Име на куче

  • 169 253
  • 337
# 135
Арес и Брита
Виж целия пост
# 136
Маркиза, Маверик, Аякс - така ае наричаха наши кучета
И трите имена са страхотни.
Виж целия пост
# 137
Сестра ми си нарече нейното куче - Тара, порода кавказка овчарка.
Виж целия пост
# 138
Сестра ми си нарече нейното куче - Тара, порода кавказка овчарка.

Аз познавам една Тара - Питбулка , също Теса Hug ,
Виж целия пост
# 139
Мили момичета и момчета не че искам да ви спра предложенията но авторката е почнала темата месец март и мисля че ще е редно все пак да ни каже как е кръстила кучетата си ...... newsm78
Виж целия пост
# 140
хахаха, верно бе! изобщо не погледнах, то кучето сигурно вече по гаджета ходи, а ние пишем ли пишем...
Виж целия пост
# 141
хахаха, верно бе! изобщо не погледнах, то кучето сигурно вече по гаджета ходи, а ние пишем ли пишем...

 ooooh!  Joy
Виж целия пост
# 142
spored men e mnogo podhodqshto za jenski rotvailer da se kazva Tara ... za mujki ne moga da se setq no tova ime spored men e mnogo podhodqshto puk i  kakto kaza ti trqbva da ima "R"
Виж целия пост
# 143
Аз имам 3 кучета в момента 1.-Немска овчарка- Аксел
2.-българско гонче- Роки
3.-Питбул- Арес
Виж целия пост
# 144
на мен скоро ще ми веземат немска овчарка но понеже ще бъде мъжка съм решила че ще се казва Рекс или Арис
Виж целия пост
# 145
на мен скоро ще ми веземат немска овчарка но понеже ще бъде мъжка съм решила че ще се казва Рекс или Арис

Areks също е подходящо  Hug
РЕКС е доста често срещано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 146
На 07.10.2008г умря кученцето ми Ули от Гермит Немка овчарка на 7 месеца.Докато сме я разхождали е намерила много силна отрова.Както си тичаше и лигавеше и изведнъж се свлече.ВСичко стана ужасно бързо. Сега ни е много мъчно.Тя много ни липсва.Никога няма да я забравим. За мен името Ули е най-прекрасно! Развъдчикът от който я взехме ни се обади,че майка й е родила от същото мъжко куче.Веднага решихме ,че искаме кученце! Сега трябва да измислим име с "Б" за женско куче! За нищо не се сещам???? Иска ми се да е нещо оригинално и да не е често срещано newsm78! Моля ви да ми помогнете с няколко идеи!
Виж целия пост
# 147
Сещам се за Берта:) Харесва ми.Предишното ни куче се казваше Карина/Кари/ ,а сегашното Рутер Laughing
Виж целия пост
# 148
Байра, Беатрис, Белла, Берна, Бетси, Бизарта, Бинга, Бланш, Бюти, Бери.
Виж целия пост
# 149
Кай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия