Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 150
Кита - Акита
Кира - Акира
Багира
Виж целия пост
# 151

А относно имената все още не съм решила Rolling Eyes ама съм нерешителна до няма и на къде.


Ето в този руски сайт има един тон имена, започващи на всякакви букви.  Grinning

За справка: кобели - мъжки, а суки е за женски.  Wink
Кита - Акита
Кира - Акира
Багира

Кита - Акита
Кира - Акира
Багира

Виж целия пост
# 152
ас се сещам имена  с а артур,  ани,аси,ами,алис,аморе и ана.б боби,беатрис,буско и бенджи.в васко,веско,вроско и висулко Grinning. г гара,геси,габи и гери.д дени,долси,даси и деси.е есмералда,ема,еми,ейми и елин.ж жани,жеки и жаси.з зарко,зари ,зорница и зайко.и иси,илиса и ими.к кати,калинка,каси и кеси.м мери,мараа и мира.н немирник,ноби и неси.р рени,рая-райна.т тина,тами.томи.я яна. това са имената които се сещам. а кучето ми се казва мира. и забравих името чара newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62  ........
Виж целия пост
# 153
Ако кучето е по-голямо и женско, бих го кръстила Чара, Скарлет. Peace
Ако  е по-малко и пак женско, бих го кръстила Джинджър, Фифи..
Виж целия пост
# 154
много кучета са минали през мен. Имах ротвайлер, който се казваше Джак. Пекинез - Сара. УЕЛСКО КОРГИ КАРДИГАН - Джеси. Синът и Бъки. Три улични - Томи, Цезар и Шаро. Тези имена,които ги казвате са готини ама са много дълги. Докато го кажа то кучето ще е вече при мен. Например дъщерята на Бъки я бях кръстила Джесика, но и виках Джеси. Тя така си свикна с Джеси и като и кажех Джесика не ми обръщаше никакво внимание. За това имената им трябва да бъдат двусрични, но това е лично ме мнение Grinning Grinning Grinning
 
Виж целия пост
# 155
Аз имах овчарка  Айрън.
Виж целия пост
# 156
Моята ротвайлерка се казва Барсита /наричаме я Барса/. Реших, че ще я кръстя на родителите й. Майка и се казва Берта, а баща и Алекс. Моето мнение е да измислиш някакво ''различно име''.
Peace
Виж целия пост
# 157
Да се включа и тук!  Имам Мъжки ротвайлер на 7 месеца и се казва БЪК голено му викам БЪги. Иженски ритвайлерче на 45 дена което имах намерение да кръстя Бета - обаче нещо не си хареса името и сега се казва БЕБА- от бебе . Представете си едно голямо куче тича по  зелена поляна и ти му  подвикваш беби ела тук не знам защо като свикна с името бебе пред очите ми е все тази картина. Joy
Виж целия пост
# 158
Моето е Мистър Рипли или само Рипли.  На децата пред блока обаче им е трудно да го изговарят и му викат Дрипли или Дрипльо. Майка ми му казва Ритипалди. Sunglasses
Виж целия пост
# 159
Рой, Арон, Диабло, Нерон, Спас, Джена, Грета, Айра, Майра, Цезар (банално) , Sunglasses Ника, Кочо  Laughing абе дайте воля на въображението си .. Стамат, Сотир,  Grinning Grinning Grinning  и т.н.
Виж целия пост
# 160
Здрасти Grinning
Моето куче е ротвайлер и се казва Майк, но това е името,което ние с мъжа ми му измислихме,иначе в акта за раждане е писан като Брамс и затова се сетих,че за женско куче- Брамси,звучи много сладко Wink
Виж целия пост
# 161
нашият мъжки пинчер се казва Нокс..
Виж целия пост
# 162
hi skoro 6te si kupuvam ku4ence ot porodata goldun retriever mujko i mi e mnogo trudno da si izbera ime no zasega sam se sprqla na Бъд и Бъди na galeno 6te se radvam ako dadete nekoe imence  Wink
Виж целия пост
# 163
DKNY', какво стана с ротвайлерите, бре, как ги кръсти?! newsm78
Виж целия пост
# 164
дядо ми беше ловец имали сме; ИНТЕР,ВИХЪР,МУРДЖО,БАЛКАН.
други комшийски;джеки,клепу/от клепер/
нашта ЛАЙКА,ЗУЗКА. ТОРКА.БЪГСИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия