Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 180
А какво ще кажете за: Принцес ,Прекрасен, Бижу     Simple Smile
Виж целия пост
# 181
А какво ще кажете за: Принцес ,Прекрасен, Бижу     Simple Smile

Хм............... зависи каква порода е .............. но лично аз не бих ги използвала  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 182
руска аз кво да напрая като дъщеря ти се казва ива да не би да съм и измислила ас името плюс туй имах куче което се казваше ива така че млъкни и това е само предложения някой могат да си кръстят кучето сара други ива,миря,чара и много други имена апък ако изкам ше пиша да се казва кучето ива ppp 
Виж целия пост
# 183
Сара, Рекс, Мечо, Бък(Бъки), Лора, Тара, Тайра, Франческо (Франки), Бела и т. н.
Виж целия пост
# 184
руска аз кво да напрая като дъщеря ти се казва ива да не би да съм и измислила ас името плюс туй имах куче което се казваше ива така че млъкни и това е само предложения някой могат да си кръстят кучето сара други ива,миря,чара и много други имена апък ако изкам ше пиша да се казва кучето ива ppp 
Shocked Shocked В кой клас си ? Влизаш ли в часовете по български език? ooooh!

Аз имах един Еди / Едуард/. Голям любовчия беше Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
Брут ми харесва повече съвпада с характера на ротвайлера ми  Grinning Grinning Peace dance newsm62
Виж целия пост
# 186
Нашето е Сара. На мен ми харесва.
Идея за име на мъжко куче - Арен.
Виж целия пост
# 187
 Моят най-добър приятел се казва Чарли, но преди да му дам това име бях решила да е Шарки от "Котарака Йик". Ако някой е гледал тази анимация, един от героите е куче с остри, като на акула зъбки и от там Шарки-shark на англ. е акула.
Виж целия пост
# 188
Аз бих кръстила такава двойка - Бони и Клайд  Peace
Ние имаме коли, което по родословие си е Виктория(и още няколко думи де) и така си я оставихме. Като й казваме Вики не е проблем, че няма "Р" пак си се разпознава Simple Smile
Иначе дойде с едно име от Русия...не си е работа ooooh! - Хивря.
Виж целия пост
# 189
Моето Шона се казва , много хубаво име за куче  Grinning
Виж целия пост
# 190
Нашето куче се казва Еди, подариха ни го и вече му бяха измислили името,ние го запазихме.
Виж целия пост
# 191
 Верон - един лабрадор с родословие и затова и той е с още няколко имена.
Виж целия пост
# 192
Чела съм някъде, че в името на кучето трябва да има буквата -"р" така се запомняло лесно и да бъде кратко.
Виж целия пост
# 193
тогава мира,сара,чара,тара,кара,мари,Ер[/move]ин и дар smile3503
Виж целия пост
# 194
гари,бари,ари,кари,гаара,сара,чара,мира,кира,арекс,цезар,дарк,красавица,кара,тара,зара,лара,багира,мари,рекс,раян,мери и др.[ color]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия