Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 313
  • 739
# 675








Виж целия пост
# 676
Щях и аз да пиша за Онур Акай, но се отнесох.😅
Освен това твърди, че Афра в получила 7 милиона лири за събитието на YSL в Маями. Твърди, че това, което е казано в онази страница не е вярно. Може би има нещо вярно, защото страницата беше писала само за парфюма, а тя все пак имаше клипове и с глоса и сторита…
Хубави неща са и тези… ❤ 💷💸
Виж целия пост
# 677




Виж целия пост
# 678
Младите звезди са начело в социалните медии!


Все така да заемат челните места в класациите. 🤗
Виж целия пост
# 679









Виж целия пост
# 680
Гут найт! 😴🤍♾🧿
Виж целия пост
# 681
Охоооо пак ли се подхвана тая история с Мирай  Thinking
И всъшност имат ли основания тези слухове  Thinking  ,защото това ,че тя му е мениджър ,че били в Амалфи и били заедно на тенис турнир емииии не са доказателства ,че между двамта има интимна връзка.
Докато няма доказателства аз предпочитам да вярвам в АфРам,може и да е делулу ,но предпочитам така отколкото да лепя етикети на хората без да имам грам причина за това.
За сценария на "Пера" и на мен би ми харесало да има и малко хумор в сериала,а Афра ще се справи със сигурност и с такава роля.Направо я  виждам в нещо от сорта като  на "Емили в Париж".  Simple Smile



 

Виж целия пост
# 682
Вчера четох много интересна теория за сюжета на "Пера". Предположението беше, че действието ще се развива по "Шоуто на Труман" след като тя отиде във въпросното село. Там ще я снимат камери непрекъснато. Ще видим, но започнаха доста да пишат в Х и да се коментира евентуалния сценарий.

Вижте на какво попаднах преди малко, от много време не бях виждала да е харесвал нещо



https://www.instagram.com/reel/DLTDwCvIcE_

За Мирай се сещам, че Мерт умишлено си е свалял прозореца на колата за да покаже, че е с нея. Да не говорим, че жената си има интересно обкръжение и според мен е обвързана. Поне, ако се съди по снимките й в Инста, обикаля насмам-натам с един и същи мъж повече от 10 години. Не знам защо това не се споменава от никой, при положение, че акаунтът й е отключен и лесно може да се разгледа.
Виж целия пост
# 683
Мистери, тази теория не ми се връзва с желанието за бягство от социалните мрежи. Едно реалити шоу предполага точно обратното. Ще видим. Интересно ще е. 

Добро утро в неделя GrinningCoffee
Виж целия пост
# 684
Рени, според мен или ще я снимат тайно, ако теорията е вярна, или всичко ще е за пари и няма да е бягство.
Виж целия пост
# 685
Добро утро и от мен!🧿
Аз също четох нещо подобно, но това, което аз видях, е че всъщност нея ще я снимат, но тя няма да има никаква представа за това.
И точно там е разковничето за приликата с Шоуто на Труман, където всъщност той не знаеше, че живота му тече пред камерите.

Ив, за Мирай няма никакво нито косвено, нито явно доказателство за нещо различно от това да му е мениджър.


Една Акри от мен, защото много го харесвам това куче
Виж целия пост
# 686


Една Акри от мен, защото много го харесвам това куче
И аз, много е сладко Heart Eyes
Виж целия пост
# 687
Тук има различни теории, които се въртят около сюжета на Шоуто на Труман

https://x.com/primaveralosaa/status/1938895260077212119?t=iq-rAd … Cpd8qFfaXDhw&s=19

Дано пак феновете не са по-добри сценаристи Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Добро утро.💕
Виж целия пост
# 689
И от мен добро утро! 🫶
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия