Име на куче

  • 169 252
  • 337
# 225
За голямо куче - Баско
Моята булонка се казва Рика.Майка и се казваше Бети,галено от Бетина.Дядо не можеше да и уцели името и и казваше Беки.
Виж целия пост
# 226
Нямат ли още имена теэи кучета?
Чоко и Боко няма да е зле.Много е благозвучно! Grinning
Виж целия пост
# 227
Нямат ли още имена теэи кучета?
Чоко и Боко няма да е зле.Много е благозвучно! Grinning
Стига, бе! Тия не бяха ли жаба и щъркел? ooooh! Joy
То, ако става въпрос, и Сульо и Пульо звучат благозвучно, ама.... Joy
Виж целия пост
# 228
Нямат ли още имена теэи кучета?
Чоко и Боко няма да е зле.Много е благозвучно! Grinning
Стига, бе! Тия не бяха ли жаба и щъркел? ooooh! Joy
То, ако става въпрос, и Сульо и Пульо звучат благозвучно, ама.... Joy
е, айде па и ти сега Whistling Joy
Виж целия пост
# 229
Ако имах куче щях да го кръстя Хитлер !!

Така кръстих котката, която храня през балкона,
защото има две черни петна на бялата муцка и
изглеждат като мустаци. А Гестапо викаме на
жената на съседа.
Виж целия пост
# 230
В този дух, една двирна котка се казва Зииг Хайл  Laughing
Виж целия пост
# 231
Нямат ли още имена теэи кучета?
Чоко и Боко няма да е зле.Много е благозвучно! Grinning
Това беше шега за Чоко и Боко не се обиждайте моля ви!В действителност имахме кокер на име Боко.
Ама така и не разбрах как ги кръстиха тези кучета!?!
Виж целия пост
# 232
...в този ред на мисли, прасетата на комшията ни по вила се казват Горбачов и Елцин.
Горбачов е черно, а Елцин- розовко  прасенце Crazy Joy
Виж целия пост
# 233
Да не търсим име на малките, на предните, на които търсихме?  Crazy Тя таз тема стана историческа.
Виж целия пост
# 234
По-добре ЛЮБЧО или МАРА
Виж целия пост
# 235
Днес видях един познат.....има каракачанка....кръстил я е Латинка и на галено й вика Тинчето Mr. Green
Виж целия пост
# 236
  Поправка -

ЛЮБЧо   И    МАРА
Виж целия пост
# 237
На мен много ми харесва Бруно.
Виж целия пост
# 238
за име на малко ку4е е хубавно чочко , бъкси,ричи ....
Виж целия пост
# 239
...в този ред на мисли, прасетата на комшията ни по вила се казват Горбачов и Елцин.
Горбачов е черно, а Елцин- розовко  прасенце Crazy Joy
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия