Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 165
за боксер става ива и тайлар,за овчарка мира и цезар,за по пухкавите пухи и рекс,за коли джинджар и габи,за малчовците бък,бъди и бени. Wink Flowers Bouquet smile3503 smile3521 smile3533
Виж целия пост
# 166
От 3 дни имам много мило кокерче казва се Моника или просто Мони на галено.
Виж целия пост
# 167
Имахме германски брак Пижо /кръстен бе на вратар на Левски/ . Страхотно куче.
Виж целия пост
# 168
Барак по-скоро? Или?
Виж целия пост
# 169
Германски късокосмест птичар /брак
Виж целия пост
# 170
Аз съм чувала  за български барак, та реших, че е правописна грешка... явно има и така и вака.  Grinning
Виж целия пост
# 171
за боксер става ива и тайлар,...
Браво, бе!
Дъщеря ми се казва Ива Crossing Arms
...Лепни го на нещо по- лицеприятно, поне! Crossing Arms
Виж целия пост
# 172
Моята боксерка се казваше Чара, защото
беше толкова чаровна, че никое име не би й
прилегнало толкова, колкото това  Hug
Виж целия пост
# 173
за боксер става ива и тайлар,...
Браво, бе!
Дъщеря ми се казва Ива Crossing Arms
...Лепни го на нещо по- лицеприятно, поне! Crossing Arms
Твоята не е точно Ива.
Ама какво да кажа аз Joy
Искам да съм боксер и да имам мил стопанин Whistling
Виж целия пост
# 174
....Искам да съм боксер и да имам мил стопанин Whistling
...и прилепналите му боксерки ще потвърдят и що имаш силно слюнкоотделяне Whistling
Трябва, обаче да си сложиш брекети- захапката ти е малко обратна Mr. Green Whistling
Виж целия пост
# 175
Лабрадорката, която по настоящем имам се казва Хайре- като я взехме четях Атинянката Таис (както е видно любима моя книга), и там прочетох, че от древногръцки Хайре означава здравей, добре дошъл. Стори ми се добра идея кучето ми да се казва така. То сякаш и го орисах, защото като се прибирам винаги се радва и подскача и е ужасто дружелюбно животинче.
Имахме и една немска овчарка- Ариста- но там историята е друго- баща ми я взе за мъжко куче, което кръсти Аристотел. Като дойде лекяр да я ваксинира обаче, доста учудено попита защо животното е с мъжко име, след като е женско. И така я прекръстихме на Ариста.
Виж целия пост
# 176
....Искам да съм боксер и да имам мил стопанин Whistling
...и прилепналите му боксерки ще потвърдят и що имаш силно слюнкоотделяне Whistling
Трябва, обаче да си сложиш брекети- захапката ти е малко обратна Mr. Green Whistling

Еййй ,оспамихте темата  Mr. Green
Виж целия пост
# 177
As imam kuche Nemska Ovcharka i se kazva  (   FRIC  ) i sega shtesi kupq  PITBULL  i mislq kak dago krastq blagodarq za predlojeniqta newsm10
Виж целия пост
# 178
и аз си търся име за моито куче но немога да си намеря,моля ви даите ми идея newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 179
и аз си търся име за моито куче но немога да си намеря,моля ви даите ми идея newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


В темата има доста имена според породата  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия