Kissing Heart
Виж целия пост
# 651
Чак толкова ли пречим на някой, че цяла страница на зад, въй Simple Smile
Пак слагам красота . А Дичето може да донесе еднорога. Пък другите давайте чесън и очи против уроки Wink


Виж целия пост
# 652
Смятайте какво ще стане като го хванат журналистите за интервю след толкова месеца, направо ще срути Х.😜😜😜
Виж целия пост
# 653
Пък като ги хванат заедно, всичко живо ще изгорят! 🧿🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 654
От колко много ни лишиха тези сценаристи и продукцията. Вместо това гледахме простотии





Виж целия пост
# 655
И тате ги обича. 😎



Тази писала на амджата вчера, че се надява Мирай и Мерт да се оженят, ама за нея лайк няма. 😄

Виж целия пост
# 656
Ми няма лайк, разбира се! 😡
Виж целия пост
# 657
23-ти септември ей сега ще дойде. Ще се разбере дали въобще ще има сватба, както и кой с кого ще се жени.
Амджата си лайква децата само. Най-големият поддръжник е той на отбор Афрам Simple Smile


Виж целия пост
# 658
Ще се радвам в Пера да има комедийни ситуации, колкото и да е клиширано. Едно китно село да омагьоса и да върне радостта от живота на гражданката. Афра ще се справи чудесно. Фуркан вече е играл в комедиен сериал, добре му се получи. Липсват ми летните сериали...
Виж целия пост
# 659
Reni, +1. Точно това си мислих и аз. Много искам да видя и Рамо в някаква комедия. Стига с тази драма, макар че ... 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия