Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 300
Ох,ох!Ако знаете какво сладурче вече имам.Ягдтериер е.Женско е и се казва Сузи.Вмомента е на 2 месеца и 8 дни/броя ги ден по ден/.Много си я обичам и е направо прекрасно същество.
Виж целия пост
# 301
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.
Виж целия пост
# 302
Знам, че е късно вече за предложения, но това си е Баримор или галено Бари, веднага това ми дойде като име.
 Ние си взехме девойка далматинка и я кръстихме Терра просто да се изфукам го пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Моето куче се казва Шреки.Имам също Ада.Имала съм много котки(знам че темата е име за куче но имената на котките са интересни).Ава,Айа,Джейди,Лейди и други.Цезар е подходящо за куче,за женско Тара,Тери,Стейси,Сиси.
Виж целия пост
# 304
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.
Рупрехт, Прахор Нафарфоров, Харалампи, Развигор, Питагор, Аристофан, Аристотел (на галено е Тотю:), Перикъл, Омир, Лир, Румпелщилцхен, Шандор и др. такива  Wink
Виж целия пост
# 305
в парка срещнах пинчер , който се казваше Армани
Виж целия пост
# 306
Здрасти!на скоро си взехме цверк шнауцер и се чудим как да го кръстим.За сега му викаме Муни той е момче,но ни го донесоха от Словения и родословието и името му не му е дошло,момчето каза че името му трябва да му е с Р.Ако имате идеи да ми съобщите,но искаме да има име което да е по рядко срещано,като Ричард,Ромео,не искаме да е Рони и т.н а може и да в самото име да има р.
... Прахор Нафарфоров...

 Joy
А на галено - Фори.  Peace
Виж целия пост
# 307
Мъжки - Греъм, Гари, Арес, Бари, Чери, Тери, Торес, Арсел, Тори, Брен,
Женски - Хера, Лейзи, Кори, Кейси, Чери, Тариса, Тара, Наоми, Киара,
Виж целия пост
# 308
Аз за мъжки ротвайлер (какъвто се надявам някой ден да си взема) съм избрала името Арнолд - на кратко Арни  newsm10
Виж целия пост
# 309
Здравейте  Wink Скоро ще си взимаме кученце, малко мъжко пинчерче и не ми идват никакви имена  ooooh! Можете ли да ми помогнете? И някой, който има пинчер, може ли да ми каже как е в отглеждането?Благодаря.
Виж целия пост
# 310
Здравейте  Wink Скоро ще си взимаме кученце, малко мъжко пинчерче и не ми идват никакви имена  ooooh! Можете ли да ми помогнете? И някой, който има пинчер, може ли да ми каже как е в отглеждането?Благодаря.

За имена се сещам-Суки, Дяволита, Джеси, Дарки ...с такива имена съм си кръщавала лубимците. А за отглеждането...не съм имала такава порода куче...но иначе са сладки. Дано съм ти помогнала с имената. Simple Smile
Виж целия пост
# 311
Здравейте!!

От 2 дни си имаме кокер шпаньол и милото си няма име...

Моля ви, помогнете, че вече се чувствам ужасно!
Мислим за Рори или Шели, от Шелдън. Мъжа ми предложи и Нед...

Нещо подходящо да предложите?  bouquet

Виж целия пост
# 312
преди един месец и ние взехме рус кокер
имената за избор бяха Голди, Лъки, Лари, Чарли или Арчи
актуално остана последното  Peace
Виж целия пост
# 313
Рапунцел, благодаря ти  bouquet

Арчи е пракрасно име, но на нашата полянка има поне 2 кокера Арчи и поне още 2 кучета с това име. Като го викнеш едното - идва цяла глутница Crazy . А тъй като и ние, живот и здраве, там ще се разхождаме Арчи отпадна още на първо четене. (а как им отива на кокерите това име Heart Eyes )

Ние след дълго и тежко мислене и премисляне се спряхме на Еди.
Виж целия пост
# 314
имам мини пинчер мъжки кажете ми подходящи имена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия